gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні352
mod_vvisit_counterВчора409
mod_vvisit_counterЗа тиждень352
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5454
mod_vvisit_counterЗа місяць8504
mod_vvisit_counterПопередній місяць20503
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1395305

Online (за останні 20 хвилин): 10
Ваш IP: 34.204.185.54
Сьогодні: 12-04-2021 16:41
   . ,

Німеччина / Germany

Конкурс малюнків!

 

Вітання!

Щорічно Goethe-Institut пропонує курси по вивченню німецької мови для вчителів – предметників. Вітаємо вчителів, які у період з 28.01.2021  по 03.03.2021 успішно завершили курс: Інну Михайлівну Чибиряк (рівень А1.1), Юлію Миколаївну Горбатюк (рівень А1.1), Світлану Віталіївну Заброцьку  (рівень А1.1) та Олександру Сергіївну Місюру (рівень А2.1).

Щиро вітаємо та бажаємо нових досягнень у вивченні німецької мови!


 

 

Вітання!!

З  червня  2020 року по січень 2021 року  у рамках ініціативи PASCH,  учні з PASCH-шкіл разом з вчителями німецької мови  працювали над створенням та розробкою  коміксів до теми «Навколишнє середовище». До створення коміксів долучилися також  учні 7 класу нашої школи – Ангеліна Салійчук, Віолетта Костюк, Любомир Селібов, Марія Пташинська, Роман Капран, Діана Пінчук разом з вчителем німецької мови – Світланою Анатоліївною Ревуцькою. Кожен учасник отримав друкований варіант коміксу.

За наступним посиланням можна переглянути  комікс у цифровому форматі:

https://www.yumpu.com/de/document/read/65123556/umwelthelden-aus-der-ukraine-die-federsammler-heft-23

Команда PASCH розробила також навчальні матеріали, які можна використовуватися на уроках німецької мови, а також і на CLIL-уроках.

 

Liebe Schülerinnen und Schüler, auch in diesem Jahr vergibt die PASCH-Initiative Ukraine die Stipendien für die Jugendkurse 2021, die pandemiebedingt in Form von digitalen PASCH- Sommercamps stattfinden werden.

Liebe Schülerinnen und Schüler,
auch in diesem Jahr vergibt die PASCH-Initiative Ukraine die Stipendienfür die Jugendkurse 2021, die pandemiebedingt in Form von digitalen PASCH-Sommercamps stattfinden werden.

 

Weihnachtsgrüße 2021

 

Einladung zum ARD-Jugendmedientag 2020

Wir können uns vorstellen, dass der ARD-Jugendmedientag 2020 für Sie und Ihre Schulklassen interessant ist und würden uns sehr freuen, wenn Sie zusammen mit Ihren Schülerinnen und Schülern daran teilnehmen. Die Teilnahme ist kostenfrei.
ARD-Jugendmedientag 2020
Web-Talks für alle auf YouTube
Was kann ich glauben? Wie vielfältig ist unsere Gesellschaft? Was bedeutet Nachhaltigkeit? Wie gehen wir mit Hass im Netz und Fake News um? Mit insgesamt zwölf solcher Themen unserer Zeit beschäftigen sich ARD-Expert*innen und viele Gäste am ARD-Jugendmedientag am Dienstag, 10. November. Diese sogenannten Web-Talks sind live und offene Angebote, bei denen Interessierte via YouTube mitdiskutieren und Fragen stellen können. Die Anmeldung ist jederzeit möglich unter:
Die ARD ist ein Zusammenschluss aller öffentlich-rechtlichen Landesrundfunkanstalten in Deutschland.

 

Video-Wettbewerb: Sport der Zukunft – schneller, höher, grenzenlos

 

Mal-Wettbewerb: Sport der Zukunft – schneller, höher, grenzenlos

 

9 жовтня відбулася реалізація шкільного проєкту в онлайн-режимі

 

9 жовтня відбулася реалізація шкільного проєкту в онлайн-режимі «Effiziente Lebensweise in der Mediengesellschaft» у рамках проєкту від Goethe-Institut «Школи: партнери майбутнього».
За даними ООН, до 17 основних цілей сталого розвитку належать: міцне здоров’я, якісна освіта та стійке відповідальне споживання. Метою проєкту було створення «гуманного навчального клімату» у школах, зменшення вічних суперечностей між вчителями та учнями та встановлення реального партнерства під час навчального процесу, щоб підвищити мотивацію учнів до навчання.
Учасники з Рівного, Кривого Рогу та Дніпра досліджували теми «Раціональне споживання медіа – засобів під час навчання» та «Шляхи зменшення та полегшення стресу». Результати дослідження були представлені під час презентації проєкту кожною школою, а також було обговорено вправи, які можна використовувати під час навчання для зниження стресу. Наразі кожна команда проєкту працює над створенням друкованої продукції з рекомендаціями та практичними порадами з досліджуваної теми.

