gototopgototop



Osvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні665
mod_vvisit_counterВчора380
mod_vvisit_counterЗа тиждень665
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3156
mod_vvisit_counterЗа місяць10550
mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991262

Online (за останні 20 хвилин): 27
Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:31
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо!

Призера ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Войтович Поліну (6-Б, 2 місце)

та учителя української мови і літератури

Примачок Валентину Василівну.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка:

Файфуру Софію (5-а, 2 місце),

Харчук Оксану (9-в, 2 місце),

Марушкевич Оксану (8-а, 3 місце),

Войтович Поліну (6-г, 3 місце)

та учителів української мови і літератури Шамрик О.Я., Сороку І.В., Примачок В.В., Велетнюк О.В., Бурбелу Т.В.

Адміністрація


 

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Список призерів І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - Переглянути...

 

Наполегливість та старанність ведуть до успіху!

Вітаємо Мельничук Оксану, яка за перемоги

у Всеукраїнських олімпіадахз німецької мови

та результативну участь у Міжнародних проектах отримала стипендію міського голови.

Адміністрація школи.


 

ВІТАЄМО!!!

Вітаю педагогічний колектив НВК 12 - лауреата Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми " Школа - джерело талантів". Дякую учителям школи за створення сприятливих умов для розвитку обдарованих дітей.

Директор НВК №12 Лагдюк Вікторія Юріївна

 

Вітаємо !!!

Призерів  міського конкурсу

юних знавців англійської мови

Гречанну Ольгу, ученицю 4-Б класу, Колодинського Андрія, учня 5-В класу

та вчителів Бабійчук Тетяну Петрівну, Білоконь Регіну Володимирівну

Адміністрація

 

 

 

Вітаємо!

Призерів (ІІІ командне місце),  міського конкурсу «Юні знавці зарубіжної літератури» у 2015-2016н.р.:

Волошину Вікторію(11-В), Самчук Яну (10-Б), Турчина Дениса (10-А), Сержанюка Назарія (9-Г),

Скоропаду Ольгу (10-Б), Мельник Юлію (10-Б)

та вчителів Мазурок А.П., Марковську Н.В.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів  міського фестивалю-конкурсу української

естрадної та авторської пісні   «Веселий вулик» у 2015-2016н.р.:

Ляшка Станіслава та  Волошину Вікторію (ІІ місце),

Дем’янчук Віру та Дем’янчук Ольгу (ІІІ місце),

ансамбль «Камертон» (ІІІ місце): Залевську Ольгу (4-Б), Фіськову Софію (4-Б),

Кузнєцову Софію (4-А), Рищук Софію (5-Г), Олійник Анастасію (5-Г),

Стельмах Ольгу (5-Г), Лавренюк Уляну (5-Г)

та вчителів Діхтяренко Т. М., Ткач Ж. О.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів загальноміського конкурсу екологічного малюнку «Життя в лісах»

Дем’янчук Катерину (8-А клас) – ІІ місце

Романчук Ольгу ( 8-Б клас) – ІІІ місце

та вчителя Коваль В.С.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів (ІІ командне місце),  обласного етапу Всеукраїнського турніру юних філософів

та релігієзнавців у 2015-2013н.р.:

Конончук Марію (10-А), Онищук Катерину (10-А), Зінь Ірину (10-А), Куликовича Дмитра (10-А), Гуменюк Інну (10-Б),

та вчителя Карчевську С.Т.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Ученицю 9-В класу Труш Олександру, яка за результатами журі ІІІ Всеукраїнського конкурсу  есе

«Я - європеєць»,ввійшла до списку найкращих есе  серед 4,5 тисяч робіт, широко висвітливши запропоновану тему, неординарно та креативно підійшовшидо написання.  Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України,  Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литовської Республіки в Україні .

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів (ІІІ місце) IV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Берника Віталія,  Турчина Дениса,

вчителів Бондарук Л. В., Замлинну Т.Й.

Адміністрація

Переглянути інші фото...

 

Вітаємо!

