gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні512
mod_vvisit_counterВчора731
mod_vvisit_counterЗа тиждень2782
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4631
mod_vvisit_counterЗа місяць13301
mod_vvisit_counterПопередній місяць19418
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1028933

Online (за останні 20 хвилин): 9
Ваш IP: 3.93.75.30
Сьогодні: 19-09-2019 18:51
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Польща / Poland

Мовна практика під час літнього відпочинку закордоном

В рамках міжнародної співпраці з товариством сприяння по роботі з дітьми TPD (Варшава)  група учнів НВК №12 мали змогу впродовж двох тижнів (з 13 по 26 липня) побувати у 5 країнах Євросоюзу - Польші, Словенії, Австрії, Чехії, Італії. Відпочиваючи навчались. Мовна практика сприяла удосконаленню життєвих компетентностей дітей.

 

 

Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі

Сьогодні до Посольства завітала група дітей і молоді з Рівненської школи №12.
Діти прибули до Польщі на запрошення Варшавського Центру реабілітації, осві
ти та опіки Товариства друзів дітей «Хелєнув» для участі у відзначеннях Дня захисту дітей.
Щиро дякуємо за неймовірні емоції під час зустрічі, виступи, розповіді про мрії та чудовий подарунок – власноручно вишитий рушничок і серветки.
-----
Dzisiaj mieliśmy okazję gościć w Ambasadzie dzieci i młodzież z Równego, ze szkoły nr 12.
Grupa uczestniczy w obchodach Międzynarodowego Dnia Dziecka, zorganizowanych przez Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Helenów” w Warszawie.
Dziękujemy za niezwykle emocje w czasie spotkania, występy, opowiadania o marzeniach oraz za piękny prezent – własnoręcznie wyszywany ręcznik i serwetki.

Фото -

 

Зустріч в Посольстві України в Польщі

07.06.2018 відбулася зустріч в Посольстві України в Польщі, на якій обговорили актуальність україно-польської співпраці учнівської молоді. Щире та позитивне спілкування з І секретарем посольства п. Наталією Шитарюк ( Natalia ZHYTARIUK ) надихнуло на реалізацію нових проектів та задумів, адже НВК №12 представляє Україну у Міжнародній федерації по роботі з дітьми ( MFPD, Варшава ). Основною місією партнерства є презентація української культури та пропаганда прав дитини та осіб, за них відповідальних.
Одним із позитивних результатів срівпраці є налагодження дружніх стосунків з дітьми європейських країн та опанування навичками вільного спілкування іноземними мовами.

Фото -

 

«International Day for Protection of Children»

 

«International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Уже традиційно сьомий рік поспіль (на запрошення Міжнародної федерації по роботі з дітьми ( MFPD ) учні НВК-12, м.Рівного відзначають Міжнародний день захисту дітей в осередку Хелєнув (м.Варшава).

Заходи, проведені для дітей, спонукали усвідомленню, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.


Фото -

 

Диктант з польської мови "ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku"

20 травня відбувся Всеукраїнський диктант з польської мови "ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku" у одному із корпусів НУВГП.

Участь у якому взяли учні НВК#12 та вчитель польської мови Залюбовська В.Л.

Протягом дня ми не тільки написали диктант, а й встигли подивитись польську комедію, зробити "сімейне фото" та отримати дипломи за участь.

Настрій у всіх до завершення дійства залишився піднесеним від неймовірних вражень.

Фото -

 

Проект «Спільне минуле»

Молодь є найактивнішим прошарком  суспільства, відкритим до нових знань і творчості, і найлегше налагоджує зв’язки. Упереджене ставлення та схематичне сприйняття стереотипів наших суспільств має бути подолане  шляхом інтеграції  молоді на грунті взаємного пізнання різноманітності та культурної схожості держав-сусідів, їх традицій, звичаїв та мов. Це має сприяти добросусідству між державами.

У квітні 2018 року учні НВК №12 взяли участь у проекті «Освітня кампанія для шкіл  у рамках дня європейської співпраці 2018» (Польша-Білорусія-України). Тема проекту «Спільне минуле».

Кожен народ і нація мають свою історичну спадщину, де тісно переплетені , як коріння, ознаки різних народів.  Не знаючи свого минулого, не можна створити майбутнього. Сучасна молодь , щоб збудувати свій міст у майбутнє, повинна бути відкритою до культурної ідентичності  сусідньої нації, шукати і знаходити площини порозуміння, не зважаючи на складну історію і розбіжності.

Тому  пізнання культурного розмаїття  прикордонних  регіонів очима дітей надихне на нові ідеї у сфері захисту і популяризації  спільної спадщини та побудує культурний міст з минулого в майбутнє.

Проектна робота складалася з виготовлення емблеми, селфі та розробки презентації команди.

