gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні121
mod_vvisit_counterВчора432
mod_vvisit_counterЗа тиждень121
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2869
mod_vvisit_counterЗа місяць6605
mod_vvisit_counterПопередній місяць14582
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1521852

Online (за останні 20 хвилин): 4
Ваш IP: 54.225.48.56
Сьогодні: 17-01-2022 09:34
  . ,

Охорона праці

Обережно: вибухонебезпечні предмети

 

Уроки безпеки

16 лютого 2021 року в Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 2-х класів.

Фахівець Бутенко Л.А. в цікавій та доступній формі інструктувала учнів щодо правил безпечної поведінки при використанні газу в побуті, запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.

 

ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

Інформація про проект "Ukrаіnіаn Sаfеtу Раrk Іntеrnаtіоnаl Нub - територія розвитку безпеки" (USРІІ І).

 

Обережно грип!!!

Інформація нижче за посиланням:


 

Протипожежне тренування в НВК №12

Протипожежне тренування в НВК №12

21 грудня 2019 року в НВК № 12 з метою створення умов захисту учасників освітнього процесу від наслідків пожеж відбулося позапланове протипожежне тренування з евакуацією людей.  Учасники освітнього процесу тренувалися в діях на випадок пожежі, що дасть змогу зберегти їм життя і здоров’я.

 

Всесвітній день боротьби з інсультом

З метою привернути увагу до проблем, пов’язаних із судинно-мозковими захворюваннями до Всесвітнього дня боротьби з інсультом  (29 жовтня) ще до початку осінніх канікул учні 8-А класу, які відвідують індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя», виготовили інформаційний плакат та буклет, зі змістом яких ознайомили учнів, їхніх батьків, працівників закладу,  а також перехожих, яких зустрічали на території школи. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям уникнути проблем зі здоров’ям.

 

Індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя»

Сьогодні у всьому світі знання і навички з надання домедичної допомоги є необхідними, а у деяких країнах - обов’язковими для всіх громадян. Як свідчить статистика, своєчасне надання допомоги на домедичному етапі до 30% збільшує кількість успішного порятунку життя постраждалих осіб. Формування практичних умінь із надання домедичної допомоги, виховання готовності допомогти собі та оточуючим у критичній ситуації є одним із актуальних питань у процесі формування життєвих компетентностей дітей та молоді. З  метою інформування населення про важливість навичок з домедичної    допомоги у середу, 16 жовтня, на Майдані Незалежності було проведено флеш-моб з учасниками – представниками всіх шкіл міста з показовим масовим проведенням серцево-легеневої реанімації на манекенах. Наш заклад представляли учні 8-А класу, де показали чудові навички в наданні допомоги при відсутності свідомості та дихання в «потерпілого».

 

Уроки безпеки

24 та 25 жовтня 2019 року, напередодні осінніх канікул, у Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 5-х та 6-х класів. Фахівець Бутенко Л.А. в ході інтерактивного заняття (з пам’ятками, банерами, малюнками) навчала учнів правил безпечної поведінки при використанні газу побуті, тим самим запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.

 

ПАМ’ЯТКИ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ДІЙ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ПАМ'ЯТКА першочергових дій персоналу у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів - ВІДКРИТИ...

Алгоритм дій посадової особи при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту - ВІДКРИТИ...

„ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З МОЖЛИВИМИ 
ТЕРОРИСТИЧНИМИ ПРОЯВАМИ”
- ВІДКРИТИ...

ПАМ'ЯТКА населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях - ВІДКРИТИ...

Дії у надзвичайних ситуаціях - ВІДКРИТИ...

Рекомендації щодо дій у разі виявлення підозрілих предметів - Відкрити...

Дії населення у разі вибуху - Відкрити...

Рекомендації щодо дій в разі отримання інформації про загрозу вчинення теракту - Відкрити...

Рекомендації щодо дій населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на об'єктах - Відкрити...

Протипожежна безпека у житлових приміщеннях - ВІДКРИТИ...

Правила поведінки при пожежі - ВІДКРИТИ...

Правила поводження з газовими приладами - ВІДКРИТИ...

Дитячий травматизм - ВІДКРИТИ...

Правила безпеки у житлових приміщеннях -ВІДКРИТИ...

Протипожежна  безпека у житлових приміщеннях для школярів - ВІДКРИТИ...

Під час виникнення пожежі для батьків - ВІДКРИТИ...

Утилізація батарейок - ВІДКРИТИ...

Чадний газ- ВІДКРИТИ...

Електронагрівальні прилади - ВІДКРИТИ...

 

Адаптуємось до змiн у погоді

Рекомендації, щодо адаптації до змін у погоді - Відкрити...

