gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо !!!

Призера (3 місце) міського етапу  конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців «Славні імена земляків»

Кирильчука Святослава,

учня 5– В класу,

та вчителя Чернишову О.П.

Адміністрація

 

І етап олімпіади «Юне обдарування»

 

3-го  березня в початковій школі пройшов І етап олімпіади «Юне обдарування». Учні 4-их класів показали гарні знання з таких дисциплін: математика, українська мова, природознавство.  Переможцями олімпіади стали:

 

Українська мова

І місце Мусій Марта 4-А клас (вч. Невелічук Л.П.)

ІІ місце Гайбонюк Анастасія 4-Д клас (вч. Коваль Г.Є.)

ІІІ місце Файфура Софія 4-Б клас (вч.Петренко Н.В.)

 

Вітаємо переможців міського конкурсу «Юна вишивальниця» у 2015– 2016н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

Техніка вишивання

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Пишнюк Олеся

Вікторівна

1

9- Г

Вільна гладь

Шубер Галина Олександрівна

2.

Козак Юлія

Олегівна

1

11 - А

Лиштва

Шубер Галина Олександрівна

3.

Олієвська Олександра

Григорівна

1

11 - А

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

4.

Ковалевич Анастасія

Сергіївна

2

11 - А

Хрест

Шафранська Валентина Володимирівна

5.

Дрозд Світлана

Вікторівна

2

9-Б

Хрест

Шафранська Валентина Володимирівна

6.

Літвінко Дарія Русланівна

2

6-А

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

Адміністрація

 

Вітаємо призерів І етапу (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2015-2016 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Секція

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Мельничук Оксана 

«Історія України»

ІІІ

10-Б

Чернишова О.П.

2.

Гуменюк Інна

«Історія України»

І

10-Б

Чернишова О.П.

3.

Ніколюк Вікторія

«Англійська мова»

ІІ

9-Г

Кульчинська М.П.

Адміністрація

 

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Мельничук Оксана Олексіївна

Німецька мова

І

10-Б

Мороз Ольга Миколаївна

2.

Свобода Максим Федорович

Біологія

І

8-А

Коваль Вікторія Святославівна

3.

Турчин Денис Леонідович

Інформаційні

технології

І

10-А

Чернова Ольга Ігорівна

4.

Дрозд Світлана Вікторівна

Хімія

ІІІ

9-Б

Самолюк Наталія Василівна

5.

Турчин Денис Леонідович

Хімія

ІІІ

10-А

Павлущик Оксана Олександрівна

6.

Пестерніков Владислав Юрійович

Математика

ІІ

10-А

Ніколайчук Оксана Іванівна

7.

Пестерніков Владислав Юрійович

Фізика

І

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

8.

Берник Віталій Олегович

Фізика

ІІ

11-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

9.

Турчин  Денис     Леонідович

Астрономія

І

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

10.

Берник Віталій

Олегович

Астрономія

І

11-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

Адміністрація

 

Навчально – методичний посібник

Управлінські та психолого-педагогічні аспекти роботи з обдарованими учнями у Рівненському навчально-виховному комплексі №12 Рівненської міської ради.

Автори: В.Ю. Лагодюк, директор НВК №12, О.В.Мотузко, заступник директора з навчально-виховної роботи

Переглянути...


 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н. р.

Прізвище, ім’я, по батьковіучня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батьковівчителя

1.

Карпюк Назар Миколайович

Трудове навчання

ІІ

9-А

Іванишин Тарас Олегович

2.

Дрозд Світлана Вікторівна

Трудове навчання

ІІІ

9-Б

Шафранська Валентина Володимирівна

3.

Костюкевич Карина Русланівна

Географія

ІІ

8-А

Качараба Ольга Павлівна

4.

Берук Олена Олександрівна

Географія

ІІІ

9-А

Мотузко Ольга Василівна

5.

Гуменюк Інна Олександрівна

Географія

ІІІ

10-Б

Кирилюк Олена Володимирівна

6.

