gototopgototop



Osvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні666
mod_vvisit_counterВчора380
mod_vvisit_counterЗа тиждень666
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3156
mod_vvisit_counterЗа місяць10551
mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991263

Online (за останні 20 хвилин): 26
Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:34
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Робота з обдарованими дітьми

Вітаємо!

Вітаємо

переможців міської олімпіади «Крок» з української мови та літератури!!!

ІІ місце – учениця 5-В класу Кавлюк Ірина

(учителі Венцурик Л.М.,Скульська Н.І.);

ІІ місце –учениця 6-А класу Данильчук Анастасія (учителі Кішеньчук В.В.,Шамрик О.Я.);

ІІ місце- учениця 6-А класу Хмельник Софія

(учитель Шамрик О.Я.);

ІІІ місце-учениця 6-А класу Прислупська Юлія

(учитель Шамрик О.Я.).

Адміністрація

Вітаємо

переможців міської олімпіади «Крок» з математики!!!

ІІ місце- учень 5-А класу Семенюк Станіслав

(учитель Ніколайчук О.І.);

ІІІ місце – учениця 5-Г класу Янчук Софія

(учитель Чибиряк І.М.).

Адміністрація

 

Вітання!

Вітаємо!!!

Команду учнів 5-Б класу в складі Шуманської Вікторії, Ковальчука Михайла, Сич Аліни та їх керівника, учителя природознавства Височанську Тетяну Володимирівну, які вибороли призове ІІІ місце у загальноміській грі-змаганні «Пригоди в лісі» до Всесвітнього дня лісів.

Бажаємо вихованцям продовжувати привертати увагу до екологічної проблеми лісів, пропагуючи важливість охорони і збереження біорізноманіття лісових екосистем!

 

Вітаємо!

Вітаємо!!!

Команду учнів 7-А класу в складі Ярмольчука Іллі, Васильчука Дмитра, Файфури Софії та їх керівника, учителя біології Конончук Галину Василівну, які вибороли призове ІІ місце у загальноміській грі-змаганні «Експедиція річкою» до Всесвітнього дня охорони водних ресурсів.

Бажаємо вихованцям продовжувати привертати увагу до екологічної проблеми водних ресурсів, пропагуючи важливість охорони і збереження прісної води на планеті Земля!

 

Вітаємо призерів

Посилання-

 

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців  міського конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»!!!

ІІ місце - Сачук О.,учениця 10-А класу (учитель Бурбела Т.В.);

ІІІ місце - Дем′янчук В., Дем′янчук О.        (9-В,учитель Велетнюк О.В.);

ІІІ місце-Зайчук Д.,учениця 6-Д класу (учитель Остапчук Т.А.).

 

Дебатний турнір «ПРЕС»

Сьогодні, 21 лютого відбувся дебатний турнір «ПРЕС» у загальноосвітньому закладі І-ІІІ ступенів №8 між учасниками НВК №12 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11. Жагаріна Ія, Марченко Михайло, Петрук Алла – переконливі та рішучі спікери НВК №12 зуміли переконати суддів, що ґаджет – каталізатор інтелектуального розвитку дитини. 
Вітаємо переможців!!! Успіхів вам у наступних іграх!

 

ІІ етап загальноміського дебатного турніру «ПРЕС-2019»

І знову дебати…… Кращі з кращих учнів НВК №12 та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15 19 лютого 2019 року відстоювали контраргументи, аргументи з питання чи потрібна вища освіта. Авжеж, вища освіта – пріоритет сучасного суспільства. Спікери обох команд були неперевершені у своїх виступах. Вельмишановне журі оцінило їх високими балами.
Учні, ми пишаємось вами!!!!

 

Goethe institut

Вітаємо!!!
учениць 9 – В класу - Олександру Левшук та Анну Затірку з перемогою у конкурсі «Що для тебе є типово німецьким/українським?».
Олександра отримала стипендію для відвідування тритижневого мовного курсу в місті Берлін. 
Анна отримала стипендію на тритижневі мовні курси у місті Дудерштадт.

