Конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2015»

З метою військово-патріотичного виховання учнів, з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, в рамках проведення у школі тижня історії та правознавства 12 жовтня 2015 року у НВК №12 відбувся традиційний загальношкільний огляд-конкурс стройової підготовки «Червона калина» серед взводів 10-11 класів (всього 5 взводів). Команди демонстрували проходження строєм та виконання військового вітання, повороти ліворуч, праворуч, кругом на місці та в русі. Оцінювалась також робота командирів взводів.

Конкурс пройшов з урочисто піднесеним настроєм. За підсумками журі найкращим командиром взводу став учень 11-В класу Жданюк Владислав. А призові місця взводи посіли в такому порядку:

І місце – 11-В клас;

ІІ місце – 10-Б клас;

ІІІ місце – 11-Б клас.

Найкращі представники від кожного взводу будуть представляти навчальний заклад на міському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина-2015».

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!