Феськова Інна Вікторівна

Географія

ІІІ

11-В

Качараба Ольга Павлівна

7.

Турчин Денис Леонідович

Інформатика

(програмування)

ІІ

10-А

Чернова Ольга Ігорівна

8.

Берник Віталій Олегович

Інформатика

(програмування)

ІІІ

11-А

Косинець Ірина Сергіївна

9.

Ніколайчук Ірина Миколаївна

Економіка

ІІ

11-А

Кирилюк Олена Володимирівна

10.

Харчук Оксана Володимирівна

Німецька мова

ІІ

8-В

Олексина Валентина Володимирівна

11.

Ваврик Анастасія Андріївна

Німецька мова

ІІІ

9-В

Олексина Валентина Володимирівна

12.

Мельничук Оксана Олексіївна

Німецька мова

ІІ

10-Б

Мороз Ольга Миколаївна

13.

Скоропада Ольга Олегівна

Німецька мова

ІІ

10-Б

Мороз Ольга Миколаївна

14.

Свобода Максим Федорович

Біологія

ІІ

8-А

КовальВікторіяСвятославівна

15.

Кучер АнгелінаСергіївна

Біологія

ІІІ

11-А

ВисочанськаТетянаВолодимирівна

16.

Солончук Тимофій Романович

Інформаційні технології

ІІ

8-А

Чернова Ольга Ігорівна

17.

Турчин Денис Леонідович

Інформаційні технології

І

10-А

Чернова Ольга Ігорівна

18.

Нагуляк Андрій Сергійович

Інформаційні технології

ІІ

11-А

Чернова Ольга Ігорівна

19.

Берник Віталій Олегович

Інформаційні технології

ІІ

11-А

Чернова Ольга Ігорівна

20.

БорушокІринаСергіївна

Англійська мова

ІІ

8-В

ЖежукЗінаВолодимирівна

21.

Сачова Катерина Олександрівна

Англійська мова

ІІІ

9-В

ВетвінськаМаріяПавлівна

22.

Пестерніков Владислав Юрійович

Англійська мова

ІІІ

10-А

КульчинськаМіленаПетрівна

23.

Гелешко Анна Романівна

Хімія

ІІІ

7-А

Самолюк Наталія Василівна

24.

Свобода Максим Федорович

Хімія

ІІІ

8-А

Павлущик Оксана Олександрівна

25.

Дрозд Світлана Вікторівна

Хімія

І

9-Б

Самолюк Наталія Василівна

26.

Турчин Денис Леонідович

Хімія

ІІ

10-Б

Павлущик Оксана Олександрівна

27.

Берник Віталій Олегович

Хімія

ІІ

11-А

Самолюк Наталія Василівна

28.

Воробей Антон Олегович

Математика

ІІІ

6-А

Третьяк Таміла Сергіївна

29.

Кучер Олександр Валентинович

Математика

І

7-А

Гайдук Галина Валентинівна

30.

Савінський Тарас В’ячеславович

Математика

ІІІ

8-А

Гуменюк Лариса Миколаївна,

Гайдук Галина Валентинівна

31.

Дрозд Світлана Вікторівна

Математика

ІІ

9-Б

Чернова Вікторія Володимирівна

32.

Пестерніков Владислав Юрійович

Математика

І

10-А

Ніколайчук Оксана Іванівна

33.

Семенюк Владислав Віталійович

Математика

ІІІ

10-А

Ніколайчук Оксана Іванівна

34.

Берник Віталій Олегович

Математика

ІІІ

11-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

35.

Кучер Олександр Валентинович

Фізика

ІІ

7-А

Курилюк Наталія Володимирівна

36.

Колодинська Анастасія Олександрівна

Фізика

ІІ

7-Б

Курилюк Наталія Володимирівна

37.

Ковба Володимир Ігорович

Фізика

ІІІ

8-Г

Замлинна Тетяна Йосипівна

38.

