gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні203
mod_vvisit_counterВчора358
mod_vvisit_counterЗа тиждень2526
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3723
mod_vvisit_counterЗа місяць17971
mod_vvisit_counterПопередній місяць21958
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1283822

Online (за останні 20 хвилин): 7
Ваш IP: 3.89.87.12
Сьогодні: 31-10-2020 16:13
   . ,

eTwinning Plus – 2015: підсумки року

11 грудня 2015 року в Києві відбулася Національна конференція програми eTwinning Plus в Україні за підсумками роботи у 2015 році. У заході взяли участь вчителі та директори українських шкіл, які протягом року брали активну участь у проектах eTwinning. Як і в минулому році, від міста Рівного було запрошено директора НВК №12 Вікторію Юріївну Лагодюк та вчителя іноземної мови Тетяну Петрівну Бабійчук, яким вручено подяку та диплом, адже заклад – один з небагатьох в Рівненській області, яких можна назвати постійними учасниками програми.

Пленарне засідання конференції розпочалося із привітання від Міністерства освіти і науки України та представників служби підтримки програми eTwinning Plus в Україні. Перед присутніми виступив заступник міністра освіти Павло Хобзей, який окреслив перспективи та нововведення в українській системі освіти. Він зазначив, що освіта в Україні буде все більше тяжіти до європейської, зберігаючи концепцію національно-патріотичного виховання. Навчальні програми та плани будуть поступово змінюватися, враховуючи потреби та особливості суспільства, яке швидко розвивається. Все ж незмінною складовою успішності освітнього процесу залишається довіра між вчителем та учнем, між  навчальним закладом і суспільством.

 

Подяка від американської делегації

Thank you from the family of Shelly Weiner
Dear Teachers, Students and Administrators,
Our family wants to thank everyone at your school that we had the opportunity to meet with during our visit last Friday.  We so appreciate all of the effort everyone put in to make our visit so special.  The students who performed were so cute in the native Ukrainian dress and we were impressed by their grasp of the English language.  I am still struggling with good morning and thank you in Ukrainian.
 The warm welcome we received from your teachers and staff was wonderful. We all loved the candy from Rivne that was served at the tea. In fact it was a big topic of conversation on the car ride back to Kiev

I hope my mothers story will help inspire many meaningful conversations between the students and teachers at your school as they learn more about how the holocaust impacted the citizens of their city.

Thanks again for such a special visit

Warmly,
Shelly Weiner, Debra Cohen, Donna, Joel and Paula Freedman, Julie Weiner
Спасибі вам від сім'ї Шеллі Вайнер
Шановні Викладачі, Учні та Адміністрація школи,

Наша сім'я хоче подякувати кожному у Вашій школі за те, що  ми мали таку можливість зустрітися з Вами під час наших відвідин Рівного минулої п'ятниці. Ми так цінуємо всі ваші зусилля зробити наш візит настільки особливим! Учні так мило виступали  в рідному українському одязі, і ми були вражені їхнім розумінням англійської мови. Ми все ще досі згадуємо той ранок і дякуємо Вам по-українськи. 

 Теплий прийом, який ми отримали від ваших вчителів і співробітників ,був  чудовим! Ми всі полюбили цукерки з Рівного, які подавали нам  до чаю. Насправді, всю дорогу до Києва ми тільки й говорили, що про візит до Вашої школи. 

Я сподіваюся, що розповідь моєї мами допоможе надихнути багатьох на такі значимі розмови між учнями та викладачами в школі про те, як Голокост вплинув на громадян вашого міста.

Ще раз дякуємо за такий особливий  візит.

З найтеплішими почуттями до Вас,
Шеллі Вайнер, Дебра Коен, Донна, Джоел і Паула Фрідман, Джулі Вайнер

 

«Повернення до Рівного»

В рамках співпраці з Гете – інститутом по реалізації проекту «Школи: партнери майбутнього» (PASH) та з метою вшанування пам’яті жертв Голокосту, 06 листопада 2015 року у НВК№12 відбулася зустріч з представниками історичного університету «Центропа» В ході зустрічі учням - учасникам проекту «Єврейська історія нашого міста», які поглиблено вивчають німецьку та англійську мови, для перегляду та обговорення з носіями мови було представлено документальний фільм «Повернення до Рівного», оснований на реальних подіях. У фільмі розповідається історія єврейської родини, яка у період Другої світової змогла врятуватися від нацистських розстрілів, переховуючись у родині селян поблизу Рівного.

 

Єврейська історія нашого міста

В рамках співпраці з Гете - інститутом впродовж вересня - жовтня 2015 року, учні 9-11 класів брали участь в українському конкурсі відео від інституту Centropa. Учні досліджували тему "Єврейська історія нашого міста".

В ході реалізації учасники конкурсу вивчали минуле та сьогодення єврейської громади м.Рівного. В рамках цього проекту, учні  відвідали краєзнавчий музей, зустрілися з головою Рівненського обласного благодійного фонду "Хесед Ошер" Г.Г.Фраєрманом та активним членом цієї організаціі Стеллою Русиною, яка розповіла про відомого ізраїльського письменника Амоса Оза, історія якого тісно пов'язана з нашим містом. У Ріному була відкрита меморіальна дошка, яку встановила дочка письменника Фаїна Оз. За результатами дослідження було зроблено фільм. Учасники з великою цікавістю працювали над цією темою та відкрили для себе багато нового.

 

Понад кордонами

Започаткована у 2005 році  програма eTwinning – освітня платформа для спільноти європейських шкіл, у поточному році святкує свою десяту річницю. З 2013 року, коли Україна разом з іншими країнами східного партнерства увійшли до eTwinning Plus, українські вчителі та їхні учні стали учасниками десятків міжнародних проектів, спрямованих на розвиток співпраці, міжкультурних традицій та новітніх методів навчання.

За ініціативою Європейської комісії у рамках eTwinning проводяться семінари і тренінги та щорічно відбуваються конференції щодо результатів роботи. У 2015 році така конференція проходила 22-24 жовтня у Брюсселі, де зібрала понад 500 учителів з усієї Європи. Від України до Брюсселю делеговано двох учителів: Світлану Лях з Полтавської області та Тетяну Бабійчук з НВК№12 міста Рівного, які були відібрані за результатами конкурсу, оголошеного в липні 2015 року.

 

Робота учнів НВК №12 в програмі eTwinning

Учні Навчально-виховного комплексу №12 під керівництвом вчителя Тетяни Петрівни Бабійчук беруть активну участь у проектах міжнародної навчальної програми eTwinning Plus, яка підтримується Європейським Союзом. У цьому навчальному році діти задіяні у чотирьох проектах: “Let’s Be Friends” («Будьмо друзями»), “Let’s Become Fairy Tale Characters” («Давайте станемо героями казок»), “A Textile Adventure” («Текстильна пригода»), “Hundred Words of Love” («Сто слів любові»), останній – власне творіння. Спочатку представники різних країн, що задіяні у проекті, діляться створеними презентаціями, фото та відеоматеріалами, щоб дізнатися більше одне про одного, про навчальні заклади, міста, країни. Наступний крок – особлива робота у проекті, пов’язана з його назвою. Так, у рамках проекту “A Textile Adventure” заплановано обмін національними ляльками та постерами. До відправлення з нашого закладу в Польщу готові п’ять ляльок-мотанок, постери про місто Рівне та НВК№12, а також неперевершена карта-пазл України, віддрукована на полотні та оздоблена руками дівчаток - учасниць проекту. У процесі монтажу перебуває зафільмована інсценізація української народної казки «Колосок», яку учні підготували, працюючи над проектом  “Let’s Become Fairy Tale Characters”. Попередньо було додано англійський переклад цієї казки та ілюстрації.

У складний для українців час, коли загострюються почуття та щоденні проблеми, виникло бажання створити щось приємне, підбадьорююче, ніжне. Так народилася ідея власного проекту  “Hundred Words of Love” – створити книгу з учнівських творів. Учні пишуть англійською мовою про різні поняття любові: для когось це насамперед вірність, для іншого – віра, ще комусь важливі повага і взаєморозуміння і так – до ста різних виявів. Учні вправлятимуться в письмі і разом ділитимуться світлом своїх сердець, а тим, хто читатиме, стане від цього світла радісно і тепло на душі. Ми вже маємо перші роботи, але це – лише початок.

Проекти eTwinning дають змогу учням розвивати свої вміння, поглиблювати знання, дещо відходячи від традиційної системи навчання, занурюватися у світ інформаційно-комунікаційних технологій, знайомитися з культурою і традиціями інших країн, спілкуватися в мережі, розширювати світогляд і удосконалювати себе. А наполеглива праця обов’язково приносить чудові результати!

учениці 7-А класу: Каріна Костюкевич, Анастасія Потоцька, Марина Полоненко декорують текстильну карту України

Ляльки- мотанки готові до відправлення у Польщу


Робота над постерами

Робота в eTwinning згуртовує!

 

Програма eTwinning Plus в Україні

19 грудня 2014 року в Києві відбулося урочисте підведення підсумків року eTwinning Plus в Україні. Ця подія зібрала найактивніших учасників програми з усієї країни. Від міста Рівного було запрошено директора НВК №12 Лагодюк Вікторію Юріївну та вчителя іноземної мови Бабійчук Тетяну Петрівну. Перед присутніми виступили керівник та координатори проекту С.Теплов, В.Веліченко, О.Коваленко, а також консультант з eTwinning та член Британської Ради Кріс Вільямс і представник України у Британській Раді Вікторія Іваніщева.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства), ключовою ціллю якої є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

 

Про програму eTwinning Plus - ВІДКРИТИ...

Практична інформація про участь в програмі eTwinning Plus - ВІДКРИТИ...

 

Modern way of living demands new approach in everything around us. The methods of teaching and learning are also changing day by day. New technologies, computers, laptops, I-phones, the Internet resources are widely used among adults, young people and children as well. The development of technologies opens the new way in process of learning.

Therefore, the main goal of modern teacher - choose methods and forms of learning activities of students who best meet the objective set of individuals.