 

Рекомендації для проведення інструктажів, бесід з БЖД

 

Уроки безпеки Рівнегаз

12 грудня 2018 року у Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 10-х класів. Фахівець Бутенко Л.А. в ході інтерактивного заняття (з пам’ятками, банерами) навчала учнів правил безпечної поведінки при використанні газу у побуті, акцентуючи увагу на запобіганні випадків травмування дітей при використанні газових приладів.

 


 

«Урок безпеки»

З метою навчання учнів правилам безпечної поведінки при використанні електроприладів, запобігання випадкам травмування, загибелі дітей від ураження електричним струмом 16 травня 2018 року в НВК № 12 проводився «Урок безпеки». Для 6-класників було організовано годину спілкування з питань безпечної поведінки з електрострумом.

Страховий експерт з охорони праці Рівненського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціально страхування Рівненської області Гапончук Оксана Андріївна та  керівник групи служби охорони праці та навколишнього середовища  ПрАТ  “Рівнеобленерго”  Подранецький Андрій Борисович в цікавій та доступній формі донесли до дітей необхідність дотримання правил безпеки при використанні електроприладів, перебуванні на вулиці біля обірваних проводів та ліній електропередач, продемонстрували вражаючі факти та відеофрагменти з наслідками нехтування правилами електробезпеки, наголосили на послідовності дій та способах надання першої допомоги при ураженні електричним струмом.

Фахівці  разом з педагогічними працівниками допомогли  дітям отримати необхідні знання про небезпечну дію електроструму та вимоги безпеки при його використанні.

 

Тиждень безпеки дитини

З 24 по 27 квітня 2018 року в НВК №12 з метою створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу було організовано та проведено Тиждень безпеки дитини.   Це і бесіди, й вікторини, години спілкування з питань безпеки життєдіяльності та поведінки учнів при надзвичайних ситуаціях техногенного, екологічного, природного та військового характеру, при стихійних лихах, з правил дорожнього руху, правил надання першої допомоги, поведінки в побуті, в школі, на дорогах,  на водоймах, на екскурсії, на відпочинку, при виявленні незнайомих та маловідомих предметів, щодо профілактики травматизму, шкідливого впливу паління, алкоголю, наркотиків.

Було організовано інформаційну виставку в бібліотеці «Все нам треба вміти, знати, щоб себе оберігати!», інформаційні  хвилинки «Попередження стресу в надзвичайних ситуаціях», конкурс-виставку малюнків «Безпечна поведінка», «Стихійні лиха», «Пожежна безпека», «Електробезпека»,  «Газонебезпека», «Безпека вдома», «Захист людини у НС», віртуальні подорожі у місто «Небезпек” (початкові класи), демонстрацію мультимедійних презентацій «Дії при НС» на плазмових панелях закладу.

26 квітня 2018 року у  9-В класі відбувся відкритий урок «Захищене і здорове покоління» за участю представників управління Держпраці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, які в доступній формі донесли до дітей необхідність дотримання правил безпеки.

Школярі поповнили свій багаж знань про безпеку життєдіяльності та переконалися в необхідності правильних дій для збереження життя та здоров’я.

Переглянути фото...

 

День цивільного захисту

24 квітня 2018 року в рамках Тижня безпеки дитини в НВК № 12 традиційно цікаво та пізнавально пройшов День цивільного захисту .

 

З метою забезпечення захисту учасників освітнього процесу від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та військового характеру, практичної перевірки здатності правильно і чітко діяти для захисту свого життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях у кожному класі відбулися години спілкування «Надзвичайні ситуації», «Чорнобиль – наш біль», «Безпечне довкілля», відпрацювання дій при виникненні можливих надзвичайних ситуацій, моделювання  та обговорення ситуацій, практична перевірка здатності правильно і чітко діяти у разі надзвичайних ситуацій. Школярам продемонстровано фільми, відеоролики щодо безпеки в побуті та в довкіллі, надання першої допомоги в разі надзвичайних ситуацій, проведено виховний захід «Наш біль - Чорнобиль». Учні також відвідали бібліотеки, де їм провели цікаві та змістовні заходи, зустрічі з очевидцями подій на Чорнобильській АЕС. З учнями 11-их класів вчителі захисту Вітчизни провели екскурсію у військове містечко №1 та №2.