Скрипнюк Максим Віталійович

Фізика

ІІІ

9-А

Курилюк Наталія Володимирівна

39.

Дрозд Світлана Вікторівна

Фізика

ІІ

9-Б

Курилюк Наталія Володимирівна

40.

Пестерніков Владислав Юрійович

Фізика

І

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

41.

Турчин  Денис     Леонідович

Фізика

ІІ

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

42.

БерникВіталійОлегович

Фізика

І

11-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

43

Конончук  Марія Віталіївна

Астрономія

ІІ

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

44

Турчин  Денис     Леонідович

Астрономія

ІІ

10-А

Бондарук Людмила Володимирівна

45

Берник Віталій Олегович

Астрономія

І

11-А

Замлиннатетяна Йосипівна

46

Замлинний В’ячеслав Юрійович

Астрономія

ІІІ

11-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

47

Ніколайчук Ірина Миколаївна

Астрономія

ІІІ

11-А

ЗамлиннаТетяна Йосипівна

48

Сечкар Григорій Сергійович

Історія

ІІІ

9-А

Скрипнюк Н. М.

49

Онищук Катерина Григорівна

Українська мова та література

ІІІ

10-А

Шамрик Оксана Яківна

50

Ніколайчук Ірина Миколаївна

Українська мова та література

І

11-А

Шамрик Оксана Яківна

51

Примич АнастасіяОлегівна

Правознавство

ІІ

9-В

Жагаріна Ольга Олександрівна

52

Робейко Оксана Ігорівна

Правознавство

ІІІ

10-Б

Жагаріна Ольга Олександрівна

53

Кучер Ангеліна Сергіївна

Правознавство

ІІІ

11-А

Жагаріна Ольга Олександрівна

 

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Прізвище, ім’я учня

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Войтович Поліна Вікторівна

ІІ

5-Б

Примачок Валентина Василівна

Харчук Оксана Володимирівна

І

8-В

Велетнюк Оксана Валентинівна

Берук Олена Олександрівна

ІІІ

9-А

Вітковська Оксана Павлівна

Олієвська Олександра Григорівна

ІІІ

11-А

Шамрик Оксана Яківна

Скульська Надія Іванівна

Адміністрація

 

Учнівські лінійки

На виконання заходів міської  Програми роботи з обдарованою молоддю на 2015-2019 н.р., плану роботи  НВК №12 м. Рівного, 02 листопада 2015 року в актовій залі було проведено загальношкільні учнівські лінійки, на яких нагороджено 245 призерів І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.  Переможці з гордістю отримали грамоти та вітання від директора школи Лагодюк В.Ю. та пообіцяли докласти максимум зусиль для гідного представлення школи на рівні міста, а потім області та України. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!!!

Переможці олімпіад - ПЕРЕГЛЯНУТИ...

Переглянути фото

 

До уваги вчителів та учнів графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 12 по 23жовтня 2015р.

Предмет

Дата

проведення

Час

Класи

Кабінети

Відповідальні

1

Математика

Понеділок

12 жовтня

13.30

6 - 11

116

216

301

305

Лагодюк В. Ю.,

Ніколайчук О. І.,

вчителі - предметники

2

Право

Вівторок

13 жовтня

15.00

9- 11

306

Мотузко О.В.

Скрипник Н.В.

Жагаріна О.О.

3

Екологія

Четвер

15 жовтня

15.00

10-11

301

Конончук Г. В.

Височанська Т.В.

Качараба О.П.

4

Біологія

Четвер

15 жовтня

15.00

8 -11

212

214

Конончук Г. В.

Коваль В. С.

Височанська Т. В.

Місюра О. С.

5

Інформатика

П’ятниця

16 жовтня

15.00

8 -11

201

Бондарук Л.В.

Чернова О. І.

Ковальова Л.М.

Косинець І.С.

6

Історія

П’ятниця

16 жовтня

15.00

8 -11

301

304

Мотузко О.В.

Скрипнюк Н. М.

Марчук Н. В.

Чернишова О. П.

Жагаріна О. О.

7

Фізика

Понеділок

19 жовтня

13.30

7 – 11

301

302

Бондарук Л. В.

Курилюк Н. В.

Замлинна Т. Й.

8

Астрономія

Понеділок

19 жовтня

13.30

10-11

302

Бондарук Л.В.

Курилюк Н. В.

Замлинна Т. Й.

9

Інформаційні технології

Вівторок

20 жовтня

14.10

8-11

201

Бондарук Л.В.

Чернова О. І.

Ковальова Л.М.

Косинець І.С.

10

Трудове навчання

Вівторок

20 жовтня

15.00

9,11

майстерні

Конончук Г.В.

Ядвіжук Н.В.

Шафранська В.В.

Гуменюк С.С.

Іванишин Т.О.

Прокопець Е.В.

11

Німецька мова

Вівторок

20 жовтня

15.00

8-11

101

102

Кульчинська М.П.

Мороз О.М.

Олексина В.В.

Киричук О.М.

12

Англійська мова

Вівторок

20 жовтня

15.00

8-11

115

106

111

115

215

Кульчинська М. П.

Симонович Г. О.

вчителі - предметники

13

Географія

Середа

21 жовтня

14.15

8 - 11

108

107

Мотузко О. В.

Качараба О. П.

Кирилюк О. В.

Мартинчик К. В.

14

Економіка

Середа

21 жовтня

14.15

9-11

108

Мотузко О. В.

Кирилюк О. В.

15

Хімія

Середа

21 жовтня

15.00

7 - 11

203

Бондарук Л.В.

Самолюк Н. В.

Павлущик О. О.

16

Українська мова та література

Четвер

22 жовтня

15.00

5 - 11

107

108

216

305

306

Вітковська О. П.,

вчителі - предметники

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Вовк Євгеній Андрійович

Інформатика

ІІІ

11 - А

Чернова Ольга Ігорівна

2

Семенюк Владислав

Математика

І

7 - А

Ніколайчук Оксана Іванівна

3

Берник Віталій Олегович

Математика

ІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

4

Ніколайчук Ірина

Математика

ІІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

5

Гетун Назар Юрійович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

6

Пасюта Сергій Володимирович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

7

Водько Ігор Сергійович

Математика

І

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

8

Гуменюк Михайло

Математика

ІІ

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

9

Ніколайчук Сергій

Математика

І

11 - А

Гайдук Галина Валентинівна

10

Ніколайчук Ірина

Українська мова та література

ІІ

8 - А

Гладич Руслана Миколаївна

11

Олексюк Аліна Віталіївна

Англійська мова

ІІІ

9 - В

Затірка Олена Михайлівна

12

Глоба Поліна Сергіївна

Англійська мова

ІІІ

10 -В

Жежук Зіна Володимирівна

13

Бондаренко Юлія Леонідівна

Англійська мова

ІІІ

11 - В

Мізьова Наталія Михайлівна

14

Патій Валентин Володимирович

Трудове навчання

І

11 - А

Іванишин Тарас Олегович

15

Бондарина Велемир Віталійович

Трудове навчання

І

9 - Б

Гуменюк Сергій Степанович

16

Гарбар Максим

Інформаційні технології

І

11 -  Б

Юхимчук  Марія Василівна

17

Бондаренко Юлія Леонідівна

Німецька мова

ІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

18

Якимчук Марія Сергіївна

Німецька мова

ІІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

19

Слободянюк Катерина Павлівна

Російська мова та література

ІІІ

9 - Г

Мазурок Анна Петрівна

20

Глоба Поліна Сергіївна

Російська мова та література

ІІ

10-В

Марковська Наталія Володимирівна

21

Берник Віталій Олегович

Хімія

ІІ

8 -А

Самолюк Наталія Василівна

22

Моторнюк Уляна Володимирівна

Хімія

ІІІ

11 - А

Самолюк Наталія Василівна

 

«Юні знавці світової літератури»

Вітаємо !!!