Вітаємо!!!

Ученицю 10 – В класу Надію Бялу з перемогою у конкурсі «Що для тебе є типово німецьким/українським?».
Надія отримала стипендію для відвідування тритижневого мовного курсу в місті Дрездені. 
Бажаємо подальших успіхів!

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н. р.

Посилання - 

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н. р.

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

 

  • Кирильчука Святослава  8-В клас (2 місце),
  • Волошина Богдана 9-А клас (2 місце),
  • Білоуса Миколу 10-В клас (1 місце),
  • Харчук Оксану 11-Б клас (2 місце)  та вчителів   Чернишову Олександру Петрівну, Скрипнюк Наталію Миколаївну

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

 

  • Шульгача Олександра  7-Б клас (2 місце),
  • Ярмольчука  Іллю 7-А клас (2 місце),
  • Кавуна Андрія 8-Б клас (2 місце),
  • Воробя Антона 9-А клас (1 місце),
  • Колодинську Анастасію 10-Б клас (1 місце),
  • Ковбу Володимира 11-Б клас (3 місце)  та вчителів Бондарук Людмилу Володимирівну, Замлинну Тетяну Йосипівну, Заброцьку Світлану Віталіївну, Сидорука Святослава Миколайовича

 

Адміністрація

 


 

 

 

 

Вітаємо!!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

 

  • Пацка Максима 9-А клас (2 місце),
  • Петрук Аллу 11-Б клас (2 місце) та вчителя Жагаріну Ольгу Олександрівну.

 



Адміністрація

 

 

Вітаємо!!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

 

  • Сая Артема 8-Б клас (2 місце),
  • Вінюкову Аліну 8-В клас (1 місце),
  • Олійник Ірину 8 -А клас (1 місце),
  • Омеляненка Миколу 9-А (2 місце),
  • Пацка Мксима 9-А (1 місце),
  • Дорецького Вадима 10-А (3 місце),
  • Пастушук Ольгу 10-А (2 місце),
  • Солончука Тимофія 11-А (1 місце),
  • Савінського Тараса 11-А клас (2 місце) та вчителів Ковальову Людмилу Миколаївну, Мазура Андрія Володимировича, Прончук Марію Василівну, Чернову Ольгу Ігорівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

 

  • Колодинського Андрія 8-В клас (2 місце),
  • Колодинську Анастасію 10-Б клас (2 місце),
  • Ільчук Ярину 10-А клас (3 місце),
  • Свободу Максима 11-А (3 місце),  та вчителів  Самолюк Наталію Василівну, Заброцьку Світлану Віталіївну.

 

Адміністрація

Вітаємо!!!

Переможця  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

 

  • Савінського Тараса  учня 11-А класу та вчителя  Кирилюк Олену Володимирівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

  • Нагуляк Аліну 6-А клас (2 місце),
  • Лесняка Захара
  • Чекана Євгена 7-А клас (3 місце),
  • Квуна Андрія 8-Б (1 місце),
  • Ляшкевича Тимофія 8-Б (3 місце),
  • Серпутько Валерію 9-Б (3 місце),
  • Вороб’я Антона 9-А (3 місце),
  • Жемгу Андрія 9-Б клас (2 місце),
  • Кучера Олександра 10-А клас (2 місце),
  • Ільчук Ярину 10-А клас (2 місце),
  • Савінського Тараса 11- А клас (3 місце),
  • Горбань Олександру 11-А клас (3 місце)та вчителів Гуменюк Ларису Миколаївну, Ніколайчук Оксану Іванівну, Гайдук Галину Валентинівну, Третьяк ТамілуСергіївну, Крпович Світлану Миколаївну .

 

Адміністрація





Вітаємо!!!

