mod_vvisit_counterПопередній місяць28319

Сьогодні: 23-04-2018 02:51

Військово-патріотичне виховання

Вітаємо з перемогою!

З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, з нагоди Дня захисника України, свята Покрови, 74-ої річниці створення УПА та Дня українського козацтва 13 жовтня 2016 р. на майдані Незалежності було проведено загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2016». Компетентне журі оцінювало взводи навчальних закладів за такими критеріями: координація і правильний рух ногами та руками, темп кроку, розмір та довжина при проходженні строєм; поворот голови і положення рук, кількість кроків при виконанні військового вітання; вибір пісні, рівень виконання і правильність мелодії; злагодженість звучання, виразність дикції; рівняння в строю, чіткість кроку, зовнішній вигляд учнів.

Вітаємо!

13 жовтня 2016 року НВК 12 перемогла в конкурсі "Червона калина".

Приємно, що зусилля наших дітей і Константина Андрійовича Куришка привели до перемоги в конкурсі!

Вітаємо з такою бажаною перемогою!

Зустріч з учасниками АТО

З метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави, 06 листопада 2015 року учні 1-Ж класу (класний керівник Тимчук О.С.) зустрічалися з бійцями цивільного корпусу АЗОВ. Протягом усього тижня, що минає, діти з теплом та турботою готували малюнки для захисників нашої країни, які і передали зі словами щирої вдячності. Бійці зі свого боку теж подякували за роботу учнів та запропонували подальшу співпрацю, на що ми радо погодилися.

На захисті рідної Землі

23 роки Незалежності Україна, на щастя, не знала війни. Наш народ пишався тим, що у складні 90 – ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще рік тому ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер же мирне небо  опалене полум’ям війни. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава», а тепер вони набули нового реального непідробного святого змісту.
Наразі всім зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – це наші хлопці, чоловіки, це мужні воїни, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України, це лікарі, які виривають поранених в АТО з лап смерті, ставлять їх на ноги, це волонтери, на плечах яких тримається забезпечення нашої армії продуктами, обмундируванням, медикаментами та багато чим іншим, вкрай необхідним у щоденній ратній роботі солдата. Зрештою, ще всі ті, хто пожертвував хоча би краплиною своїх статків заради України, заради її майбутнього.
Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути лише вітанням. Нині це віддання особливої шани тим, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини. Це вітання є засвідченням справжнього подвигу патріота.

Конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2015». Вітаємо!!!

13 жовтня 2015 року на майдані Незалежності відбувся загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2015».

Наш заклад – НВК №12 – на цьому конкурсі представляв взвод у такому складі: Пасечников М. (11А), Креховецький А. (11А), Кравчук С. (11Б), Іванюк М. (11В), Коляда Ю. (11В), Жданюк В. (11В), Осипчук А. (11В), Гульчук М. (11В), Барановська А. (11В), Козарез Д. (11В), Волошина В. (11В), Немкович А. (11В), Пасічник К. (11В), Олесійчук В. (10А), Турчин Д. (10А), Самчук Я. (10Б), Олексюк Л. (10Б), Скоропада О. (10Б), Робейко О. (10Б), Слободянюк К. (10Б). Керував підготовкою учнів до конкурсу вчитель предмета «Захист Вітчизни» Куришко К.А.

За високий рівень проходження урочистим маршем, стройову злагодженість та виконання військового вітання, майстерне виконання стройової патріотичної пісні взвод нашого навчального закладу був нагороджений дипломом ІІ ступеня та грамотою за вибір найкращої патріотичної пісні. Також були відзначені  командири взводу Пасечников М. та Осипчук А.

Вітаємо переможців конкурсу!Ви – найкращі!

Конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2015»

З метою військово-патріотичного виховання учнів, з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, в рамках проведення у школі тижня історії та правознавства 12 жовтня 2015 року у НВК №12 відбувся традиційний загальношкільний огляд-конкурс стройової підготовки «Червона калина» серед взводів 10-11 класів (всього 5 взводів). Команди демонстрували проходження строєм та виконання військового вітання, повороти ліворуч, праворуч, кругом на місці та в русі. Оцінювалась також робота командирів взводів.

Більше статтей...