 

 

Увага! Новий конкурс! Дедлайн – 15 жовтня 2020

 

День європейських мов

27.09.2020 відбудеться щорічний «День європейських мов». В цьому році – онлайн і переважно українською мовою. Щиро запрошуємо дорослих, дітей та молодь на пробні заняття іноземними мовами, Speak-Dating, вікторини, а також готувати разом із німецьким послом. Будемо дуже раді бачити вас!

Реєстрація на заходи проходить за посиланням: https://edl.elreg.com.ua/

 

Календар подій PASCH

Ось ми й підвели підсумки участі учнів НВК №12 у рамках проєкту від Goethe – Institut  «Школи: партнери майбутнього» у 2019-2020 навчальному  році. У конкурсах від Goethe-Institut брали участь 70 учнів; 2 вчителів природничих дисциплін та вчитель німецької мови відвідали   семінар  у Києві в рамках проєкту «Методика та проєктна робота TheoPrax», який був організований у  співпраці з НЦ МАНУ та Фондом ТеоПракс у Німеччині; 6 вчителів – предметників CLIL, MINT вивчали німецьку мову  на онлайн-курсі (рівень А1.1) та отримали підтвердження про успішне завершення курсу; 7 учнів були активними учасниками  шкільного проєкту «Молодь знімає соціальні ролики»; 25  учнів готується до здачі іспиту на рівень володіння німецькою мовою А1 та А2, 6 учнів здали іспит на рівень володіння німецькою мовою В1, B2 та C1.

Дякуємо Goethe-Institut за цікаві конкурси, проєкти, онлайн-навчання,  воркшопи та семінари.

Бажаємо учням успіхів у підготовці до іспитів та дякуємо за активну участь у конкурсах та проєктах!


 

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2
„Wie du und ich“. Menschen sind sehr verschieden. Aber manche Rechte sind für alle Menschen auf der ganzen Welt gleich. Zeige uns in einer Bildergeschichte, was gleiche Rechte für alle für dich bedeutet und gewinne eine Reise nach Deutschland. Mehr Informationen findest du unter: https://www.pasch-net.de/de/wettbewerbe/wie-du-und-ich.html
Einsendeschluss ist der 10. Juni 2020.


 

Frohe Ostern!

Die Schüler des Lyzeums Nr. 12 der Stadt Riwne gratulieren Ihnen zu den katholischen Ostern. Wir wünschen, dass der Osterhase viel Glück und die leuchtenden Farben des Lebens bringt, außergewöhnliche Inspiration und große Liebe schenkt, einen lustigen und guten Urlaub schafft, liebe Menschen, alles Gutes und Glückliches einbringt.

 

Goethe institut

Конкурс малюнків «Zeige die Geschichte, die Menschen bewegt»
Teilnahmevoraussetzungen:
- Du bist zwischen 14 und 18 Jahre alt
- Du lernst Deutsch und hast bereits ein Zertifikat Fit in Deutsch A1 oder A2 des Goethe-Instituts und bist nicht in der Abschlussklasse
- Du hast Interesse am Thema Fotografie


 

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10-В класу, Олександру Левшук, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?». Експертне журі з адміністрації Goethe-Institut високо оцінило активну життєву позицію учасників конкурсу та прийняло рішення надати їм стипендії для відвідування регіонального мовного табору, що відбудеться з 05.07 по 13.07.2020 року в Одеській області (Совіньон). Щиро вітаємо та бажаємо незабутніх вражень!

 

Goethe institut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведи карантин з користю для себе зроби оригінальний кліп на тему робототехніки, дослідження космосу, природознавства чи стабільного розвитку!

Було багато запитів щодо продовження терміну прийому робіт, до того ж карантин і взагалі - буяє весна! Тому другий шанс для усіх, хто не встиг продовжуємо термін прийому робіт на кіноконкурс від ЮніорУні до 3 квітня 2020.

Більше інформації про конкурс: goethe.de/ins/ua/uk/spr/eng/jun/fwb.html

Тож не барись і за створення відео берись!

 

Goethe institut

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2. 
„Wie du und ich“  Menschen sind sehr verschieden. Aber manche Rechte sind für alle Menschen auf der ganzen Welt gleich. Zeige uns in einer Bildergeschichte, was gleiche Rechte für alle für dich bedeutet und gewinne eine Reise nach Deutschland. Mehr Informationen findest du unter: bit.ly/BilderA1A2. Einsendeschluss ist der 13. Mai 2020.

 

Goethe institut

Вітаємо ученицю 9-В класу, Єлизавету Кухарук, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?». Експертне журі з центральної адміністрації Goethe-Institut в Мюнхені високо оцінили активну життєву позицію учасників конкурсу та прийняло рішення надати їм стипендії для відвідування табору з робототехніки у Відні (05.07.2020 – 18.07.2020). Бажаємо позитивних емоцій, незабутніх вражень та нових знайомств!

 

Goethe institut

Вітаємо ученицю 10-В класу, Анастасію Шинкарьову, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?» та отриманням стипендії для відвідування тритижневого мовного курсу німецької мови в місті Дудерштадті з 05.07 по 25.07. 2020.
Бажаємо назабутніх вражень, нових знайомств на позитивних емоцій!