 

Ніч фільмів

З 18 на 19 грудня 2015 року Шкільний Європейський клуб НВК№12 провів широке нічне засідання учасників клубу «А як у них?..» Мета цього заходу - через художні фільми познайомити учнів з проблемами молоді сусідніх країн, обговорити їх у дружньому колі і порівняти з проблемами молоді в нашій країні. Таку цікаву традицію ми запозичили у наших польських друзів з міста Бжежини, де провели незабутні хвилини спілкування під час участі у спільному українсько-польському проекті на історичну тематику.

 

Поїздка українських школярів до м. Бржежини

Поїздка українських школярів до м. Бржежини (сателіт м. Варшави, Польща) в рамках міжнародного співробітництва

У НВК №12 м. Рівного одним із напрямків роботи є розвиток міжнародного співробітництва, мета якого – виховання полікультурної особистості, ознайомлення учнів із історичною та культурною спадщиною країн ЄС, євроінтеграція молоді у світову спільноту, участь у Міжнародних навчальних програмах та програмах обміну.

 

На крок ближче до Європи (ІІ етап)

 

На крок ближче до Європи

У рамках співпраці з Гете-інститутом та реалізації програми «Школи: партнери майбутнього» (РАSН- schulen), з міжнародною федерацією по роботі з дітьми ТРD та з метою розширення знань учнів з історії, літератури, побуту, культури, традицій Німеччини, розвитку інтересу до самостійної дослідницької діяльності, навчання роботі в команді в учнів НВК №12 виникла потреба у написанні міжнародного проекту «На крок ближче до Німеччини», на реалізацію якого вони виграли грант. Реалізація даного проекту відбувається в чотири етапи.

 

 

Відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого

Уже багато років поспіль учні нашої школи є учасниками різноманітних проектів, організаторами яких є наші сусіди з Польщі. Кожного разу наші діти із задоволенням беруть участь у поїздках і щоразу залишаються задоволеними організацією дитячого відпочинку, рівнем культурної та оздоровчої програми. Такий відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого. Особливо цікавим та різноманітним був відпочинок на травневих святах цього року. Ми відвідали саме серце сучасної республіки Польщі – Варшаву.

Гарна старовинна легенда розповідає, що місто заснували юнак-рибалка Варс та прекрасна русалка Сава, які дуже кохали одне одного, та поєднали свої долі. Образ русалки з тих пір є символом Варшави. Саме тут тече бурхливе повсякденне та туристичне життя міста.

 

Канікули у Закопаному

З 2 по 10 січня 2014 року за підтримки Товариства приятелів дітей (Варшава) учні нашої школи їздили у Польщу. Вперше була організована поїздка для батьків та дітей. В рамках проекту було проведено цікаві екскурсії по Любліну, Кракову та Закопаному, катання на лижах, відвідування аквапарку, екскурсія по соляній шахті Величка, шопінг тур та багато іншого. Щовечора з дітьми та батьками проводились інтегровані заняття, розвиваючі завдання з англійської мови, ігри  вчителями, - Лагодюк Вікторією Юріївною, Ватрас-Балтарович Анною Василівною та Затіркою Оленою Михайлівною. Ось,що пишуть учасники поїздки:

 

Екскурсія

З 26 по 31 жовтня 2013 року у рамках міжнародної співпраці НВК № 12 з Польщею за сприяння Польського товариства приятелів дітей на волонтерських засадах було організовано екскурсію для учнів закладу з метою ознайомлення з історично-культурною спадщиною європейських країн за маршрутом «Рівне – Варшава – Свебодін – Берлін – штучний тропічний курорт «Тропікал Айлендс» – Дрезден – Прага – Краків – Львів – Рівне». Подорож була цікавою та захоплюючою, справила незабутні враження. Учні відвідували нові міста, здобували нові знання, познайомилися з новими друзями. Під час поїздки школярі отримали море задоволення та цікавої інформації! Всі повернулися додому в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі. Учні щиро вдячні всім, хто організував таку пізнавальну і захоплюючу подорож: Польському товариству приятелів дітей, вчителям і директору школи, а також екскурсоводу, який професійно, на високому рівні провів кожну екскурсію, і водіям, завдяки яким подорожувати було легко і комфортно. Розпочалася подорож з відвідин Польщі. Цікавою і пізнавальною була екскурсія містами Польської Республіки.

 

Екскурсійна поїздка до Варшави та Любліна

В період 2012 – 2013 навчальних років учні нашої школи приймали активну участь в заходах та конкурсах, організованих товариством вчителів-полоністів м.Рівного та за сприяння Генерального консульства Польщі у Луцьку, у яких отримали значну кількість перемог. Як результат були нагороджені поїздкою до Польщі в період з 10.10.2013 по 13.10.2013, організованою вищезгаданим товариством за кошти Генерального консульства Польщі у Луцьку.

