Вітаємо з перемогою!

З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, з нагоди Дня захисника України, свята Покрови, 74-ої річниці створення УПА та Дня українського козацтва 13 жовтня 2016 р. на майдані Незалежності було проведено загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2016». Компетентне журі оцінювало взводи навчальних закладів за такими критеріями: координація і правильний рух ногами та руками, темп кроку, розмір та довжина при проходженні строєм; поворот голови і положення рук, кількість кроків при виконанні військового вітання; вибір пісні, рівень виконання і правильність мелодії; злагодженість звучання, виразність дикції; рівняння в строю, чіткість кроку, зовнішній вигляд учнів.

Наш заклад на конкурсі представляв взвод у складі таких учнів:

1. Олексійчук В. (11А),
  2. Турчин Д. (11А),
  3. Самчук Я. (11Б),
  4. Слободянюк К. (11Б),
  5. Олексюк Л. (11Б),
  6. Скоропада О. (11Б),
  7. Мельник Ю. (11Б),
  8. Робейко О. (11Б),
  9. Руденська М. (11Б),
  10. Марущак В. (11Б),
  11. Янушевська Л. (11Б),
  12. Венцурик Д. (10А),
  13. Приміч О. (10А),
  14. Паридубець А. (10Б),
  15. Власюк О. (10Б),
  16. Стельмах А. (10Б),
  17. Артюшкевич М. (10В).

Керував підготовкою учнів до конкурсу вчитель захисту Вітчизни Куришко Костянтин Андрійович.

За результатами оцінювання взвод НВК №12 м.Рівного посів І місце.

Вітаємо з перемогою учнів та їх наставника та бажаємо подальших успіхів!

Переглянути фото...