Переможців (І командне місце),  міського етапу  фестивалю казок англійською мовою

«Подорож у казковий Євроленд»:

Кухарук Єлизавету (5-В), Дерманського Валерія (5-В), Знаменець Анастасію (5-В), Конько Назара (5-В), Михальчина Мирослава (5-В), Мандзюк Дарію (5-В), Марковець Ангеліну (5-В), Стрілець Уляну (5-В), Бондарець Дарину (2-В), Данильчук Анастасію (3-В), Лесняка Захара  (3-В), Федорчук Христину (3-В), Бородіну Анну (3-В), Прислунську Юлію (3-В), Невинного Ярослава (3-В), Шандрук Катерину (3-Б), Юрчук Діану (3-Б), Яворську Ольгу (3-Б), Рудницьку Софію (3-Б), Лавренюк Дарію (3-Б), Костюк Юліану (3-Б), Трофімчук Дарину (3-Б), Кончинську Софію  (3-Б) та вчителів англійської мови Бондарець Ю.Ю.,  Гойду О.П.,  Сидорук Г.В.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призера (ІІ місце) ІV етапуВсеукраїнської

учнівської олімпіади з фізики

Пестернікова Владислава, учня 11– А класу,

вчителя Бондарук Людмилу Володимирівну

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призера ІІІ Всеукраїнського конкурсуесе «Я - європеєць»,

який проходив за підтримки Міністерства культури України,  Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литовської Республіки в Україні

Степаненко Валерію,  ученицю 7– Г класу та вчителя Степаненко Л.П.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможця (3 місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  наукових  робіт МАН у 2015-2016 н. р.

секція «Науково-технічна творчість та  винахідництво»

Бернника Віталія, учня 11– А класу,

та вчителя Замлинну Т.Й.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів  міського етапу  конкурсу

«Охорона праці очима дітей»

Слєсаренко Софію (ІІ місце), Гордіюк Олену (ІІІ місце) , Коваля Максима (І місце), Вінюкову Аліну (ІІІ місце).

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призера (2 місце) міського заочного гуманітарного  конкурсу

«Космічні фантазії»

Кушнір Софію, учницю 7– Г класу,

та вчителя Полоненко О. Ю.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призера (3 місце) міського етапу Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості

«Об’єднаймося ж, брати мої»

Ровінську Анну, учницю 5– Г класу,

та вчителя Полоненко О. Ю.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Вітаємо призерів ІІ етапу міської  олімпіади «КРОК» з української мови та літератури

у 2015-2016 н. р.

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

клас

місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Войтович Поліна Вікторівна

5-Б

ІІІ

Примачок Валентина Василівна

2.

Талащук Катерина Андріївна

6-В

І

Венцурик Людмила Михайлівна,

Кішеньчук Валентина Володимирівна

3.

Левшук Олександра Олександрівна

6-В

ІІІ

Венцурик Людмила Михайлівна,

Кішеньчук Валентина  Володимирівна


Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів (3 місце) міського етапу

огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів  «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Демянчук Віру та Демянчук Ольгу,

учнів 6– В класу,

та вчителя Кішеньчук В.В.

Адміністрація

 

Вітаємо!

22 березня в ЗОШ №26 м. Рівного відбувся ІІ етап олімпіади “Юне обдарування”.

В номінації “Математика” посів ІІ місце учень  4 — В класу НВК №12 Джигар Володимир.

Вітаємо з перемогою!

 

Вітаємо !!!

Призера (3 місце) міського етапу  конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців «Славні імена земляків»

Кирильчука Святослава,

учня 5– В класу,

та вчителя Чернишову О.П.

Адміністрація

 

І етап олімпіади «Юне обдарування»

 

3-го  березня в початковій школі пройшов І етап олімпіади «Юне обдарування». Учні 4-их класів показали гарні знання з таких дисциплін: математика, українська мова, природознавство.  Переможцями олімпіади стали:

 

Українська мова

І місце Мусій Марта 4-А клас (вч. Невелічук Л.П.)

ІІ місце Гайбонюк Анастасія 4-Д клас (вч. Коваль Г.Є.)

ІІІ місце Файфура Софія 4-Б клас (вч.Петренко Н.В.)

 

Вітаємо переможців міського конкурсу «Юна вишивальниця» у 2015– 2016н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

Техніка вишивання

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Пишнюк Олеся

Вікторівна

1

9- Г

Вільна гладь

Шубер Галина Олександрівна

2.

Козак Юлія

Олегівна

1

11 - А

Лиштва

Шубер Галина Олександрівна

3.

Олієвська Олександра

Григорівна

1

11 - А

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

4.

Ковалевич Анастасія

Сергіївна

2

11 - А

Хрест

Шафранська Валентина Володимирівна

5.

Дрозд Світлана

Вікторівна

2

9-Б

Хрест

Шафранська Валентина Володимирівна

6.

Літвінко Дарія Русланівна

2

6-А

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

Адміністрація

 

Вітаємо призерів І етапу (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2015-2016 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Секція

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Мельничук Оксана 

«Історія України»

ІІІ

10-Б

Чернишова О.П.

2.

Гуменюк Інна

«Історія України»

І

10-Б

Чернишова О.П.

3.

Ніколюк Вікторія

«Англійська мова»

ІІ

9-Г

Кульчинська М.П.

Адміністрація