gototopgototop

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо !!!

Переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з німецької мови

Мельничук Оксану

(11-Б клас, І місце) та учителя німецької мови  Мороз Ольгу Миколаївну.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Ученицю 9 – В класу Оксану Харчук

з перемогою у «Конкурсі винахідників».

Оксана виграла поїздку до молодіжного табору у Литві.

Бажаємо подальших успіхів!

 

Вітаємо!

Ученицю 10-В класу Труш Олександру,

з перемогою у ІІІ Всеукраїнському конкурсі

есе англійською мовою з економіки серед школярів,

який відбувся на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

та вчителя Затірку О. М.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІ  етапу  учнівської

олімпіади «КРОК» з математики:

Конончука Андрія (5-А, 2 місце),

Пивоварчука  Віталія (5-Б, 3 місце),

та учителів Ніколайчук О. І., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІ  етапу учнівської олімпіади «КРОК» з української мови та літератури:

Вінюкову Аліну (6-В, 2 місце),

Войтович Поліну (6-А, 3 місце),

Файфуру Софію (5-А, 3 місце)

та учителів Шамрик О. Я., Примачок В. В., Венцурик Л. М., Сороку І. В., Кішеньчук В. В., Бурбелу Т. В.

Адміністрація


 

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10 – В класу Анастасію Приміч з перемогою у конкурсі « Erfinderwettbewerb».

Анастасія Приміч виграла поїздку на трьохтижневі літні мовні курси до Німеччини. 

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

 

Вітаємо !!!

Призерів міського конкурсу

«Юна вишивальниця» у 2016–2017н. р.:

Конончук Марію (11-А, 1 місце),

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Сурговську Уляну  (8-А, 1 місце),

Тригубу Анну (7-В, 3 місце),

Пастушук Ольгу (8-А, 3 місце),

Літвінко Дарину (7-А, 3 місце)

та учителів трудового навчання

Шубер Г. О., Шафранську В. В., Ядвіжук Н. В.

Адміністрація

 

Весна розпочинається з Шевченка.

23-24 лютого відбувся ІІ етап конкурсу "Живи Кобзарю в пам'яті людській". Учениця 6-Г класу Безушко Вікторія презентувала власну поезію про Кобзаря.

Вітаємо Безушко Вікторію з II місцем у номінації "Юні поети" та вчителя Примачок В.В.



 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з німецької мови:

Мельничук Оксану (11-Б клас, І місце),

Ваврик Анастасію(10-В клас, ІІ місце)

та учителя німецької мови  Мороз Ольгу Миколаївну.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з інформаційних технологій:

Солончука Тимофія (9-А клас, ІІ місце),

Турчина Дениса (11-А клас, ІІ місце)

та учителя інформатики

Чернову Ольгу Ігорівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН учнівської молоді:

Дрозд Світлану (10-Б клас, ІІ місце),

Мельничук Оксану (11-Б клас, ІІІ місце)

та учителів

Чернову Вікторію Володимирівну,

Чернишову Олександру Петрівну.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з хімії:

Свободу Максима (9-А клас, ІІ місце),

Колодинську Анастасію (8-Б клас, ІІ місце)

та учителя хімії Павлущик О. О.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  Свободу Максима

(9-А клас, І місце)

та учителя біології  Коваль В. С.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Кучера Олександра (8-А, 1 місце),

Пестернікова Владислава

(11-А, 3 місце)

та учителів математики  Гайдук Г. В., Ніколайчук О.І.

Адміністрація

 

Вітаємо!

Переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Турчина Дениса (11-А, 1 місце),

та учителів астрономії  Бондарук Л.В., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Полоненко Марину (9-А, 2 місце),

Петрук Аллу (9-В, 2 місце)

Примич Анастасію (10-В, 1місце)

та учителя  Жагаріну Ольгу Олександрівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Солончука Тимофія (9-А, 3 місце),

та учителя  Чернову  Ольгу Ігорівну

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Талащук Катерину (7-В, 1 місце), Марушкевич Оксану (8-А, 3 місце),

Свободу Максима (9-А, 3 місце), Мельник Анну (9-В, 2 місце),

Самчук Олександру (10-В, 3 місце)

Онищук Катерину (11-А, 2 місце)

та учителів  Вітковську О. П., Венцурик Л. М., Шамрик О. Я, Велетнюк О. В., Кішеньчук В. В., Бурбелу Т. В., Сороку І.В.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Дрозд Світлану (10-Б, 1 місце),

Рожка Андрія (10-А, 2 місце),

Скрипнюка Максима (10-А, 3 місце)

Турчина Дениса (11-А, 1 місце),

Гуменюк Інну (11-А, 1 місце),

Конончук Марію (11-А, 2 місце)

та учителів астрономії  Бондарук Л.В., Замлинну Т. Й.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Діхтяренко Анастасію (7-Г, 2 місце), Жемгу Андрія (7-Б, 2 місце),

Гелешко Анну (8-А, 2 місце),Колодинську Анастасію (8-Б, 1 місце), Свободу Максима (9-А, 1 мсце),

Дрозд Світлану (10-Б, 2 місце)

Турчина Дениса (11-А, 2 місце)

та учителів хімії  Самолюк Н. В., Павлущик О. О.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

Воробя Антона (7-А, 2 місце), Волинець Оксану (7-А, 3 місце), Колодинську Анастасію (8-Б, 2 місце),

Кучера Олександра (8-А, 3 місце),

Ковбу Володимира (9-Г, 3 місце),

Дрозд Світлану (10-Б, 3 місце)

Турчина Дениса (11-А, 3 місце), Пестернікова Владислава (11-А, 1 місце)

та учителів фізики  Бондарук Л. В., Замлинну Т. Й., Ярошко І. А.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови:

Борушок Ірину (9-В, 2 місце),

Сачову Катерину (10-В, 3 місце)

Слободянюк Катерину (11-Б, 3 місце)

та учителів англійської мови

Жежук З. В., Степаненко Л. П., Ветвінську М. П.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Білоуса Миколу (8-Г, 3 місце),

Харчук Оксану (9-В, 2 місце)

Примич Анастасію (10-В, 2 місце)

та учителів історії Скрипнюк Н. М., Марчук Н. В., Чернишову О. П.

Адміністрація

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ

Вітаємо !!!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Тищенко Наталію (8-Г, 2 місце), Солончука Тимофія (9-А, 1 місце),

Трофімчука Владислава (10-А, 3 місце),

Дрозд Світлану (10-Б, 2 місце),

Турчина Дениса (11-А, 1 місце)

та учителів інформатики  Мазура А.В., Ковальову Л.М., Чернову О.І.

Адміністрація


 

Вітаємо команду переможців (ІІІ місце) у грі-змаганні «Пташиний ярмарок»

Вітаємо команду переможців (ІІІ місце)

у грі-змаганні «Пташиний ярмарок»

в рамках Всеукраїнської акції «Годівничка»,

яка відбулась 18 листопада 2016 року в Міському палаці дітей та молоді, учнів 6-А класу:

Берник Анну, Федюру Анну, Гудачека Олександра

 

та їх учителя Коваль Вікторію Святославівну

 

Вітаємо!

Призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

Білоуса Миколу (8-Г, 3 місце), Костюкович Карину (9-А, 2 місце), Берук Олену (10-А, 3 місце),

та учителів географії  Качарабу Ольгу Павлівну, Мотузко Ольгу Василівну.

Адміністрація