 

Тренінг "Поведінка дітей під час надзвичайних ситуацій"

У понеділок, 23 квітня 2018 року, у рамках Тижня безпеки дитини,  у 2-Д класі (класний керівник Гисюк Н.В.) відбувся тренінг "Поведінка дітей під час надзвичайних ситуацій". З учнями працював  провідний інспектор відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайних ситуацій ГУДСНО у Рівненській області Пишкун Вадим Олександрович. Цікаво та в доступній формі діти пригадували види надзвичайних ситуацій, визначали необхідність та послідовність дій у разі їх виникнення. Таке інтерактивне заняття сприяло виробленню в дітей алгоритму правильних і чітких дій для захисту життя та здоров’я.

 

Підготовка працівників до дій у надзвичайних ситуаціях

22 лютого 2018 року в НВК №12 згідно Програми підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, з метою створення безпечних і нешкідливих умов навчання, виховання та праці,   запобігання загрози життю і здоров’ю всіх учасників освітнього процесу було обговорено питання заходів у разі виникнення НС з ознаками терористичного акту та ознайомлено весь персонал закладу з алгоритмом дій при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту та порядку першочергових  дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного об’єкту) та у разі вибуху (спрацювання вибухового пристрою).

Додаємо рекомендації щодо дій населення при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій:

 

  

Безпека на воді

Звернення Рівненської обласної аварійно-рятувальної служби - Переглянути...


 

Алгоритм дій для учнів в разі поганого самопочуття:

1. Повідомити про свій стан учителя,  класного керівника або чергового адміністратора.

2. Звернутися до медичної сестри закладу.

3. Діяти згідно вказівок медичної сестри.

4. У разі відсутності медичної сестри звернутися до класного керівника або чергового адміністратора.

5. Йти зі школи тільки в присутності батьків або осіб, які їх заміняють, з дозволу медичної сестри,  класного керівника та чергового адміністратора.

 

День Цивільного захисту

День ЦЗ у НВК-12 традиційно пройшов цікаво та пізнавально. Щирі слова вдячності працівникам та керівникам 10 служб м. Рівного:
1) КЗ "ОЦЕМД та МК" РОР м. Рівного, бригаді СКБ-1. 
2) ГРЧАР з СПГУ ДСНС України у Рівненській області. 
3) Вибухотехнічному відділу ГУНП в Рівненській області. 
4) Групі піротехнічних робіт у Рівненській області та заступнику керівника групи - Яремчук Н.А. 
5) Пересувній хіміко-радіометричній лабораторії АРЗ СПГУ ДСНС України у Рівненській області. 
6) Кінологічному центру ГУНП і особисто Козлюк Людмилі. 
7) ПАТ "Рівнегаз". 
8) Опаративній виїзній бригаді ПАТ Рівнеобленерго, службі ОП та особисто керівнику групи Подранецькому Андрію Борисовичу . 
9) ДПРЧ-1 ДПРЗ-3 ГУ ДЕНС України в Рівненській області. 10) Управлінню патрульної поліції в м.Рівне та начальнику, лейтенанту Сергію Марчуку.
Учні, батьківські громадськість, педагогічний колектив, адміністрація та піклувальна рада школи висловлює особливі слова вдячності за допомогу в організації та проведенні навчальних інтерактивних занять з ЦЗ випускнику НВК -12 Дмитру Мельнику (Діма Мельник).
ДІЄВЕ ПАРТНЕРСТВО-УСПІШНА ШКОЛА У ЯКІЙ ДІТИ Є ЩАСЛИВИМИ!

Див.фото і відео

 

Зустріч із начальником сектору протипожежної пропаганди

 

21.04.2017 р. в НВК №12 проходив День цивільного захисту та об’єктового тренування. Класним керівником 6-Д класу Андраш Т.В. була проведена виховна година із залученням начальника сектору протипожежної пропаганди Головного управління ДСНС України у  Рівненській області Дмитра Мельника. З учнями велась бесіда  про виявлення зацікавленості до  безпеки, до створення  «клімату безпеки » за допомогою одноканальних методів: інструкцій, журналів, відеозасобів, а також двоканальних: обговорення і розгляд конкретних порушень та їхні можливі наслідки. Діти із задоволенням приймали участь у бесіді та обговоренні надзвичайних ситуацій, приводили приклади зі свого життя , ділячись досвідом та отримуючи новий.

 

 

 

«Надзвичайні ситуації , дії при них. Перша медична допомога постраждалим»

21.04.2017 р. проведено виховну годину на тему: «Надзвичайні ситуації , дії при них. Перша медична  допомога постраждалим».

На виховній годині діти поглибили знання з питань цивільного захисту; повторили правила поведінки у складних ситуаціях та закріпили  навички надання допомоги постраждалим; стимулювали  розвиток витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; виховували  почуття співпричетності до долі та проблем інших, відповідальність за близьких, оточуючих, власну Батьківщину.

