mod_vvisit_counterПопередній місяць23968
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)617698

Ваш IP: 54.196.145.24
Сьогодні: 18-02-2018 20:55

«Зростайте дбайливими та бережливими»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

21 квітня 2017 року в 4 – В класі (кл. керівник Федорчук І.В.) було проведено годину спілкування «Зростайте дбайливими та бережливими», мета якої - дати  поняття  про  збереження  тепла  в  домі  та  електроенергії  в  побуті, довести  дітям,  що  ці  поради  слушні   і  можуть бути  реалізовані  вже  сьогодні  кожною  сім’єю  хоча  б  частково,  що  забезпечить  велику  економію  паливних  та  енергоресурсів  країни; розвивати  мислення дітей,  вміння  сприймати,  аналізувати  інформацію,  робити  висновки, виховувати бережливе  ставлення  до  ресурсів  країни,  бажання  створити  високоекономічний,  технологічно-сучасний  дім,  з  використанням  відновлюваних  джерел  енергії.