gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні283
mod_vvisit_counterВчора375
mod_vvisit_counterЗа тиждень283
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2536
mod_vvisit_counterЗа місяць7041
mod_vvisit_counterПопередній місяць14834
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1479527

Online (за останні 20 хвилин): 8
Ваш IP: 35.172.217.174
Сьогодні: 18-10-2021 17:11
   . ,

Німеччина / Germany

Новий конкурс «Професії майбутнього»!

Якщо тобі 14-18 років, маєш можливість взяти участь у конкурсі від Goethe-Institut «Професії майбутнього» та виграти чудові призи.

Що потрібно зробити?

Дати відповіді на запитання:

-  Як називається  «професія майбутнього»?

- Коли, на твою думку, професія буде актуальною? (наприклад, у 2030 р.)

- Якими видами діяльності потрібно займатися  у цій професії?

- Яке навчання потрібно пройти  для цієї роботи?

Подумай про такі фактори, як дигіталізація, зміна клімату, соціальні зміни, які створюють або  абсолютно нову роботу або трансформують  професію, яка вже існує.

Зніми відео на 2 хвилини про свою «професію майбутнього» ( це може бути інтерв’ю, короткометражний фільм, анімація) , загрузи своє відео на Google Drive або YouTube та надішли  посилання на відео до 30 червня 2021р. Працювати можна поодинці або  в команді з двох учасників.

https://drive.google.com/file/d/1YyiF0uWKxC-ke407TZqkr1ecm4g5gPmk/view?usp=sharing

За детальною інформацією звертайся до вчителів німецької мови.

Viel Erfolg!

 

DIGITALKONGRESS 20.21

22 травня о 11:00 відбудеться  Дигітальний конгрес 20.21! Запрошуємо вчителів, учнів та батьків до участі!

https://www.goethe.de/ins/ua/de/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=22199788&

В цьому році ми запрошуємо не тільки вчителів, але й їх учнів – підлітків у віці від 14 до 18 років та їхніх батьків. Ми підготували програму, яка буде цікава обом цільовим аудиторіям. Ви дізнаєтесь про новітні цифрові тренди, отримаєте поради щодо роботи та навчання у цифрову епоху та дізнаєтесь про численні нові можливості. Педагоги отримають можливість пройти актуальне методико-дидактичне підвищення кваліфікації для онлайн-викладання. Школярі ж дізнаються про те, як здати ЗНО на 200 балів, як вже у школі вивчити німецьку на рівень С2.

 

ІНІЦІАТИВА «ШКОЛИ: ПАРТНЕРИ МАЙБУТНЬОГО»

 

Конкурс "Роботи майбутнього"

 

Конкурс малюнків!

 

Вітання!

Щорічно Goethe-Institut пропонує курси по вивченню німецької мови для вчителів – предметників. Вітаємо вчителів, які у період з 28.01.2021  по 03.03.2021 успішно завершили курс: Інну Михайлівну Чибиряк (рівень А1.1), Юлію Миколаївну Горбатюк (рівень А1.1), Світлану Віталіївну Заброцьку  (рівень А1.1) та Олександру Сергіївну Місюру (рівень А2.1).

Щиро вітаємо та бажаємо нових досягнень у вивченні німецької мови!


 

 

Вітання!!

З  червня  2020 року по січень 2021 року  у рамках ініціативи PASCH,  учні з PASCH-шкіл разом з вчителями німецької мови  працювали над створенням та розробкою  коміксів до теми «Навколишнє середовище». До створення коміксів долучилися також  учні 7 класу нашої школи – Ангеліна Салійчук, Віолетта Костюк, Любомир Селібов, Марія Пташинська, Роман Капран, Діана Пінчук разом з вчителем німецької мови – Світланою Анатоліївною Ревуцькою. Кожен учасник отримав друкований варіант коміксу.

За наступним посиланням можна переглянути  комікс у цифровому форматі:

https://www.yumpu.com/de/document/read/65123556/umwelthelden-aus-der-ukraine-die-federsammler-heft-23

Команда PASCH розробила також навчальні матеріали, які можна використовуватися на уроках німецької мови, а також і на CLIL-уроках.

 

Liebe Schülerinnen und Schüler, auch in diesem Jahr vergibt die PASCH-Initiative Ukraine die Stipendien für die Jugendkurse 2021, die pandemiebedingt in Form von digitalen PASCH- Sommercamps stattfinden werden.

Liebe Schülerinnen und Schüler,
auch in diesem Jahr vergibt die PASCH-Initiative Ukraine die Stipendienfür die Jugendkurse 2021, die pandemiebedingt in Form von digitalen PASCH-Sommercamps stattfinden werden.

 

Weihnachtsgrüße 2021

 

Einladung zum ARD-Jugendmedientag 2020

Wir können uns vorstellen, dass der ARD-Jugendmedientag 2020 für Sie und Ihre Schulklassen interessant ist und würden uns sehr freuen, wenn Sie zusammen mit Ihren Schülerinnen und Schülern daran teilnehmen. Die Teilnahme ist kostenfrei.
ARD-Jugendmedientag 2020
Web-Talks für alle auf YouTube
Was kann ich glauben? Wie vielfältig ist unsere Gesellschaft? Was bedeutet Nachhaltigkeit? Wie gehen wir mit Hass im Netz und Fake News um? Mit insgesamt zwölf solcher Themen unserer Zeit beschäftigen sich ARD-Expert*innen und viele Gäste am ARD-Jugendmedientag am Dienstag, 10. November. Diese sogenannten Web-Talks sind live und offene Angebote, bei denen Interessierte via YouTube mitdiskutieren und Fragen stellen können. Die Anmeldung ist jederzeit möglich unter:
Die ARD ist ein Zusammenschluss aller öffentlich-rechtlichen Landesrundfunkanstalten in Deutschland.

 

Video-Wettbewerb: Sport der Zukunft – schneller, höher, grenzenlos

 

Mal-Wettbewerb: Sport der Zukunft – schneller, höher, grenzenlos

 

9 жовтня відбулася реалізація шкільного проєкту в онлайн-режимі

 

9 жовтня відбулася реалізація шкільного проєкту в онлайн-режимі «Effiziente Lebensweise in der Mediengesellschaft» у рамках проєкту від Goethe-Institut «Школи: партнери майбутнього».
За даними ООН, до 17 основних цілей сталого розвитку належать: міцне здоров’я, якісна освіта та стійке відповідальне споживання. Метою проєкту було створення «гуманного навчального клімату» у школах, зменшення вічних суперечностей між вчителями та учнями та встановлення реального партнерства під час навчального процесу, щоб підвищити мотивацію учнів до навчання.
Учасники з Рівного, Кривого Рогу та Дніпра досліджували теми «Раціональне споживання медіа – засобів під час навчання» та «Шляхи зменшення та полегшення стресу». Результати дослідження були представлені під час презентації проєкту кожною школою, а також було обговорено вправи, які можна використовувати під час навчання для зниження стресу. Наразі кожна команда проєкту працює над створенням друкованої продукції з рекомендаціями та практичними порадами з досліджуваної теми.

 

 

Увага! Новий конкурс! Дедлайн – 15 жовтня 2020

 

День європейських мов

27.09.2020 відбудеться щорічний «День європейських мов». В цьому році – онлайн і переважно українською мовою. Щиро запрошуємо дорослих, дітей та молодь на пробні заняття іноземними мовами, Speak-Dating, вікторини, а також готувати разом із німецьким послом. Будемо дуже раді бачити вас!

Реєстрація на заходи проходить за посиланням: https://edl.elreg.com.ua/

 

Календар подій PASCH

Ось ми й підвели підсумки участі учнів НВК №12 у рамках проєкту від Goethe – Institut  «Школи: партнери майбутнього» у 2019-2020 навчальному  році. У конкурсах від Goethe-Institut брали участь 70 учнів; 2 вчителів природничих дисциплін та вчитель німецької мови відвідали   семінар  у Києві в рамках проєкту «Методика та проєктна робота TheoPrax», який був організований у  співпраці з НЦ МАНУ та Фондом ТеоПракс у Німеччині; 6 вчителів – предметників CLIL, MINT вивчали німецьку мову  на онлайн-курсі (рівень А1.1) та отримали підтвердження про успішне завершення курсу; 7 учнів були активними учасниками  шкільного проєкту «Молодь знімає соціальні ролики»; 25  учнів готується до здачі іспиту на рівень володіння німецькою мовою А1 та А2, 6 учнів здали іспит на рівень володіння німецькою мовою В1, B2 та C1.

