mod_vvisit_counterПопередній місяць23627

Сьогодні: 20-10-2018 06:19

Спортивно-масова робота

Вітаємо!

З 30 травня по 15 червня 2018  року відбувся Кубок Рівного з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів» 2018 року. Кубок проводився з метою популяризації футболу серед учнівської молоді та активного проведення дозвілля під час канікул.

15 червня на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні змагання ювілейного (десятого) «Кубку майбутніх чемпіонів, до яких вийшли збірні команди НВК №12, РКГ «Престиж» та НВК №26-1 та НВК №26-2. У запеклій боротьбі учні нашого закладу вибороли ІІІ місце. До складу збірної команди увійшли такі гравці: Матвійчук Г. (5А), Лесняк З. (5А), Берташ А. (5Б), Медвідь С. (5Б), Романовський Д. (5Б), Ковальчук Д. (5Б), Боженко Б. (5Б), Васільєв А. (5Б), Котовський О. (5В), Гаврилюк М. (5В), Сердюк М. (5В), Мельник Д. (5Г), Сахнюк А. (5Г), Онофрійчук А. (5Д), Сахнюк Н. (5Д). Готував команду до змагань учитель фізичної культури Цимбалюк О.П.

Нагороджував переможців капітан «Динамо» Сергій Сидорчук. Дітям було приємно отримати нагороди із рук відомого футболіста та зробити селфі з ним.

Пишаємося здобутками наших вихованців та бажаємо подальших успіхів дітям і вчителям!

Вітаємо переможців міських змагань з волейболу серед збірних команд ЗНЗ м. Рівного!

З 27 лютого по 06 березня 2018  року відбулися змагання з волейболу серед збірних команд школярів м. Рівного (юнаки).

У цих змаганнях наш заклад представляла команда у складі: Добровольський О. (11Б), Стельмах А. (11Б), Паридубець А. (11Б), Лясковський О. (11Б), Власюк М. (11Б), Будько Т. (10А), Бейлах В. (10А), Борщук М (10Б), Сердюк М. (5В).

Юнаки вибороли ІІ місце! Вітаємо переможців змагань!

Пишаємося вашими здобутками та бажаємо подальших успіхів юним спортсменам!

"Хвилинка слави"

07.12 в рамках тижня фізичної культури в 2-д, 3-а, 3-е, 3-ж, 4-ж та 4-е класах проходило вшанування спортивних переможців "Хвилинка слави" з метою заохочення дітей до занять спортом. Вчитель Семенюк В.П.

Естафети з елементами баскетболу до тижня фізичної культури.

07.12.2017р. відбулися спортивні естафети у 6-А класі. Учасники естафет були розподілені на три команди «Друзі спорту», «Комета» та «Найкращі спортсмени». Змагання проходили у три етапи, за проходження яких нараховувалися бали. Перший етап – представлення команд. Учні демонстрували намальовані емблеми, назви та оголошували девізи команд. На другому етапі команди брали участь в естафетах та отримували бали за перемоги. Другий етап передбачав сім естафет на бігові та стрибкові вправи; кидки, перенесення та передачу м’яча; влучність. Третій етап – це блок теоретичних запитань. Команди за 1 хв. давали відповіді на запитання.

За підсумками всіх етапів І місце посіли «Найкращі спортсмени», ІІ – «Друзі спорту, ІІІ – «Комета».

Помаранчева куля

4 грудня 2017 р. у спортзалі НВК №12 відбувся баскетбольний турнір «Помаранчева куля» з метою популяризації гри у баскетбол та залучення молоді до занять спортивними іграми. У турнірі взяли участь збірні команди юнаків 8-9 та 10 класів (вчителі фізкультури Куришко К.А., Мелентьєва Л.О., Іванчук Б.О.).

У результаті запеклої боротьби перемогу здобули хлопці збірної команди 10 класу.

Перед змаганнями і у перервах можна було спостерігати за танцювальними виступами дівчат 9-Г класу, які прийшли підтримати наших юнаків (класний керівник Степаненко Л.П.).

Квест «Молодь обирає здоров’я»

В рамках проведення предметного тижня фізичної культури 7 грудня відбулася спортивна гра-квест «Молодь обирає здоров’я». У квесті взяли участь три команди дівчат з 10-Б класу: «Шалені перчинки», «Мармеладки» та «Super girls» (вчитель Мелентьєва Л.О.). Основною метою гри-квесту було сприяти отриманню підлітками знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.

Квест – це пригоди, тому кожна команда отримала маршрутний лист із зазначеними станціями: «Рух – це життя», «Майстерня здоров’я», «Цілюща абетка», «Мелодія здоров’я». На кожній станції на учасників гри чекали завдання-сюрпризи: це – підібрати на кожну літеру алфавіту терміни, що стосуються здорового способу життя, створити із запропонованих матеріалів агітплакат, що пропагує здоровий спосіб життя, презентувати роботу, спортивні конкурси, заспівати пісень, в яких згадується здоров’я.

Всі команди-учасниці зарекомедували себе дружніми, організованими, проявили свою творчість, креативність, критичне мислення, вміння продуктивно працювати і знаходити компроміси для досягнення загальної мети.

У підсумку за результатами всіх конкурсів перемогла ДРУЖБА!

Переглянути фото...