gototopgototop

Охорона праці

Пам'ятки безпеки

Переглянути... Переглянути...
 

Алгоритм дій при надходжені звукового сигналу "Увага всім!"

 

Порядок дій в умовах особливого періоду

 

Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?

 

Як діяти при артилерійських обстрілах житлових будинків

 

Що робити якщо опинилися під завалами внаслідок бойових дій

 

Дивні знахідки-в чому небезпека?

 

Куди телефонувати, якшо спецлінії 101 або 112 не працюють?

 

Правила порятунку під час воєнних дій

 

Обережно: вибухонебезпечні предмети

 

Уроки безпеки

16 лютого 2021 року в Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 2-х класів.

Фахівець Бутенко Л.А. в цікавій та доступній формі інструктувала учнів щодо правил безпечної поведінки при використанні газу в побуті, запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.

 

ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

Інформація про проект "Ukrаіnіаn Sаfеtу Раrk Іntеrnаtіоnаl Нub - територія розвитку безпеки" (USРІІ І).

 

Обережно грип!!!

Інформація нижче за посиланням:


 

Протипожежне тренування в НВК №12

Протипожежне тренування в НВК №12

21 грудня 2019 року в НВК № 12 з метою створення умов захисту учасників освітнього процесу від наслідків пожеж відбулося позапланове протипожежне тренування з евакуацією людей.  Учасники освітнього процесу тренувалися в діях на випадок пожежі, що дасть змогу зберегти їм життя і здоров’я.

 

Всесвітній день боротьби з інсультом

З метою привернути увагу до проблем, пов’язаних із судинно-мозковими захворюваннями до Всесвітнього дня боротьби з інсультом  (29 жовтня) ще до початку осінніх канікул учні 8-А класу, які відвідують індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя», виготовили інформаційний плакат та буклет, зі змістом яких ознайомили учнів, їхніх батьків, працівників закладу,  а також перехожих, яких зустрічали на території школи. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям уникнути проблем зі здоров’ям.

 

Індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя»

Сьогодні у всьому світі знання і навички з надання домедичної допомоги є необхідними, а у деяких країнах - обов’язковими для всіх громадян. Як свідчить статистика, своєчасне надання допомоги на домедичному етапі до 30% збільшує кількість успішного порятунку життя постраждалих осіб. Формування практичних умінь із надання домедичної допомоги, виховання готовності допомогти собі та оточуючим у критичній ситуації є одним із актуальних питань у процесі формування життєвих компетентностей дітей та молоді. З  метою інформування населення про важливість навичок з домедичної    допомоги у середу, 16 жовтня, на Майдані Незалежності було проведено флеш-моб з учасниками – представниками всіх шкіл міста з показовим масовим проведенням серцево-легеневої реанімації на манекенах. Наш заклад представляли учні 8-А класу, де показали чудові навички в наданні допомоги при відсутності свідомості та дихання в «потерпілого».

 

Уроки безпеки

24 та 25 жовтня 2019 року, напередодні осінніх канікул, у Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 5-х та 6-х класів. Фахівець Бутенко Л.А. в ході інтерактивного заняття (з пам’ятками, банерами, малюнками) навчала учнів правил безпечної поведінки при використанні газу побуті, тим самим запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.

 

ПАМ’ЯТКИ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ПАМ'ЯТКА першочергових дій персоналу у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів - ВІДКРИТИ...

Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту - ВІДКРИТИ...

„ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З МОЖЛИВИМИ 
ТЕРОРИСТИЧНИМИ ПРОЯВАМИ”
- ВІДКРИТИ...

ПАМ'ЯТКА населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях - ВІДКРИТИ...

Дії у надзвичайних ситуаціях - ВІДКРИТИ...

Рекомендації щодо дій у разі виявлення підозрілих предметів - Відкрити...

Дії населення у разі вибуху - Відкрити...

Рекомендації щодо дій в разі отримання інформації про загрозу вчинення теракту - Відкрити...

Рекомендації щодо дій населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на об'єктах - Відкрити...

Протипожежна безпека у житлових приміщеннях - ВІДКРИТИ...

Правила поведінки при пожежі - ВІДКРИТИ...

Правила поводження з газовими приладами - ВІДКРИТИ...

Дитячий травматизм - ВІДКРИТИ...

Правила безпеки у житлових приміщеннях -ВІДКРИТИ...

Протипожежна  безпека у житлових приміщеннях для школярів - ВІДКРИТИ...

Під час виникнення пожежі для батьків - ВІДКРИТИ...

Утилізація батарейок - ВІДКРИТИ...

Чадний газ- ВІДКРИТИ...

Електронагрівальні прилади - ВІДКРИТИ...

 

Адаптуємось до змiн у погоді

Рекомендації, щодо адаптації до змін у погоді - Відкрити...

 

Рекомендації для проведення інструктажів, бесід з БЖД

 

Уроки безпеки Рівнегаз

12 грудня 2018 року у Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 10-х класів. Фахівець Бутенко Л.А. в ході інтерактивного заняття (з пам’ятками, банерами) навчала учнів правил безпечної поведінки при використанні газу у побуті, акцентуючи увагу на запобіганні випадків травмування дітей при використанні газових приладів.

