gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Сходинки до Олімпу

13 травня 2014 року на подвір’ї НВК №12 відбулося традиційне свято вшанування переможців олімпіад та конкурсів «Сходинки до Олімпу». На святі були присутні ті, хто своєю наполегливою невтомною працею не дає відпочивати учнівському таланту, заснути учнівському розуму; ті, завдяки чиїй праці на шкільному зоряному небосхилі талантів засяяли нові зірочки. Це вчителі. Присутні й ті, чиїми талантами у цьому році збагатилася школа – кращі з кращих учнів: ерудовані, розумні, спортивні, творчі, ініціативні. І, звичайно ж, знаходилисяся ті, хто у хвилини важких буднів, кропіткої праці підтримував наших учнів, опікав своєю любов’ю, теплом і ласкою. Це їхні батьки. Також на святі були присутні і гості: начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець В.С. та завідувач кабінету по роботі з обдарованими дітьми Пасічник О.Б., з чиїх рук учні і отримували свої нагороди.

 

Вітаємо!

Учениця 10 – В класу Олексюк Аліна та учениця 9 – В класу Шульгун Оксана перемогли у конкурсі «Мої мрії» та виграли поїздку на трьохтижневі курси до Німеччини.

 

Вітаємо!!!

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіади

з базових дисциплін у 2013 – 2014 н. р.

 

I етап олімпіади "Юне обдарування – 2014"

30.01. 2014 р. у початковій школі НВК №12 серед учнів 4-х класів було проведено І етап олімпіади "Юне обдарування" з укр. мови, математики, "Я і Україна". В олімпіаді взяло участь 35 учнів 4-х класів:

секція "Укр. мова" – 10 учнів;

секція "Я і Україна" – 11 учнів;

секція "Математика" – 14 учнів;

Результати I етапу олімпіади "Юне обдарування – 2014"

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіади з базових дисциплін у 2013 – 2014 н. р.

1

Кучер Ангеліна Сергіївна

Біологія

2

9 - А

Конончук Галина Василівна

2

Ковенько Марія Русланівна

Фізична культура

3

11 - Б

Дмитренко Роман Віталійович

3

Отроцький Станіслав Ігорович

Фізична культура

3

11 -А

Куришко Костянтин Андрійович

4

Крижова Анастасія Вікторівна

Астрономія

2

11 - А

Ломакіна Інна Миколаївна

 

 

Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

09.10.2013 року у закладі було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (інформаційних технологій та програмування). В олімпіаді взяли участь учні 9-11 класів. Учасники олімпіади з інформаційних технологій виконували 6 практичних завдань в середовищі MS Office 2007. Учасники олімпіади з програмування виконували завдання на складання програм.

За підсумками олімпіади:

І місце (інформаційні технології):

серед учнів 9 класу – Берник Віталій (9А)

серед учнів 10 класу – Парфенюк Тарас (10А)

серед учнів 11 класу – Єрошкін Олександр (11Б)

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади з фізики серед учнів 7-х класів

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади з фізики серед учнів 7-х класів, який проходив 15.05.2013 р. в НВК №2. Ними стали: Пестерніков Владислав, учень 7-А класу, - ІІ місце, Турчин Денис, учень 7-Б класу, - ІІІ місце. Бажаємо подальших успіхів і перемог.

Адміністрація

 

Вітаємо призерів!!!

Вітаємо  призерів  ІІІ етапу (обласного) конкурсу – захисту

наукових робіт МАН  у 2012-2013 н.р.

ПІП учня

Місце

Клас

Секція

Контр.

випробування з

предмету

ПІП вчителя

1

Моторнюк Уляна

ІІІ

11 - а

Секція хімії

хімія

Самолюк Н. В.

2

Вовк Євген

ІІ

11 - а

Секція комп’ютерних систем та мереж

математика

Гайдук Г. В.

Адміністрація

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади  «КРОК»

з української   мови та літератури у 2012-2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Ковба Володимир Ігорович

ІІІ

5 - Г

Бурбела Тетяна Вікторівна

Кішеньчук Валентиа Володимирівна

2.

Венцурик Діана Петрівна

ІІІ

6  - А

Вітковська Оксана Павлівна

Сорока Ірина Володимирівна

Адміністрація

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади  «КРОК»

з української   мови та літератури у 2012-2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Ковба Володимир Ігорович

ІІІ

5 - Г

Бурбела Тетяна Вікторівна

Кішеньчук Валентиа Володимирівна

2.

Венцурик Діана Петрівна

ІІІ

6  - А

Вітковська Оксана Павлівна

Сорока Ірина Володимирівна

Адміністрація

Вітаємо призерів міського етапу олімпіади

з хімії серед учнів 7 – х класів у 2012-2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Турчин Денис

ІІІ

7 -Б

Павлущик О. О.

2

Федорчук Ірина

ІІІ

7 -Б

Павлущик О. О.

Адміністрація

Вітаємо призерів міського етапу олімпіади

з біології серед учнів 7 – х класів у 2012-2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Конончук  Марія

ІІІ

7 - А

Сидорова В. О.

2.

Мельничук Оксана

ІІІ

7 -В

Сидорова В. О.

Адміністрація

 

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіади з базових дисциплін у 2012 – 2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Вовк Євгеній Андрійович

Інформатика

ІІІ

11 - А

Чернова Ольга Ігорівна

2

Семенюк Владислав

Математика

І

7 - А

Ніколайчук Оксана Іванівна

3

Берник Віталій Олегович

Математика

ІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

4

Ніколайчук Ірина

Математика

ІІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

5

Гетун Назар Юрійович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

6

Пасюта Сергій Володимирович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

7

Водько Ігор Сергійович

Математика

І

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

8

Гуменюк Михайло

Математика

ІІ

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

9

Ніколайчук Сергій

Математика

І

11 - А

Гайдук Галина Валентинівна

10

Ніколайчук Ірина

Українська мова та література

ІІ

8 - А

Гладич Руслана Миколаївна

11

Олексюк Аліна Віталіївна

Англійська мова

ІІІ

9 - В

Затірка Олена Михайлівна

12

Глоба Поліна Сергіївна

Англійська мова

ІІІ

10 -В

Жежук Зіна Володимирівна

13

Бондаренко Юлія Леонідівна

Англійська мова

ІІІ

11 - В

Мізьова Наталія Михайлівна

14

Патій Валентин Володимирович

Трудове навчання

І

11 - А

Іванишин Тарас Олегович

15

Бондарина Велемир Віталійович

Трудове навчання

І

9 - Б

Гуменюк Сергій Степанович

16

Гарбар Максим

Інформаційні технології

І

11 -  Б

Юхимчук  Марія Василівна

17

Бондаренко Юлія Леонідівна

Німецька мова

ІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

18

Якимчук Марія Сергіївна

Німецька мова

ІІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

19

Слободянюк Катерина Павлівна

Російська мова та література

ІІІ

9 - Г

Мазурок Анна Петрівна

20

Глоба Поліна Сергіївна

Російська мова та література

ІІ

10-В

Марковська Наталія Володимирівна

21

Берник Віталій Олегович

Хімія

ІІ

8 -А

Самолюк Наталія Василівна

22

Моторнюк Уляна Володимирівна

Хімія

ІІІ

11 - А

Самолюк Наталія Василівна

Адміністрація

 

Олімпіада "Юне обдарування – 2013"

30.01.2013 Переможці I етапу  олімпіади "Юне обдарування – 2013"

Математика

I місце Кучер Олександр 4б

II місце Літвінчук Максим 4д

Власюк Максим 4а

III місце Сульжик Богдан 4а

Я і Україна

I місце Янківська Божена 4г

II місце Білоус Микола 4 в

Коцюк Віталій 4 а

III місце Коваль Максим 4 в

Дорецький Вадим 4 в

Давидюк Олександр 4 б

Укр. мова

I місце Гелешко Анна 4 в

II місце Колодинська Анастасія 4 в

III місце Марушкевич Оксана 4 в

Кривун Марія 4 в

Патяка Юлія 4 б

Англ. мова

I місце Білоус Микола 4 в

II місце Степаненко Валерія 4 б

III місце Сульжук Богдан 4 а

Кучер Богдан 4 в

Марушкевич Оксана 4 в

 

Загальношкільні лінійки!

З 25 по 27 грудня в початковій школі НВК №12  були проведені загальношкільні лінійки, на яких відзначено переможців конкурсів, учасників загальношкільних та позашкільних заходів.

 

Учнівські лінійки

В понеділок, 12 листопада, у закладі проведено учнівські лінійки по паралелях, на яких було відзначено призерів І етапу Всеукраїнських олімпіад.

Учні школи активно взяли участь у шкільних олімпіадах, всього було задіяно – 536 учнів, що становить 57% від кількості учнів які навчаються у  5 – 11 класах. Найактивнішими учасниками олімпіад були учні 9 –х  (185 чол. ) та 11 – класів (131 чол.). Директором школи Лагодюк В. Ю. було вручено 205 грамот переможцям олімпіад.

