mod_vvisit_counterПопередній місяць21835

Сьогодні: 19-01-2018 12:49

Спортивно-масова робота

"Хвилинка слави"

07.12 в рамках тижня фізичної культури в 2-д, 3-а, 3-е, 3-ж, 4-ж та 4-е класах проходило вшанування спортивних переможців "Хвилинка слави" з метою заохочення дітей до занять спортом. Вчитель Семенюк В.П.

Естафети з елементами баскетболу до тижня фізичної культури.

07.12.2017р. відбулися спортивні естафети у 6-А класі. Учасники естафет були розподілені на три команди «Друзі спорту», «Комета» та «Найкращі спортсмени». Змагання проходили у три етапи, за проходження яких нараховувалися бали. Перший етап – представлення команд. Учні демонстрували намальовані емблеми, назви та оголошували девізи команд. На другому етапі команди брали участь в естафетах та отримували бали за перемоги. Другий етап передбачав сім естафет на бігові та стрибкові вправи; кидки, перенесення та передачу м’яча; влучність. Третій етап – це блок теоретичних запитань. Команди за 1 хв. давали відповіді на запитання.

За підсумками всіх етапів І місце посіли «Найкращі спортсмени», ІІ – «Друзі спорту, ІІІ – «Комета».

Помаранчева куля

4 грудня 2017 р. у спортзалі НВК №12 відбувся баскетбольний турнір «Помаранчева куля» з метою популяризації гри у баскетбол та залучення молоді до занять спортивними іграми. У турнірі взяли участь збірні команди юнаків 8-9 та 10 класів (вчителі фізкультури Куришко К.А., Мелентьєва Л.О., Іванчук Б.О.).

У результаті запеклої боротьби перемогу здобули хлопці збірної команди 10 класу.

Перед змаганнями і у перервах можна було спостерігати за танцювальними виступами дівчат 9-Г класу, які прийшли підтримати наших юнаків (класний керівник Степаненко Л.П.).

Квест «Молодь обирає здоров’я»

В рамках проведення предметного тижня фізичної культури 7 грудня відбулася спортивна гра-квест «Молодь обирає здоров’я». У квесті взяли участь три команди дівчат з 10-Б класу: «Шалені перчинки», «Мармеладки» та «Super girls» (вчитель Мелентьєва Л.О.). Основною метою гри-квесту було сприяти отриманню підлітками знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

Квест – це пригоди, тому кожна команда отримала маршрутний лист із зазначеними станціями: «Рух – це життя», «Майстерня здоров’я», «Цілюща абетка», «Мелодія здоров’я». На кожній станції на учасників гри чекали завдання-сюрпризи: це – підібрати на кожну літеру алфавіту терміни, що стосуються здорового способу життя, створити із запропонованих матеріалів агітплакат, що пропагує здоровий спосіб життя, презентувати роботу, спортивні конкурси, заспівати пісень, в яких згадується здоров’я.

Всі команди-учасниці зарекомедували себе дружніми, організованими, проявили свою творчість, креативність, критичне мислення, вміння продуктивно працювати і знаходити компроміси для досягнення загальної мети.

У підсумку за результатами всіх конкурсів перемогла ДРУЖБА!

Переглянути фото...

"Ну-мо, козаче"

04.12 в 3-А і 3-В класах відбулося справжнє козацьке свято "Ну-мо, козаче". Із великим задоволенням козаки брали участь у змаганнях, показуючи свою спритність, силу та витривалість. Свято вдалося, діти отримали масу позитивних емоцій.
вчителі Семенюк В.П. та Баша Ю.В.

Олімпійський урок

14 вересня 2017 року в спортзалі НВК №12 відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. На цей захід було запрошено гостей: тренера-викладача з пауерліфтингу комунального рівненського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів РОР «Інваспорт» Вадима Олександровича Полюховича та його вихованців Катеринича В’ячеслава і Матчишина Олександра, які є дійсними призерами чемпіонатів області та України, володарів кубків з пауерліфтингу.

Зустріч проходила у формі запитань-відповідей. Зокрема, Вадим Олександрович розповів про Олімпійський рух у світі серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Багато уваги було приділено пропаганді здорового способу життя, формуванню свідомого ставлення в учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом та залученню їх до рухової активності.

Наприкінці зустрічі запрошені гості вразили присутніх ровесників своїми вміннями виконувати силові вправи на перекладині. Вони довели, що кожна людина, не дивлячись на обмежені фізичні можливості, може себе реалізовувати в цьому світі.