 


 

«Урок безпеки»

З метою навчання учнів правилам безпечної поведінки при використанні електроприладів, запобігання випадкам травмування, загибелі дітей від ураження електричним струмом 16 травня 2018 року в НВК № 12 проводився «Урок безпеки». Для 6-класників було організовано годину спілкування з питань безпечної поведінки з електрострумом.

Страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціально страхування Рівненської області Гапончук Оксана Андріївна та  керівник групи служби охорони праці та навколишнього середовища  ПрАТ  “Рівнеобленерго”  Подранецький Андрій Борисович в цікавій та доступній формі донесли до дітей необхідність дотримання правил безпеки при використанні електроприладів, перебуванні на вулиці біля обірваних проводів та ліній електропередач, продемонстрували вражаючі факти та відеофрагменти з наслідками нехтування правилами електробезпеки, наголосили на послідовності дій та способах надання першої допомоги при ураженні електричним струмом.

Фахівці  разом з педагогічними працівниками допомогли  дітям отримати необхідні знання про небезпечну дію електроструму та вимоги безпеки при його використанні.

 

Тиждень безпеки дитини

З 24 по 27 квітня 2018 року в НВК №12 з метою створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу було організовано та проведено Тиждень безпеки дитини.   Це і бесіди, й вікторини, години спілкування з питань безпеки життєдіяльності та поведінки учнів при надзвичайних ситуаціях техногенного, екологічного, природного та військового характеру, при стихійних лихах, з правил дорожнього руху, правил надання першої допомоги, поведінки в побуті, в школі, на дорогах,  на водоймах, на екскурсії, на відпочинку, при виявленні незнайомих та маловідомих предметів, щодо профілактики травматизму, шкідливого впливу паління, алкоголю, наркотиків.

Було організовано інформаційну виставку в бібліотеці «Все нам треба вміти, знати, щоб себе оберігати!», інформаційні  хвилинки «Попередження стресу в надзвичайних ситуаціях», конкурс-виставку малюнків «Безпечна поведінка», «Стихійні лиха», «Пожежна безпека», «Електробезпека»,  «Газонебезпека», «Безпека вдома», «Захист людини у НС», віртуальні подорожі у місто «Небезпек” (початкові класи), демонстрацію мультимедійних презентацій «Дії при НС» на плазмових панелях закладу.

26 квітня 2018 року у  9-В класі відбувся відкритий урок «Захищене і здорове покоління» за участю представників управління Держпраці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, які в доступній формі донесли до дітей необхідність дотримання правил безпеки.

Школярі поповнили свій багаж знань про безпеку життєдіяльності та переконалися в необхідності правильних дій для збереження життя та здоров’я.

Переглянути фото...

 

День цивільного захисту

24 квітня 2018 року в рамках Тижня безпеки дитини в НВК № 12 традиційно цікаво та пізнавально пройшов День цивільного захисту .

 

З метою забезпечення захисту учасників освітнього процесу від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та військового характеру, практичної перевірки здатності правильно і чітко діяти для захисту свого життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях у кожному класі відбулися години спілкування «Надзвичайні ситуації», «Чорнобиль – наш біль», «Безпечне довкілля», відпрацювання дій при виникненні можливих надзвичайних ситуацій, моделювання  та обговорення ситуацій, практична перевірка здатності правильно і чітко діяти у разі надзвичайних ситуацій. Школярам продемонстровано фільми, відеоролики щодо безпеки в побуті та в довкіллі, надання першої допомоги в разі надзвичайних ситуацій, проведено виховний захід «Наш біль - Чорнобиль». Учні також відвідали бібліотеки, де їм провели цікаві та змістовні заходи, зустрічі з очевидцями подій на Чорнобильській АЕС. З учнями 11-их класів вчителі захисту Вітчизни провели екскурсію у військове містечко №1 та №2.

 

Тренінг "Поведінка дітей під час надзвичайних ситуацій"

У понеділок, 23 квітня 2018 року, у рамках Тижня безпеки дитини,  у 2-Д класі (класний керівник Гисюк Н.В.) відбувся тренінг "Поведінка дітей під час надзвичайних ситуацій". З учнями працював  провідний інспектор відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУДСНО у Рівненській області Пишкун Вадим Олександрович. Цікаво та в доступній формі діти пригадували види надзвичайних ситуацій, визначали необхідність та послідовність дій у разі їх виникнення. Таке інтерактивне заняття сприяло виробленню в дітей алгоритму правильних і чітких дій для захисту життя та здоров’я.

 

Підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях

22 лютого 2018 року в НВК №12 згідно Програми підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, з метою створення безпечних і нешкідливих умов навчання, виховання та праці,   запобігання загрози життю і здоров’ю всіх учасників освітнього процесу було обговорено питання заходів у разі виникнення НС з ознаками терористичного акту та ознайомлено весь персонал закладу з алгоритмом дій при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту та порядку першочергових  дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного об’єкту) та у разі вибуху (спрацювання вибухового пристрою).

Додаємо рекомендації щодо дій населення при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій: