gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Міський голова Володимир Хомко зустрівся з підростаючою інтелектуальною елітою нашого міста

07.06.2018 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови Володимира Хомка з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Міський голова привітав та вручив подяки Рівненського міськвиконкому 30 учням, які гідно представили Рівненщину і рідне місто в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському рівні, та загалом здобули 34 перемоги. Це 18 перемог у олімпіадах з навчальних предметів та 16 у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Подяками виконавчого комітету Рівненської міської ради також нагороджені 26 вчителів, які підготували переможців всеукраїнських етапів інтелектуальних змагань у 2017-2018 році.


НВК №12 представляли:

 

Учнівська еліта - 2018.

Серед переможців міста Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад 4 учні НВК-12. Переможцями обласного етапу олімпіад - та конкурсу-захисту МАН стали 14 учнів школи. 9 учнів школи стали переможцями конкурсів Всеукраїнських проектів та представляли Україну на міжнародному рівні.

Фото -



 

Сходинки до Олімпу-2018

Стало доброю традицією в НВК12 закінчувати навчальний рік великим святом – святом всієї шкільної родини "Сходинки до Олімпу". Це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу, місто, область та Україну на учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, спортивних змаганнях, творчих фестивалях та конкурсах. На святі було нагороджено 4 призери олімпіад Всеукранського рівня, 12 призерів обласного рівня, 53 призери міського рівня, а загалом – 349 призерів фестивалів, конкурсів та змагань міжнародного, всеукранського, обласного та міського рівнів та 73 педагогічних працівників, які підготували переможців. Вперше учні отримали нагороди з рук успішних випускників Пасічник О.Б., Хоружої Н.М. та Кричильської Н., чиї діти теж навчалися або будуть навчатися у НВК12.
Наше сьогоднішнє свято можна по - справжньому назвати «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу, зокрема, радості, адже немає більшого щастя, насолоди, ніж – підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця поповнила «скарбницю» здобутків школи.
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!

Фото -

 

Вітаємо!

Переможці та призери I етапу конкурсу «Юні знавці англійської мови»

Прізвище та ім

Клас

Місце

1

Дзерун Тимофій

4-Д

I

2

Сербін Софія

4-Б

I

3

Янчук Софія

4-Г

I

4

Кавлюк Ірина

4-В

II

5

Чередько Максим

4-Д

II

6

Янушкевич Костянтин

4-Д

II

7

Шкамрук Катерина

4-Б

II

8

Пташинська Марія

4-Г

II

9

Кондратюк Вероніка

4-Г

III

10

Христюк Марія

4-Б

III

11

Глущук Андрій

4-Г

III

12

Лясковець Владислав

4-Г

III

13

Мацевич Назар

4-Г

III

14

Шеремета Світлана

4-Г

III

15

Огороднік Яна

4-Д

III

16

Гранатюк Анастасія

4-Д

III

17

Мельничук Дарина

4-Г

III

18

Рондар Єва

4-Г

III

19

Проценко Данило

4-Д

III

20

Возний Роман

4-А

III

21

Тирак Владислав

4-В

III

22

Руденко Анна

4-Д

III

23

Бондарець Дарина

4-В

III

24

Краля Дарія

4-Б

III

25

Блищик Катерина

4-А

III

 

Вітаємо!!!

Четверта перемога на Всеукраїнському рівні!

ВІТАЄМО! Свободу Максима, учня 10-А класу,

призера IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце),

дякуємо вчителю В.С. Коваль, яка готувала Максима до олімпіади.

 

Вітаємо!

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2018» серед учнів 4-х класів

номінація «Математика»: Дятлик Соломію, ученицю 4-В класу – ІІІ місце;

номінація «Українська мова»: Кавлюк Ірину, ученицю 4-В класу – ІІІ місце.

Дякуємо вчителеві Грибчук Світлані Миколаївні за підготовку учнів.

 

Вітаємо!!!

Солончука Тимофія, учня 10-А класу,

призера IV етапу всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій (ІІІ місце),

що проходила у м.Запоріжжя з 19.03.2018 по 23.03.2018р.

і вчителя інформатики Чернову О.І.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможці І етапу міської олімпіади «КРОК» з математики

 

Вітаємо!

Дем’янчук Ольгу та Дем’янчук Віру, учнів 8-В класу,

переможців міського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

у номінації «Композиція»(ІІІ місце)

і вчителя української мови та літератури Ульмер І. І.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Сачук Ольгу, ученицю  9-А класу,

переможця міського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

у номінації «Юні поети» (ІІІ місце)

і вчителя української мови та літератури Бурбелу Т. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Пилипей Аліну, ученицю  8-Г класу,

переможця міського конкурсу малюнків з теми «Моє бачення Німеччини»

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (ІІІ місце)  та вчителя

німецької мови Мороз О. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Шинкарьову Анастасію, ученицю  8-Г класу,

переможця міського конкурсу малюнків з теми «Німеччина здалеку і зблизька»

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (І місце)

та вчителя німецької мови Мороз О. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Панащука Олександра, учня  4-Ж класу,

переможця міських змаганьз початкового технічного моделювання

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (ІІ місце)

та вчителя  Михальчук А. О.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Солончука Тимофія, учня 10-А класу, за 1 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

та вчителя  Чернову Ольгу Ігорівну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Дрозд Світлану, ученицю 11-Б класу, за 2 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

та вчителя  Мазура Андрія Володимировича .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Харчук Оксану (10-Б клас) – 1 місце,

Жагаріну Ію (10-Б клас) – 2 місце, Ваврик Анастасію (11-В клас) - 2 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

та вчителя  Мороз Ольгу Миколаївну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Свободу Максима, учня 10-А класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

та вчителя  Самолюк Наталію Василівну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Ковбу Володимира (10-Б клас),

Рожка Андрія (11-А клас)

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН

та вчителя  Замлинну Тетяну Йосипівну .

Адміністрація

 

Вітаємо!

Савінського Тараса, учня 10-А класу,

за 2 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН

(секція -  «Комп’ютерні системи і мережі»).


Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Костюкевич Карину, ученицю 10-А класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

та вчителя Качарабу Ольгу Павлівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Свободу Максима, учня 10-А класу,

за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

та вчителя Коваль Вікторію Святославівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Дрозд Світлану, ученицю 11-Б класу,

за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

та вчителя  Замлинну Тетяну Йосипівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Михальчина Мирослава, учня 7-В класу,

за 3 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Образотворче мистецтво»

та вчителя  Полоненко Олену Юріївну.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Олійник Ірину, ученицю 7-А класу,

за 3 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Поезія»

та вчителів Примачок Валентину Василівну та Остапчук Тетяну Анатоліївну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Кирильчука Святослава, учня 7-В класу,

за 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Поезія»

та вчителя Примачок Валентину Василівну.

 

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Войтович Поліну, ученицю 7-Б класу,

за 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література»

та вчителя Примачок Валентину Василівну.

Адміністрація