Учні ( у групах)   складали правильні алгоритми дій під час та після виникнення землетрусу; під час та після повені; під час та після НС метеорологічного походження ; під час пожежі у приміщенні; дій під час пожежі  в лісі, степу; дій під час хімічної  та радіаційної небезпеки,  з  послідовним записом алгоритму на форматному аркуші з використанням роздаткового матеріалу.

Після чого  відбулось представлення творчими групами своїх проектів та відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги.

 

«Енергозбереження»

21. 04. 2017 у 5 – е класі класний керівник Кирилюк Олена Володимирівна провела виховний захід на тему: «Енергозбереження».

Основними етапами заходу було:

 1. Імітаційна гра. Одна половина класу – мешканці далекої планети, від якої нещодавно перестали надходити повідомлення. Там закінчились усі енергетичні ресурси. Інша половина класу – їхня надія, земляни. Проводиться  обговорення проблеми , уявляючи життя на планеті без енергії.
 2. 15 – 20 відсотків енергії, що виробляється в країні, використовується на освітлення. Якби кожна родина вимкнула вдома одну лампу на одну годину, то зберегла б багато енергії. Це, в свою чергу, зменшило б забруднення та заощадило сімейний бюджет.
 3. Клас розбивається на 4 групи і кожна отримує варіант « Як заощаджувати енергію». Учням дається 10 хвилин на обговорення інформації про те, як можна підвищити енергоефективність. Речник кожної групи розповідає про те, що можна змінити у повсякденному житті для збереження енергії.
 4. Учні отримують малюнки для розфарбування «Що потребує енергії Сонця». Обговорення.
 5. Поміркуйте,доповніть думки та поговоріть з батьками: « Чи готуємось ми вдома до зими?»Як зберегти енергію вдома.


 

Знайомство з ліквідатором аварії на ЧАЕС

21 квітня в НВК № 12 проходив день Цивільного зaхисту. Учні 2–А, 2–Б, 2–В та 2 – Г класів відвідали міську бібліотеку для юнацтва. Бібліотекар Вайцеховська Марія Василівна розповіла дітям про аварію на ЧАЕС та її жахливі наслідки. Другокласники познайомилися з ліквідатором аварії на станції Формазюком Василем Володимировичем,  який розповів про пережите.

Учні повернулися до класу сповнені емоцій та вражень.

Вчителі: Кривко В. Г., Грицюта О. А.,

Мартинюк Л. І., Квятковська Л. Ф.

Переглянути фото...

 

Зустріч з начальником діагностичної лабораторії

21 квітня у рамках проекту “Енергозбереження – твоє безпечне майбутнє” учні 3-Ж (Михальчук А.О.), 4-Ж (Шквородюк Л.В.) та 4-Г (Павлюк Н.О.) класів мали зустріч з начальником діагностичної лабораторії , енергоаудитором  ТОВ “Чорне Море Плюс” – Коломійцем О.А., який розповів дітям про суть і важливість енергозбереження – як перший крок до збереження  всієї екосистеми нашої планети та про необхідність ощадного використання енергії та енергетичних ресурсів.

Під час виступу він розповів про необхідність ефективного та бережливого використання електричної та теплової енергії, а також про зменшення і використання теплової енергії – тепла в будинках за рахунок утеплення будівель. Діти розглянули зразки утеплювачів, які вироблені з відновлювальних ресурсів (піноскло – вироблене з битого скла, целюлозний утеплювач – з відходів деревообробної промисловості). Також був приведений приклад ефективного використання теплової енергії – рекуператор повітря, який дозволяє покращити стан повітря в приміщенні та заощадити на опалюванні цього приміщення. Було продемонстровано зразки світлодіодних ламп, які є набагато ефективніші та екологічні за своїх попередників. Учні мали можливість побачити зразок сонячної панелі, адже вони є одним з прикладів новітніх енергозберігаючих технологій.

 

Енергозбереження — потреба сьогодення

В період з 17 по 21 квітня 2017 року в НВК 12 м. Рівного відбувся «Тиждень безпеки дитини». В рамках цього тижня, 21 квітня, у 7-В класі відбувся захід на тему: «Енергозбереження — потреба сьогодення».

Під час даного заходу, учням нагадали про основи збереження природних ресурсів, які витрачають у великих кількостях для вироблення енергії. Було наголошено про збереження енергії:

 • на кухні;
 • у ванній кімнаті та туалеті.

Також, ми навчилися заощаджувати:

 • гарячу воду;
 • тепло і газ;
 • електроенергію.

Наприкінці бесіди, діти представили цікаві факти про збереження енергії у цікавих картинках і діаграмах.

Класний керівник: Жежук Зінаїда Володимирівна