Волошину Вікторію (10-В), Чафонова Івана (9-А), Ковальчук Катерину (9-В), Слободянюк Катерину (9-В)

переможців  (ІІ місце)  міського конкурсу

«Юних знавців світової літератури».

Учителі: Марковська Наталія Володимирівна,

Рачек Тетяна Миколаївна

Адміністрація

 

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Вітаємо !!!

Дем’янчук Віру  та  Дем’янчук Ольгу, учениць 5 –В класу,

переможців (ІІІ місце) міського конкурсу читців-декламаторів і юних поетів

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».

Учитель Кішеньчук Валентина Володимирівна

Адміністрація

 

Конкурс «Космічні фантазії»


Учениця 7-А класу Полоненко Марина перемогла (І місце) в міському заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», який відбувся з 20 по 23 січня 2015 року. Свою роботу Марина представляла в номінації «Колаж, аплікація». А готувала до конкурсу ученицю вчитель образотворчого мистецтва Полоненко Олена Юріївна.

Вітаємо ученицю та вчителя з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2014-2015 н. р.

ПІП учня

Клас

Місце

Секція

ПІП вчителя

Чорний Андрій Вікторович

11-А

І

«Математика»

Гайдук Г. В.

Берник Віталій Олегович

10-А

ІІІ

Науково-технічна творчість та винахідництво

Замлинна Т. Й.

Щебачук Богдана Сергіївна

10-В

ІІІ

«Українська мова»

Шамрик О. Я.

 

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Берник Віталій Олегович

Астрономія

І

10-А

Замлинна Тетяна Йосипівна

2.

Пестерніков Владислав Юрійович

Математика

ІІІ

9-А

Ніколайчук Оксана Іванівна

3.

Пасюта Сергій Володимирович

Математика

ІІ

11-А

Гайдук Галина Валентинівна

4.

Гетун Назар Юрійович

Математика

ІІ

11-А

Гайдук Галина Валентинівна

5.

Мельничук Оксана Олексіївна

Німецька мова

ІІ

9 -В

Мороз Ольга  Миколаївна

6.

Пестерніков Владислав Юрійович

Фізика

І

9-А

Бондарук Людмила Володимирівна

7.

Берник Віталій Олегович

Інформаційні технології

ІІ

10-А

Прончук Марія Василівна

 

Вітаємо призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2014-2015 н. р.

ПІП учня

Клас

Місце

Секція

ПІП вчителя

Феськова Інна Вікторівна

10-В

ІІІ

«Англійська мова»

Симонович Г. О.

Ковалевич Анастасія Сергіївна

10-А

ІІІ

«Історія України»

Чернишова О. П.

Валігура Юлія Богданівна

10-А

ІІІ

«Історія України»

Чернишова О. П.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Горбань Олександра Романівна

Хімія

ІІІ

7-Б

Самолюк Наталія Василівна

2.

Дрозд Світлана Вікторівна

Хімія

ІІ

8-Б

Самолюк Наталія Василівна

3.

Скрипнюк Максим Віталійович

Хімія

ІІ

8-А

Самолюк Наталія Василівна

4.

Турчин Денис Леонідович

Хімія

ІІ

9-Б

Павлущик Оксана Олександрівна

5.

Берник Віталій Олегович

Хімія

ІІ

10-А

Самолюк Наталія Василівна

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2014-2015 н. р.

 

Прізвище, ім'я

та по батькові

учня

Клас

навчання

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім'я та по батькові працівника, який підготував учня

Берник Віталій

10

І

Прончук М.В.

Турчин Денис

9

ІІ

Чернова О.І.

Бистрякова Анна

10

II

Чернова О.І.

Комаревич Роман

10

II

Прончук М.В.

Парфенюк Тарас

11

ІІ

Мазур А.В.

Куницький Максим

11

IІI

Мазур А.В

Чорний Андрій

11

IIІ

Мазур А.В.

