mod_vvisit_counterЗа місяць19731

Шкільні дні енергії в НВК№12

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

У рамках проекту «Школа Енерії 2.0», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини 21 квітня 2017 року у школі відбулося завершення шкільних днів енергії, під час яких учасники енергокоманди знайомили учнівську громаду закладу та запрошених гостей із проектом, отриманими результатами і наступними кроками з перетворення школи в осередок виховання свідомих користувачів енергії та поширення в місті ідей енергозаощадності і енергоефективності. Цікаво та змістовно пройшли
години спілкування «Енергозбереження – твоє безпечне майбутнє», гра – змагання «Популяризація практичних прийомів побутового енргозбереження», тематична поличка «Хай щастить, тобі Земле!» до Всесвітнього дня Землі, круглий стіл «Українці за енергозбереження і ефективність», виставка малюнків «Збереження енергії справа кожного», виховний захід «Наш біль Чорнобиль», під час якого учні мали можливість поспілкуватись з представниками ПАТ«Рівнеобленерго», аварійної газової служби «Рівнегаз», службою порятунку м.Рівне, оперативно рятувальною службою «АРЗСП Рівне», вибухотехнічною службою«АРЗСП Рівне», працівниками хіміко-радіоактивної лабораторії «АРЗСП Рівне».
Заходи організовано та проведено за допомогою вчителів: Лагодюк В.Ю., Середюк О.В.,Височанської Т.В., Іванкової Н.В, Коваль В.В, Конончук Г.В., МосійчукО.О, Слободенюк І.О, Місюра О.С., Гайдук Г.В., Савсуненко Т.В., Лапчук В.Б., Федорчук І.В., Полоненко Л.О., Мазурок А.П., Ніколайчук О.І , та команди юних енергоменеджерів.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення шкільних днів енергії.

Ключовий учитель проекту «Школа енергії» у НВК№12 Іванкова Н.В.

Джерело - https://www.facebook.com/groups/nvk12rvua/permalink/1548302598523035/