Переглянути фото...


 

Вітаємо призерів!

Вітаємо  призерів ІІ етапу (обласного) конкурсу – конкурсу захисту

наукових робіт МАН  у 2011-2012 н.р.

ПІП учня

Місце

Клас

Секція

Контр. випробування з предмету

ПІП вчителя

1

Потійко Олександра

1

11 – в

медицина

біологія

Онофрійчук О. В.

2.

Моторнюк Уляна

2

10- а

хімія

хімія

Яковенко О. В.

3.

Комісарова Олександра

3

10 – б

Секція геології, геохімії та мінералогії

географія

Мотузко О. В.

4.

Вовк Євген

1

10 – а

Секція комп’ютерних систем та мереж

математика

Гайдук Г. В.

5.

Стець Павло

1

11 – а

Машинобудування та робототехніки

фізика

Бондарук Л. В.

6.

Андрушко Володимир

1

11 – а

Секція екологічно безпечних технологій  та ресурсозбереження

фізика

Замлинна Т. Й.

Бондарук Л. В.

7.

Розпопа Ірина

3

10 – в

Секція англійської мови

англ. м.

Мізьова Н. М.

8.

Якимчук Марія

2

10 - в

Секція англійської мови

англ. м.

Мізьова Н. М.

Адміністрація

Вітаємо  призерів міського  конкурсу «Юна вишивальниця» у 2011-2012 н.р.

Прізвище, імя, по батькові учня

Місце

клас

Техніка вишивання

Прізвище, імя, по батькові вчителя

1.

Кирилюк Тетяна Володимирівна

1

9 – Г

Хрест

Шафранська Валентина Володимирівна

2.

Важнюк Анна Петрівна

2 в особистій першості

9 - Г

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

3.

Багінська Анна Олексангдрівна

1

9 - Г

Занизування

Шафранська Валентина Володимирівна

4.

Чугай Анна Яківна

2

9 - Г

Вільна гладь

Шафранська Валентина Володимирівна

5.

Пишнюк Олеся Вікторівна

2 в особистій першості

5 - Г

Вільна гладь

Шубер Галина Олександрівна

6.

Шишкіна Анна Ігорівна

1

10 - В

Занизування

Ядвіжук Ніна Володимирівна

7.

Жданюк Вікторія Сергіївна

3

10 - В

Хрест

Ядвіжук Ніна Володимирівна

8.

Клименко Марія Володимирівна

3

10 - В

Лиштва

Ядвіжук Ніна Володимирівна

Адміністрація

Вітаємо призерів ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських олімпіади

з базових дисциплін у 2011 – 2012 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Водько Ігор

фізика

2

10 - А

Курилюк Н. В.

2.

Андрушко Володимир

фізика

2

11 -А

Бондарук Л. В.

3.

Свінтозельська Марина

географія

3

9 - А

Качараба О. П.

4.

Якубець Анастасія

українська мова та література

1

8 - В

Вітковська О. П.

Сорока І. В.

5.

Златів Анастасія

укр. мова та літ.

3

9 - А

Венцурик Л. М.

6.

Ніколайчук Ірина

математика

2

7 - А

Замлинна Т. Й.

Ніколайчук О. І.

7.

Гіліс Юлія

математика

2

8 -А

Гайдук Г. В.

8.

Гетун Назар

математика

1

8 - А

Гайдук Г. В.

9.

Пасюта Сергій

математика

2

8 - А

Гайдук Г. В.

10.

Водько Ігор

математика

2

10 - А

Гайдук Г. В.

11.

Ніколайчук Сергій

математика

3

10 - А

Гайдук Г. В.

12.

Стець Павло

астрономія

2

11 - а

Ломакіна І. М.

13.

Водько Ігор

правознавство

2

10 - а

Капустін Г. М.

14.

Бондаренко Юлія

німецька мова

2

10 - в

Олексина В. В.

15.

Якимчук Марія

німецька мова

2

10 - в

Олексина В. В.

16.

Гарбар Максим

інформац технології

2

10 - б

Юхимчук М. В.

17

Ігнатова Вікторія Едуардівна

Англійська мова

3

9 - в

Мізьова Н. М.

18

Глоба Поліна Сергіївна

Англійська мова

3

9 – в

Жежук З. В.

19

Бондаренко Юлія Леонідівна

Англійська мова

3

10 -в

Мізьова Н. М.

20

Власюк Валерія Анатоліївна

Англійська мова

3

11 -в

Жежук З. В.

21

Моторнюк Уляна

хімія

2

10 -а

Яковенко О. В.

Адміністрація