 

Перші кроки до перемоги

11 грудня 2014 року відбулись загальношкільні лінійки для учнів 2-4 класів. Діти були нагороджені грамотами за перемогу у загальношкільних конкурсах малюнків: “Небезпека на дорозі!”, “Порушення прав у казках”, “Україна – єдина країна”. А також за призові місця у І етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Вітаємо наших переможців! Хай щастить їм у їхніх починаннях.

 

«Пташиний ярмарок»

Вітаємо переможців (ІІ місце) у грі-конкурсі «Пташиний ярмарок»

в рамках Всеукраїнської акції «Годівничка»

Кучера Богдана (6-Г),

Гоменюка Владислава (6-Г),

Біолоуса Миколу  (6-Г)

та вчителя біології Конончук Галину Василівну.

Адміністрація

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2014-2015 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Горбань Олександра

ІІІ

7-Б

Самолюк Наталія Василівна

Дрозд Світлана

ІІ

8-Б

Самолюк Наталія Василівна

Скрипнюк Максим

ІІ

8-А

Самолюк Наталія Василівна

Турчин Денис

ІІ

9-Б

Павлущик Оксана Олександрівна

Берник Віталій

ІІ

10-А

Самолюк Наталія Василівна

Боковець Владислав

ІІІ

11-Б

Самолюк Наталія Василівна

 

Вітаємо!

Вітаємо, Берника Віталія, учня 10-А класу з перемогою у регіональній олімпіада з інформатики та інформаційних технологій, організатором якої був Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ).

 

Учнівські лінійки

03 листопада 2014 року в приміщенні актової зали школи відбулися загальношкільні учнівські лінійки. В ході їх проведення директор школи Лагодюк В.Ю. нагадала учням правила внутрішнього розпорядку навчального закладу, зокрема про організований початок уроків, зовнішній вигляд, культуру спілкування та поведінки під час уроків та перерв, мобільну культуру і багато іншого. Окрім того, було озвучено підсумки спортивно-масової роботи та досягнення наших учнів на різноманітних спортивних змаганнях. Найприємнішим моментом проведення лінійок було, звичайно ж, нагородження грамотами переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з 12 дисциплін. Усього було нагороджено 212 учнів. Хочеться побажати нашим переможцям сил і наснаги для подальшої участі у наступних етапах олімпіад, і звичайно ж, тільки перемог на славу собі, рідній школі та неньці Україні!

Графік проведення учнівських олімпіад - ПЕРЕГЛЯНУТИ...

Переможці олімпіад - ПЕРЕГЛЯНУТИ...

Переглянути фото

 

Вітаємо!

Вітаємо учениць 8 – В класу,

Скоропаду Ольгу та Мельничук Оксану,

з отриманням сертифікатів на знання німецької мови Рівень  B1

 

Сходинки до Олімпу

13 травня 2014 року на подвір’ї НВК №12 відбулося традиційне свято вшанування переможців олімпіад та конкурсів «Сходинки до Олімпу». На святі були присутні ті, хто своєю наполегливою невтомною працею не дає відпочивати учнівському таланту, заснути учнівському розуму; ті, завдяки чиїй праці на шкільному зоряному небосхилі талантів засяяли нові зірочки. Це вчителі. Присутні й ті, чиїми талантами у цьому році збагатилася школа – кращі з кращих учнів: ерудовані, розумні, спортивні, творчі, ініціативні. І, звичайно ж, знаходилисяся ті, хто у хвилини важких буднів, кропіткої праці підтримував наших учнів, опікав своєю любов’ю, теплом і ласкою. Це їхні батьки. Також на святі були присутні і гості: начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець В.С. та завідувач кабінету по роботі з обдарованими дітьми Пасічник О.Б., з чиїх рук учні і отримували свої нагороди.

 

Вітаємо!

Учениця 10 – В класу Олексюк Аліна та учениця 9 – В класу Шульгун Оксана перемогли у конкурсі «Мої мрії» та виграли поїздку на трьохтижневі курси до Німеччини.