gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо!

Переможці І етапу міської олімпіади «КРОК» з математики

 

Вітаємо!

Дем’янчук Ольгу та Дем’янчук Віру, учнів 8-В класу,

переможців міського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

у номінації «Композиція»(ІІІ місце)

і вчителя української мови та літератури Ульмер І. І.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Сачук Ольгу, ученицю  9-А класу,

переможця міського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

у номінації «Юні поети» (ІІІ місце)

і вчителя української мови та літератури Бурбелу Т. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Пилипей Аліну, ученицю  8-Г класу,

переможця міського конкурсу малюнків з теми «Моє бачення Німеччини»

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (ІІІ місце)  та вчителя

німецької мови Мороз О. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Шинкарьову Анастасію, ученицю  8-Г класу,

переможця міського конкурсу малюнків з теми «Німеччина здалеку і зблизька»

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (І місце)

та вчителя німецької мови Мороз О. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Панащука Олександра, учня  4-Ж класу,

переможця міських змаганьз початкового технічного моделювання

серед учнів закладів загальної середньої освіти  (ІІ місце)

та вчителя  Михальчук А. О.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Солончука Тимофія, учня 10-А класу, за 1 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

та вчителя  Чернову Ольгу Ігорівну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Дрозд Світлану, ученицю 11-Б класу, за 2 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

та вчителя  Мазура Андрія Володимировича .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Харчук Оксану (10-Б клас) – 1 місце,

Жагаріну Ію (10-Б клас) – 2 місце, Ваврик Анастасію (11-В клас) - 2 місце

в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

та вчителя  Мороз Ольгу Миколаївну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Свободу Максима, учня 10-А класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

та вчителя  Самолюк Наталію Василівну .

Адміністрація


 

Вітаємо!

Ковбу Володимира (10-Б клас),

Рожка Андрія (11-А клас)

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН

та вчителя  Замлинну Тетяну Йосипівну .

Адміністрація

 

Вітаємо!

Савінського Тараса, учня 10-А класу,

за 2 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН

(секція -  «Комп’ютерні системи і мережі»).


Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Костюкевич Карину, ученицю 10-А класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

та вчителя Качарабу Ольгу Павлівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Свободу Максима, учня 10-А класу,

за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

та вчителя Коваль Вікторію Святославівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Дрозд Світлану, ученицю 11-Б класу,

за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

та вчителя  Замлинну Тетяну Йосипівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Михальчина Мирослава, учня 7-В класу,

за 3 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Образотворче мистецтво»

та вчителя  Полоненко Олену Юріївну.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Олійник Ірину, ученицю 7-А класу,

за 3 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Поезія»

та вчителів Примачок Валентину Василівну та Остапчук Тетяну Анатоліївну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!

Кирильчука Святослава, учня 7-В класу,

за 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Поезія»

та вчителя Примачок Валентину Василівну.

 

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

 

Войтович Поліну, ученицю 7-Б класу,

за 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література»

та вчителя Примачок Валентину Василівну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Рожка Андрія, учня 11-А класу,

за 2 місце у секції «Астрономія і астрофізика»

міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

та вчителя  Замлинну Тетяну Йосипівну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Савінського Тараса, учня 10-А класу, за 1 місце у секції «Комп’ютерні системи і мережі»,

за 2 місце у секції «Прикладна математика»

міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

та вчителя  Гуменюк Ларису Миколаївну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Кавуна Андрія, учня 7-Б класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

та вчителя Гайдук Галину Валентинівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

Талащук Катерину, ученицю 8-В класу,

за 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

та вчителів Венцурик Людмилу Михайлівну, Ульмер Іванну Ігорівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців  міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Білоуса Миколу 9-Г клас (3 місце), Петрук Аллу 10-Б клас (2 місце),

Полоненко Марину  10-А клас (3 місце)

та вчителя Жагаріну Ольгу Олександрівну

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Пацка Максима 8-А клас (1 місце),

Омеляненка Миколу 8-А клас (1 місце),

Пастушук Ольгу  9-А клас (2 місце),

Тищенко Наталію 9-Г клас (2 місце ),

Солончука Тимофія 10-А клас (1 місце),

Савінського Тараса 10-А клас (1 місце),

Дрозд Світлану 11-Б клас (1 місце)

та вчителів Ковальову Л. М., Мазура А. В.,  Прончук М. В.,  Чернову О. І.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців  міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Волошина Богдана 8-А клас (2 місце), Білоуса Миколу  9-Г клас (2 місце),

Харчук Оксану 10-Б клас (1 місце), Примич Анастасію  11-В клас (2 місце)

та вчителів Марчук Н. В., Скрипнюк Н. М., Чернишову О. П.

Адміністрація