mod_vvisit_counterПопередній місяць28319

Ваш IP: 107.22.48.243
Сьогодні: 23-04-2018 02:51

Спортивно-масова робота

Вітаємо переможців міських змагань з волейболу серед збірних команд ЗНЗ м. Рівного!

З 27 лютого по 06 березня 2018  року відбулися змагання з волейболу серед збірних команд школярів м. Рівного (юнаки).

У цих змаганнях наш заклад представляла команда у складі: Добровольський О. (11Б), Стельмах А. (11Б), Паридубець А. (11Б), Лясковський О. (11Б), Власюк М. (11Б), Будько Т. (10А), Бейлах В. (10А), Борщук М (10Б), Сердюк М. (5В).

Юнаки вибороли ІІ місце! Вітаємо переможців змагань!

Пишаємося вашими здобутками та бажаємо подальших успіхів юним спортсменам!

"Хвилинка слави"

07.12 в рамках тижня фізичної культури в 2-д, 3-а, 3-е, 3-ж, 4-ж та 4-е класах проходило вшанування спортивних переможців "Хвилинка слави" з метою заохочення дітей до занять спортом. Вчитель Семенюк В.П.

Естафети з елементами баскетболу до тижня фізичної культури.

07.12.2017р. відбулися спортивні естафети у 6-А класі. Учасники естафет були розподілені на три команди «Друзі спорту», «Комета» та «Найкращі спортсмени». Змагання проходили у три етапи, за проходження яких нараховувалися бали. Перший етап – представлення команд. Учні демонстрували намальовані емблеми, назви та оголошували девізи команд. На другому етапі команди брали участь в естафетах та отримували бали за перемоги. Другий етап передбачав сім естафет на бігові та стрибкові вправи; кидки, перенесення та передачу м’яча; влучність. Третій етап – це блок теоретичних запитань. Команди за 1 хв. давали відповіді на запитання.

За підсумками всіх етапів І місце посіли «Найкращі спортсмени», ІІ – «Друзі спорту, ІІІ – «Комета».

Помаранчева куля

4 грудня 2017 р. у спортзалі НВК №12 відбувся баскетбольний турнір «Помаранчева куля» з метою популяризації гри у баскетбол та залучення молоді до занять спортивними іграми. У турнірі взяли участь збірні команди юнаків 8-9 та 10 класів (вчителі фізкультури Куришко К.А., Мелентьєва Л.О., Іванчук Б.О.).

У результаті запеклої боротьби перемогу здобули хлопці збірної команди 10 класу.

Перед змаганнями і у перервах можна було спостерігати за танцювальними виступами дівчат 9-Г класу, які прийшли підтримати наших юнаків (класний керівник Степаненко Л.П.).

Квест «Молодь обирає здоров’я»

В рамках проведення предметного тижня фізичної культури 7 грудня відбулася спортивна гра-квест «Молодь обирає здоров’я». У квесті взяли участь три команди дівчат з 10-Б класу: «Шалені перчинки», «Мармеладки» та «Super girls» (вчитель Мелентьєва Л.О.). Основною метою гри-квесту було сприяти отриманню підлітками знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

Квест – це пригоди, тому кожна команда отримала маршрутний лист із зазначеними станціями: «Рух – це життя», «Майстерня здоров’я», «Цілюща абетка», «Мелодія здоров’я». На кожній станції на учасників гри чекали завдання-сюрпризи: це – підібрати на кожну літеру алфавіту терміни, що стосуються здорового способу життя, створити із запропонованих матеріалів агітплакат, що пропагує здоровий спосіб життя, презентувати роботу, спортивні конкурси, заспівати пісень, в яких згадується здоров’я.

Всі команди-учасниці зарекомедували себе дружніми, організованими, проявили свою творчість, креативність, критичне мислення, вміння продуктивно працювати і знаходити компроміси для досягнення загальної мети.

У підсумку за результатами всіх конкурсів перемогла ДРУЖБА!

Переглянути фото...

"Ну-мо, козаче"

04.12 в 3-А і 3-В класах відбулося справжнє козацьке свято "Ну-мо, козаче". Із великим задоволенням козаки брали участь у змаганнях, показуючи свою спритність, силу та витривалість. Свято вдалося, діти отримали масу позитивних емоцій.
вчителі Семенюк В.П. та Баша Ю.В.