Поїздка в Дубно

25 жовтня наш 6B клас поїхав в Дубно. Ми побували у багатьох місцях цього чудового міста.

Відвідали "Дубенський замок", "Тараканівський форт". Також побували в "Казематах" і дивилися на знаряддя для тортур.
6 - В клас поїхав не сам. Ми взяли своїх батьків і рідних, запросили друзів, які в жодному випадку не пропустили гарної нагоди побачити місто.

"Тараканівський форт" був надзвичайно прекрасним. Красу цього форту не можливо побачити в іншому місті або країні, адже споруда не нова і існує лише в одному екземплярі і лише в Україні. "Тараканівський форт" не можливо оцінити, якщо не побачити його зсередини або навіть ззовні, тому варто поїхати в це місце. Дуже цікаво дивитись і слухати історії цього прекрасного форту, а також проходити повз пастки, які більше не працюють, але вони досі мають гарний вигляд.

Можливо, без цієї поїздки ми не дізналися про те, що місто Дубно - це місто, яке розповідає усю історію нашої прекрасної землі. Воно розповідає, як українці любили і боролися за свою рідну Україну.

Учениця 6-В класу Левшук Олександра

Наш клас побував в двох дуже цікавих місцях. Першим, про що я хочу розказати, це” Тараканівський форт ”. Ми ходили по різних місцях в форті, там нам розповідали про те як там жили військові, чим вони займались, та про сам форт Щ е я хочу розповісти про “ Дубенський форт ”. Ми ходили по різних місцях, а саме таких як кімната дзеркал, зала тортур, казематах 17 століття . Було дуже весело нас наповнювали різні емоції в когось було відчуття страху , в когось було відчуття що він середньовіччі , а я була рада тому що я зі своїми друзями провела час з користю та веселощами .

Учениця 6-В класу Пітель Софія