gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо !!!

Переможеців міського конкуру юних знавців  англійської мови :

Данильчук Анастасію (4-В, 1 місце), Борушок Вероніку (5-В, 2 місце)

та учителів Гойду О. П., Бабійчук Т. П.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Переможця (І місце) міського етапу конкурсу з англійської мови «Європейська олімпіада»,

учня 11-А класу Чафонова Івана

та учителя Кульчинську М. П.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Кирильчука Святослава, учня 6-В класу,

переможця (І місце) обласного етапу літературного конкурсу «Перло многоцінне» у номінації «Поезія»,

призера (3 місце) міського конкурсу «Юних екскурсоводів та краєзнавців»

та його вчителів Венцурик Л. М., Чернишову О. П.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Переможців (І місце) обласного етапу Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців,

учнів 11-А класу:

Гуменюк Інну,  Зінь Ірину,

Конончук Марію,  Куликовича Дмитра,  Сасюка Назара

та учителя Карчевську Світлану Тарасівну.

Адміністрація


 

Вітаємо !!!

Переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з німецької мови

Мельничук Оксану

(11-Б клас, І місце) та учителя німецької мови  Мороз Ольгу Миколаївну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Ученицю 9 – В класу Оксану Харчук

з перемогою у «Конкурсі винахідників».

Оксана виграла поїздку до молодіжного табору у Литві.

Бажаємо подальших успіхів!

 

Вітаємо!

Ученицю 10-В класу Труш Олександру,

з перемогою у ІІІ Всеукраїнському конкурсі

есе англійською мовою з економіки серед школярів,

який відбувся на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

та вчителя Затірку О. М.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІ  етапу  учнівської

олімпіади «КРОК» з математики:

Конончука Андрія (5-А, 2 місце),

Пивоварчука  Віталія (5-Б, 3 місце),

та учителів Ніколайчук О. І., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІ  етапу учнівської олімпіади «КРОК» з української мови та літератури:

Вінюкову Аліну (6-В, 2 місце),

Войтович Поліну (6-А, 3 місце),

Файфуру Софію (5-А, 3 місце)

та учителів Шамрик О. Я., Примачок В. В., Венцурик Л. М., Сороку І. В., Кішеньчук В. В., Бурбелу Т. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10 – В класу Анастасію Приміч з перемогою у конкурсі « Erfinderwettbewerb».

Анастасія Приміч виграла поїздку на трьохтижневі літні мовні курси до Німеччини. 

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

 

Вітаємо !!!

Призерів міського конкурсу

«Юна вишивальниця» у 2016–2017н. р.:

Конончук Марію (11-А, 1 місце),

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Сурговську Уляну  (8-А, 1 місце),

Тригубу Анну (7-В, 3 місце),

Пастушук Ольгу (8-А, 3 місце),

Літвінко Дарину (7-А, 3 місце)

та учителів трудового навчання

Шубер Г. О., Шафранську В. В., Ядвіжук Н. В.

Адміністрація

 

Весна розпочинається з Шевченка.

23-24 лютого відбувся ІІ етап конкурсу "Живи Кобзарю в пам'яті людській". Учениця 6-Г класу Безушко Вікторія презентувала власну поезію про Кобзаря.

Вітаємо Безушко Вікторію з II місцем у номінації "Юні поети" та вчителя Примачок В.В.



 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з німецької мови:

Мельничук Оксану (11-Б клас, І місце),

Ваврик Анастасію(10-В клас, ІІ місце)

та учителя німецької мови  Мороз Ольгу Миколаївну.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з інформаційних технологій:

Солончука Тимофія (9-А клас, ІІ місце),

Турчина Дениса (11-А клас, ІІ місце)

та учителя інформатики

Чернову Ольгу Ігорівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН учнівської молоді:

Дрозд Світлану (10-Б клас, ІІ місце),

Мельничук Оксану (11-Б клас, ІІІ місце)

та учителів

Чернову Вікторію Володимирівну,

Чернишову Олександру Петрівну.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з хімії:

Свободу Максима (9-А клас, ІІ місце),

Колодинську Анастасію (8-Б клас, ІІ місце)

та учителя хімії Павлущик О. О.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  Свободу Максима

(9-А клас, І місце)

та учителя біології  Коваль В. С.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Кучера Олександра (8-А, 1 місце),

Пестернікова Владислава

(11-А, 3 місце)

та учителів математики  Гайдук Г. В., Ніколайчук О.І.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Турчина Дениса (11-А, 1 місце),

та учителів астрономії  Бондарук Л.В., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Полоненко Марину (9-А, 2 місце),

Петрук Аллу (9-В, 2 місце)

Примич Анастасію (10-В, 1місце)

та учителя  Жагаріну Ольгу Олександрівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Солончука Тимофія (9-А, 3 місце),

та учителя  Чернову  Ольгу Ігорівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Талащук Катерину (7-В, 1 місце), Марушкевич Оксану (8-А, 3 місце),

Свободу Максима (9-А, 3 місце), Мельник Анну (9-В, 2 місце),

Самчук Олександру (10-В, 3 місце)

Онищук Катерину (11-А, 2 місце)

та учителів  Вітковську О. П., Венцурик Л. М., Шамрик О. Я, Велетнюк О. В., Кішеньчук В. В., Бурбелу Т. В., Сороку І.В.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Рожка Андрія (10-А, 2 місце),

Скрипнюка Максима (10-А, 3 місце)

Турчина Дениса (11-А, 1 місце),

Гуменюк Інну (11-А, 1 місце),

Конончук Марію (11-А, 2 місце)

та учителів астрономії  Бондарук Л.В., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Діхтяренко Анастасію (7-Г, 2 місце), Жемгу Андрія (7-Б, 2 місце),

Гелешко Анну (8-А, 2 місце),Колодинську Анастасію (8-Б, 1 місце), Свободу Максима (9-А, 1 мсце),

Дрозд Світлану (10-Б, 2 місце)

Турчина Дениса (11-А, 2 місце)

та учителів хімії  Самолюк Н. В., Павлущик О. О.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

Воробя Антона (7-А, 2 місце), Волинець Оксану (7-А, 3 місце), Колодинську Анастасію (8-Б, 2 місце),

Кучера Олександра (8-А, 3 місце),

Ковбу Володимира (9-Г, 3 місце),

Дрозд Світлану (10-Б, 3 місце)

Турчина Дениса (11-А, 3 місце), Пестернікова Владислава (11-А, 1 місце)

та учителів фізики  Бондарук Л. В., Замлинну Т. Й., Ярошко І. А.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови:

Борушок Ірину (9-В, 2 місце),

Сачову Катерину (10-В, 3 місце)

Слободянюк Катерину (11-Б, 3 місце)

та учителів англійської мови

Жежук З. В., Степаненко Л. П., Ветвінську М. П.

Адміністрація