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

  • Колодинського Андрія 8-В клас (2 місце),
  • Затірку Анну 9-В клас (3 місце),
  • Дмитрука Ігоря 10-А клас (3 місце),
  • Гоменюка Владислава 10-В (2 місце),
  • Свободу Максима 11- А (2 місце),
  • Борушок Вероніку 11-Б (2 місце) та вчителів Бабійчук Тетяну Петрівну, Затірку Олену Михайлівну, Степаненко ЛінуПилипівну, Жежук Зіну Володимирівну.

 


Адміністрація

 

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

 

  • Романович Іванну 10-А клас (1 місце);
  • Колодинську Анастасію 10-А клас(2 місце);
  • Кучера Олександра  10-А клас (3 місце);
  • Свободу Максима 11-А (2місце);
  • Солончука Тимофія 11-А (3 місце) та вчителівЗамлинну Тетяну Йосипівну, Заброцьку Світлану Віталіївну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

 

  • Костюкевич Карину 11-А клас (2 місце),
  • Прач Вікторію  10-А клас (3 місце),
  • Мандзюк Анастасію 9-А клас (3 місце) та вчителя Качарабу Ольгу Павлівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

 

  • Свободу Максима 11-А клас (1 місце);
  • Колодинську Анастасію  10-Б клас (2 місце);
  • Левшук Олександру 9-В клас (3 місце);
  • Любечко Олександру 9-В клас (3 місце);
  • Походзей Анну 8-В клас (3 місце) та вчителів Коваль Вікторію Святославівну, Височанську Тетяну Володимирівну,  Місюру Олександру Сергіївну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

 

  • Солончука Тимофія 11-А клас (1 місце);
  • Безменського Івана  9-Б клас (3 місце) та вчителів Чернову Ольгу Ігорівну, Ковальову Людмилу Миколаївну

 

Адміністрація

Вітаємо!!

Переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

 

  • Талащук Катерину (9-В , 3 місце) та вчителів Венцурик Людмилу Михайлівну, Велетнюк Оксану Валентинівну;
  • Кавлюк Ірину (5-В, 3 місце) та вчителів Венцурик Людмилу Михайлівну, Скульську Надію Іванівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

 

  • Вінюкову Аліну,ученицю 8-В класу, І місце, учителі Венцурик Людмила Михайлівна, Примачок Валентина Василівна;
  • Файфуру Софію,ученицю 7-А класу,2 місце;
  • Літвиненка Дмитра ,учня 7-А класу,3 місце, вчителі Шамрик Оксана Яківна,Сорока Ірина Володимирівна;
  • Войтович Поліну, ученицю 8-Г класу, 3 місце, учитель Примачок Валентина Василівна;
  • Талащук Катерину,ученицю 9-В класу, 2 місце,учителі Венцурик Людмила Михайлівна,Велетнюк Оксана Валентинівна;
  • Марушкевич Оксану,ученицю 10-А класу,3 місце, учитель Бурбела Тетяна Вікторівна;
  • Мельник Анну, ученицю 11-Б класу , учителі Вітковська Оксана Павлівна , Велетнюк Оксана Валентинівна.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

 

  • Харчук Оксану (11-Б, 1 місце);
  • Жагаріну Ію (11-Б, 2 місце);
  • Колодинського Андрія (8-В, 3 місце) та вчителя Мороз Ольгу Миколаївну.
Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури:

 

  • Любечко Олександру (9-В, 2 місце);
  • Віюк Анастасію (9-В, 3 місце);
  • Кухар Софію (10-В, 3 місце) та вчителя Залюбовську Валентину Леонтіївну.
Адміністрація

 

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

 

  • Столярчук Тамару (7-Д) та вчителя Шубер Галину Олександрівну.
Адміністрація

 

 

Вітаємо!

Вітаємо!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Об′єднаймося ж , брати мої» у номінаціях «Література», «Історія України та державотворення»

ІІІ місце –Зайчук Дарина, 6-Д клас             (учитель Остапчук Т.А.);

ІІІ місце – Кирильчук Святослав, 8-В клас (учитель Чернишова О.П.).

Адміністрація

 

Вітаємо!

Вітаємо!

Переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце- Войтович Поліна , учениця 8-В класу (учитель Примачок В.В.)