 

Goethe institut

Другий день майстерні для учнів та вчителів PASCH «Вертикальне і мале рослинництво у школах». Презентація концепту майбутнього шкільного саду.


 

Goethe institut

Як вирощувати смачну їжу прямо в місті, на невеликих площах – парканах, вікнах, у дворах. Як зробити свою школу зеленішою, екологічнішою та здоровішою? Сьогодні в Goethe-Institut у Києві відкрилась майстерня, в якій тандеми учнів та вчителів з українських шкіл мережі «Школи: партнери майбутнього» PASCH Goethe-Institut Ukraine за експертної підтримки з Берліна створюють екологічні концепції рослинництва і озеленення для подальшого застосування у своїх школах. Разом з тим учасники вправляються у німецькій мові та розвивають свою екологічну компетентність на благо сталого розвитку.

An Zäunen, Fenstern, gepflasterten Pausenhöfen das Essbare züchten und somit eigene Schule grüner, nachhaltiger und gesünder machen? Das geht!
Im Rahmen des Workshops sind die Schüler*innen-Lehrende-Tandems der ukrainischen PASCH-Schulen dazu aufgerufen, gemeinsam mit der Garten-Expertin ein möglichst kreatives und nachhaltiges Garten- und Bepflanzungskonzept zu entwickeln und in der eigenen Schule umzusetzen. Mit den pädagogischen Ansätzen für Spracherwerb (CLIL & Storyline) und Umweltbildung schaffen die Teilnehmende fruchtbaren Boden für Bildung für nachhaltige Entwicklung.

 

Goethe institut

Перший день майстерні «Вертикальне і мале рослинництво у школах» для учнів та учителів PASCH. Розробляємо концепт власного шкільного саду.
20-21.02.2020
Київ, Goethe-Institut

Посилання -

 

Goethe institut

До уваги учнів 7 – 10 класів  Цифровий університет JuniorUni оголошує другий великий кіноконкурс на створення наукового кліпу.  Хто зробить найкращий, найрозумніший, найоригінальніший кліп на тему робототехніки, дослідження космосу, природознавства чи стабільного розвитку? Бери участь в конкурсі та отримуй нагороди:  iPad Air та онлайн-розмова із Доржем Бату (Андрієм Васильєвим, США), навушники AirPods та курс німецької мови в Україні або ж просто навушники AirPods . Кожен учасник конкурсу отримає сертифікат Goethe-Institut про участь у конкурсі та невеличкий подарунок. Роботи приймаються до 15.03.2020. Більше інформації: bit.ly/juniorunifilm

DE:
Achtung! Achtung! Achtung! Die digitale JuniorUni kündigt den zweiten großen Filmwettbewerb der Wissenschaftsclips für Schülerinnen und Schüler der 7.- 10. Klasse an! Wer macht den besten, klügsten, originellsten Clip zu den Themen Robotik, Raumfahrt, Technologien, Naturforschung, Energie und Nachhaltigkeit? Nimm teil und gewinne iPad Air und ein Online-Gespräch mit Dorje Batuu, Kopfhörer AirPods und ein Präsenz- oder Online-Sprachkurs in der Ukraine oder einfach Kopfhörer AirPods. Jede Teilnehmerin und jeder Teilnehmer des Filmwettbewerbs erhält eine Teilnahmebestätigung. Mehr: goethe.de/ins/ua/de/spr/eng/jun/fwb.html

 

Goethe institut

Вітаємо учня 9-В класу, Михайла Лесняка, з перемогою у конкурсі есе та відео 2020 для тих, хто вивчає німецьку мову. Завданням конкурсу було написати есе на тему: «Що можуть німці та українці дізнатися один про одного?» та зняти відео на тему: «Представся та розкажи нам про мрію всього твого життя». Михайло буде брати участь у підготовчому семінарі в Мюнхені (12 – 14 червня), після чого розпочнеться тритижневий інтенсивний курс німецької мови, який включає також захоплюючу культурно - розважальну програму (15 червня – 03 липня 2020).
Бажаємо незабутніх вражень, нових знайомств, позитивних емоцій!
Посилання -

 

Вітаємо!

Вітаємо учня 9-В класу, Андрія Колодинського та ученицю 11-Б класу - Анастасію Колодинську, з перемогою у конкурсі від Goethe - Institut “Deutsch trifft Theater/Festival“, який відбувався з 16 по 21 січня. Журі Goethe-Institut переглянуло чисельні відеоролики та відібрало серед них 14 найкращих. Андрій та Анастасія будуть брати участь у воркшопі в Києві для підготовки мюзиклу на тему міграції, що буде відбуватися 23-24 березня 2020 року, а вже у квітні презентуватимуть мюзикл на фестивалі в Турині на сцені Teatro casa Ragazzi e Giovani (27-30 квітня).
Бажаємо незабутніх вражень, нового досвіду та позитивних емоцій!