Місячник шкільної бібліотеки

У рамках проведення місячника шкільної бібліотеки під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" в НВК №12 м.Рівного з 02.10 до 31.10.2017 року проведені заходи:

• озвучена книжково-ілюстративна виставка "Здоровим бути стильно, модно і красиво"
  • бібліотечно-бібліографічні уроки "Здоровий спосіб життя" (4 класи)б "Про книгу і бібліотеку" (2 класи)
  • посвята учнів 2-Е класу у читачі
  • мультимедійна презентація "Бібліотеки - скарбниці всіх багатств людського духу" (5-7 класи)
  • озвучена книжково-ілюстративна виставка до Дня українського козацтва та Дня захисника України "За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ..." (1-11 класи)
  • виховна година "Здоровим бути круто!" (5-Г клас)
  • "Підручник - основне джерело знань" - перевірка шкільних підручників (1-11 класи)
Упродовж місячника учні із задоволенням брали активну участь у різноманітних конкурсах "Лото здоров'я", "Розгадай кросворд", "Прочитай приказку", а свої знання художньої літератури діти продемонстрували у конкурсі "Книгу прочитаєш про здоров'я все пізнаєш".
Учні створили плакат "Дерево здоров'я" на листочках якого надруковані корисні звички, які сприяють збереженню здоров'я людини і роблять наше життя прекрасним і щасливим.
Всі заходи пройшли у змістовній та цікавій формі, про що свідчать усмішки та позитивні емоції дітей.