ІІІ місце-Талащук Катерина ,учениця 9-В класу (учитель Венцурик Л.М.)

Лауреат- Кавлюк Ірина ,учениця 5-В класу(учитель Венцурик Л.М.)

Лауреат- Файфура Софія,учениця 7-А класу (учитель Шамрик О.Я.)

Лауреат-Марушкевич Оксана,учениця 10-А класу(учитель Бурбела Т.В.)

Лауреат –Мельник Анна ,учениця 11-Б класу (учитель Вітковська О.П.)

Адміністрація

 

Переможці та призери конкурсівм

Вітаємо!

Призерів ІІІ місце у грі-змаганні "Пташиний Ярмарок" в рамках Всеукраїнської акції "Годівничка" учнів 6-Г класу:


  • Гойду Юрія;
  • Бугайчука Олександра;
  • Джуса Юрія та вчителя Коваль Вікторію Святославівну.
Вітаємо!
Переможців конкурсу "Годівничка для синички" в рамках Всеукраїнської акції "Годівничка" учнів 6-Г класу:
  • Бугайчука Олександра;
  • Сахнюка Антона та вчителя Прокопця Едуарда Володимировича.
 

"Що? Де? Коли?"

І знову перемога! ІІІ місце виборола команда "Ягуар" НВК №12 в міському чемпіонаті гри "Що? Де? Коли?" серед 17 шкільних команд, який відбувся 16 листопада в загальноосвітньому закладі №23.Вітаємо переможців!

 

 

Вітаємо!

Вітаємо переможців щорічного Обласного літературного конкурсу “Перло многоцінне”!!!

Сачук Ольгу, ученицю 10 -А класу  (учитель Бурбела Т.В.).

Номінація «Поезія» (старша вікова категорія).

Кирильчука Святослава, учня 8-В класу (учитель Венцурик Л.М).

Номінація «Поезія» (молодша вікова категорія).

Адміністрація

 

Міський чемпіонат гри "Що? Де? Коли?"

Вітаємо команду НВК №12 "Ягуар" за ІІІ місце у міському чемпіонаті гри "Що? Де? Коли?, яка відбулась 27 жовтня 2018 року в загальноосвітньому закладі №1.Склад команди: Колодинський Андрій (8-В клас), Кирильчук Святослав(8-В клас), Лесняк Михайло (8-В клас), Пелех Василь (8-Б клас), Знаменець Анастасія (8-В клас), Купчишика Олександра (8-В клас). Бажаємо подальших успіхів та творчих злетів!

 

Фото -

 

Вітаємо!

Вітаємо Ільчук Ярину та Сагана Назара, учнів 10—А класу.У міському фестивалі—конкурсі «Поліські пересмішники. Рівне сміється» вони посіли 1 місце!!! Керівник Бурбела Т.В.

Вітаємо учня 6 —Д класу Медведчука Олександра із 2 місцем, керівник Ульмер І.І.

А Кирильчук Святослав, учень 8—В класу, у номінації «Авторські літературні усмішки» посів 1 місце,

керівник Примачок В.В.

Талановиті, веселі, творчі, харизматичні. Справжні зірки. Пишаємося вами!!!

Фото -

 

Вітаємо!

Команду учнів в складі Шуманської Вікторії, Бруцької Ренати, Дмитронь Варвари,  Подганюк Катерини (5-Б клас), Цепуха Назара (5-Д клас)  та їх керівника Височанську Тетяну Володимирівну, які вибороли призове ІІІ місце у загальноміській грі-змаганні «Кліматичний експрес» в межах Всесвітньої мобілізації «Дій за клімат!»

Бажаємо вихованцям продовжувати привертати увагу до проблеми зміни клімату, пропагувати енерго- та ресурсозбереження.