Дякуємо Goethe-Institut за цікаві конкурси, проєкти, онлайн-навчання,  воркшопи та семінари.

Бажаємо учням успіхів у підготовці до іспитів та дякуємо за активну участь у конкурсах та проєктах!


 

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2
„Wie du und ich“. Menschen sind sehr verschieden. Aber manche Rechte sind für alle Menschen auf der ganzen Welt gleich. Zeige uns in einer Bildergeschichte, was gleiche Rechte für alle für dich bedeutet und gewinne eine Reise nach Deutschland. Mehr Informationen findest du unter: https://www.pasch-net.de/de/wettbewerbe/wie-du-und-ich.html
Einsendeschluss ist der 10. Juni 2020.


 

Frohe Ostern!

Die Schüler des Lyzeums Nr. 12 der Stadt Riwne gratulieren Ihnen zu den katholischen Ostern. Wir wünschen, dass der Osterhase viel Glück und die leuchtenden Farben des Lebens bringt, außergewöhnliche Inspiration und große Liebe schenkt, einen lustigen und guten Urlaub schafft, liebe Menschen, alles Gutes und Glückliches einbringt.

 

Goethe institut

Конкурс малюнків «Zeige die Geschichte, die Menschen bewegt»
Teilnahmevoraussetzungen:
- Du bist zwischen 14 und 18 Jahre alt
- Du lernst Deutsch und hast bereits ein Zertifikat Fit in Deutsch A1 oder A2 des Goethe-Instituts und bist nicht in der Abschlussklasse
- Du hast Interesse am Thema Fotografie


 

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10-В класу, Олександру Левшук, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?». Експертне журі з адміністрації Goethe-Institut високо оцінило активну життєву позицію учасників конкурсу та прийняло рішення надати їм стипендії для відвідування регіонального мовного табору, що відбудеться з 05.07 по 13.07.2020 року в Одеській області (Совіньон). Щиро вітаємо та бажаємо незабутніх вражень!

 

Goethe institut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведи карантин з користю для себе зроби оригінальний кліп на тему робототехніки, дослідження космосу, природознавства чи стабільного розвитку!

Було багато запитів щодо продовження терміну прийому робіт, до того ж карантин і взагалі - буяє весна! Тому другий шанс для усіх, хто не встиг продовжуємо термін прийому робіт на кіноконкурс від ЮніорУні до 3 квітня 2020.

Більше інформації про конкурс: goethe.de/ins/ua/uk/spr/eng/jun/fwb.html

Тож не барись і за створення відео берись!

 

Goethe institut

Wettbewerb für das Sprachniveau A1/A2. 
„Wie du und ich“  Menschen sind sehr verschieden. Aber manche Rechte sind für alle Menschen auf der ganzen Welt gleich. Zeige uns in einer Bildergeschichte, was gleiche Rechte für alle für dich bedeutet und gewinne eine Reise nach Deutschland. Mehr Informationen findest du unter: bit.ly/BilderA1A2. Einsendeschluss ist der 13. Mai 2020.

 

Goethe institut

Вітаємо ученицю 9-В класу, Єлизавету Кухарук, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?». Експертне журі з центральної адміністрації Goethe-Institut в Мюнхені високо оцінили активну життєву позицію учасників конкурсу та прийняло рішення надати їм стипендії для відвідування табору з робототехніки у Відні (05.07.2020 – 18.07.2020). Бажаємо позитивних емоцій, незабутніх вражень та нових знайомств!

 

Goethe institut

Вітаємо ученицю 10-В класу, Анастасію Шинкарьову, з перемогою у конкурсі від Goethe-Institut «Що я роблю для захисту навколишнього середовища?» та отриманням стипендії для відвідування тритижневого мовного курсу німецької мови в місті Дудерштадті з 05.07 по 25.07. 2020.
Бажаємо назабутніх вражень, нових знайомств на позитивних емоцій!

 

Goethe institut

Другий день майстерні для учнів та вчителів PASCH «Вертикальне і мале рослинництво у школах». Презентація концепту майбутнього шкільного саду.