Шкільні дні енергії в НВК№12

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Ранок 20 квітня 2017 року розпочався з інформаційних хвилинок «Корисні поради енергозбереження у власному домі» у 4-х класах.Проблему накопичення побутових відходів та можливість її вирішення було розглянуто учнями 10-Б класу на виховній годині . Неординарне використання старих речей учні закладу побачили на виставці «Нове життя старих речей».В цей весняний день енергокоманда ще раз привернула увагу учнів до проблеми утилізації батарейок, тому у школі відбулось відкриття пункту збору батарейок «Батарейки, здавайтесь». Сонячний день сприяв творчим злетам молодших школярів, які майстерно намалювали «Екомістечко» на асфальті.

Сьогодні цей день провів з нами експерт зі Львова Гутник М.Б., який брав активну участь у всіх заходах та ділився власним досвідом.

Підсумком сьогоднішнього дня стало проведення велоквесту «Велосипед - це круто». На шкільному подвір’ї в ігровій формі учні закладу доводили користь велотранспорту для організму людини і позитивний вплив на навколишнє середовище. Кожен учасник отримав буклет, мета якого -популяризація велопрогулянок. Заходи організовано та проведено за допомогою вчителів: Височанської Т.В., Іванкової Н.В, Коваль В.В, Конончук Г.В., Бреги Н.І, Лапчук В.Б., Федорчук І.В,Мілєнтєва Л.О, та команди юних енергоменеджерів.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення шкільних днів енергії.

Ключовий учитель проекту «Школа енергії» у НВК№12 Іванкова Н.В.

Переглянути фото...