 

Міський голова Володимир Хомко зустрівся з підростаючою інтелектуальною елітою нашого міста

07.06.2018 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови Володимира Хомка з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Міський голова привітав та вручив подяки Рівненського міськвиконкому 30 учням, які гідно представили Рівненщину і рідне місто в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському рівні, та загалом здобули 34 перемоги. Це 18 перемог у олімпіадах з навчальних предметів та 16 у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Подяками виконавчого комітету Рівненської міської ради також нагороджені 26 вчителів, які підготували переможців всеукраїнських етапів інтелектуальних змагань у 2017-2018 році.


НВК №12 представляли:

 

Учнівська еліта - 2018.

Серед переможців міста Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад 4 учні НВК-12. Переможцями обласного етапу олімпіад - та конкурсу-захисту МАН стали 14 учнів школи. 9 учнів школи стали переможцями конкурсів Всеукраїнських проектів та представляли Україну на міжнародному рівні.

Фото -



 

Сходинки до Олімпу-2018

Стало доброю традицією в НВК12 закінчувати навчальний рік великим святом – святом всієї шкільної родини "Сходинки до Олімпу". Це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу, місто, область та Україну на учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, спортивних змаганнях, творчих фестивалях та конкурсах. На святі було нагороджено 4 призери олімпіад Всеукранського рівня, 12 призерів обласного рівня, 53 призери міського рівня, а загалом – 349 призерів фестивалів, конкурсів та змагань міжнародного, всеукранського, обласного та міського рівнів та 73 педагогічних працівників, які підготували переможців. Вперше учні отримали нагороди з рук успішних випускників Пасічник О.Б., Хоружої Н.М. та Кричильської Н., чиї діти теж навчалися або будуть навчатися у НВК12.
Наше сьогоднішнє свято можна по - справжньому назвати «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу, зокрема, радості, адже немає більшого щастя, насолоди, ніж – підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця поповнила «скарбницю» здобутків школи.
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!

Фото -

 

Вітаємо!

Переможці та призери I етапу конкурсу «Юні знавці англійської мови»

Прізвище та ім

Клас

Місце

1

Дзерун Тимофій

4-Д

I

2

Сербін Софія

4-Б

I

3

Янчук Софія

4-Г

I

4

Кавлюк Ірина

4-В

II

5

Чередько Максим

4-Д

II

6

Янушкевич Костянтин

4-Д

II

7

Шкамрук Катерина

4-Б

II

8

Пташинська Марія

4-Г

II

9

Кондратюк Вероніка

4-Г

III

10

Христюк Марія

4-Б

III

11

Глущук Андрій

4-Г

III

12

Лясковець Владислав

4-Г

III

13

Мацевич Назар

4-Г

III

14

Шеремета Світлана

4-Г

III

15

Огороднік Яна

4-Д

III

16

Гранатюк Анастасія

4-Д

III

17

Мельничук Дарина

4-Г

III

18

Рондар Єва

4-Г

III

19

Проценко Данило

4-Д

III

20

Возний Роман

4-А

III

21

Тирак Владислав

4-В

III

22

Руденко Анна

4-Д

III

23

Бондарець Дарина

4-В

III

24

Краля Дарія

4-Б

III

25

Блищик Катерина

4-А

III

 

Вітаємо!!!

Четверта перемога на Всеукраїнському рівні!

ВІТАЄМО! Свободу Максима, учня 10-А класу,

призера IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце),

дякуємо вчителю В.С. Коваль, яка готувала Максима до олімпіади.

 

Вітаємо!

 

Вітаємо призерів ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2018» серед учнів 4-х класів

номінація «Математика»: Дятлик Соломію, ученицю 4-В класу – ІІІ місце;

номінація «Українська мова»: Кавлюк Ірину, ученицю 4-В класу – ІІІ місце.

Дякуємо вчителеві Грибчук Світлані Миколаївні за підготовку учнів.

 

Вітаємо!!!

Солончука Тимофія, учня 10-А класу,

призера IV етапу всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій (ІІІ місце),

що проходила у м.Запоріжжя з 19.03.2018 по 23.03.2018р.

і вчителя інформатики Чернову О.І.

Адміністрація