 

Літній табір в Австрії

Міжнародна відпочинково-навчальна поїздка в Австрію відбулась з 21 липня по 03 серпня 2013 року згідно міжнародної програми обміну молоддю. Основною метою поїздки було познайомити ближче українських, польських та литовських дітей, які брали участь в попередньо організованих зустрічах, листуванні, он-лайн уроках. Учасниками літнього табору були учні 5 – 10 класів. В рамках відпочинку були проведені екскурсії до Венеції (Італія), Бледу, Любляни (Словенія) та Відня (столиця Австрії). Під час перебування в Австрії був організований похід у «країну макаків» та замок Ландскрон, поїздка на гору Райзек (3000 м) тощо.

 

"Свято мами" / „Dzień Matki – to piękny dzień!!!”

Міні-вистава "Свято мами" відбулась 17 травня 2013 року в приміщенні школи. Основною метою проведення свята було привітати матерів наших учнів із цим чудовим теплим святом Мами. Учасниками вистави були учні 5 – 9 класів  (члени гуртка з вивчення польської мови, 1 – 2 рік навчання). За розученим  сценарієм діти привітали усіх присутніх в залі зі святом Мами, після чого прочитали поезії (одна з поезій прозвучала під музичний супровід), проспівали пісні, а вкінці привітали своїх мам власноруч зробленими відкритками та солодким столом (страви на який приготували заздалегідь самостійно).

 

"Світле свято Різдва" / "Jasne Święto Bożego Narodzenia"

Міні-вистава "Світле свято Різдва" відбулась 25 грудня 2012 року в приміщенні школи. Основною метою представлення свята було наблизити глядачів і учасників до польських традицій. Учасниками вистави були учні 5 – 11 класів  (члени гуртка з вивчення польської мови, 1 – 2 рік навчання). Свято розпочиналось звучанням колядки "Gdy Się Chrystus Rodzi", відразу після якої глядачі мали можливість переглянути уривок з фільму “Narodzenie” і вертеп за участю учнів школи, в ході якого прозвучали колядки “Pójdźmy wszyscy do stajenki”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Przybieżeli do Betlejem pasterze” (у виконанні всіх учасників вистави), “Cicha noc”, котру представила Борушок Ірина (учениця 5 – В класу) та “W żłobie leży”, виконана за участю Свободи Максима (учня 5 – А класу).

Директор школи Лагодюк Вікторія Юріївна нагородила всіх учасників заходу дипломами.

З нагоди Різдва педагогічний та учнівський колектив НВК №12 бажає усім здорових, спокійних та веселих свят!!!


Przedstawienie "Jasne Święto Bożego Narodzenia", które odbywało się 25 grudnia 2012 roku  w pomieszczeniu szkoły.

Przedstawienie miało na celu zbliżenie widzów i uczestników z polskimi tradycjami. Uczestnikami przedstawienia były uczniowie klas 5 - 11.


 

Спортивно-музичне свято «Козацькі забави»

5 грудня 2012 р. у 3-А класі було проведено спортивно-музичне свято «Козацькі забави» Святкову програму з конкурсами та розвагами забезпечили чудові ведучі Ольга Дем’янчук та Віра Дем’янчук.

Відкрити фотоальбом...

У змаганнях взяли участь хлопці класу двох команд «Соколята» та «Козачата» . Свою швидкість, спритність та командний дух козаки демонстрували в десяти конкурсах. Кожен конкурс супроводжувався шквалом глядацьких оплесків та схвальних вигуків. Між конкурсами лунали українські народні пісні у виконанні дівчаток класу. Чудовий виступ підготувала гімнастка класу Чорна Мартіна. «Козацькі забави» успішно закінчились і кожен учасник отримав медаль «Переможець конкурсів». Свято підготувала і провела вчитель початкових класів Грибчук Світлана Миколаївна.

 

Дружня зустріч в рамках українсько-польсько-литовської співпраці незабаром…

З 25 по 28 вересня 2012 року відбудеться дружня зустріч з метою реалізації даного проекту.

 

Організатори дружньої зустрічі: Навчально-виховний комплекс №12 «Школа-ліцей» м. Рівного.

Дружня зустріч в рамках українсько-польсько-литовської співпраці проводиться за сприяння Рівненської міської державної адміністрації, бізнесових структур міста, міських громадських організацій «Бойовий гопак» і «Нова надія».

 

Проект «Не комп’ютерні ігри» (...продовження)

Із 06.07.2012 по 14.07.2012 року 36 учнів зі шкіл-партнерів України, Литви та Польщі мали змогу реалізувати проект «Не комп’ютерні ігри». Вони відвідали Гданск, Сопот та парк екстремальних розваг, де, пройшовши різноманітні випробування, отримали незабутні враження та заряд позитивної енергії. Усі учасники проекту спілкувалися англійською мовою, однак вони мали можливість опанувати ази польської та литовської мов. Упродовж семи днів було проведено багато тренінгів та навчальних занять, де обговорено проблеми захоплення молоді комп’ютерними іграми та віртуальним спілкуванням в інтернеті.

Відкрити фото-галерею...

 

Проект «Не комп’ютерні ігри»

Задоволення нинішніх потреб суспільства у творчому розвиткові основних сфер життєдіяльності людини – духовної, інтелектуальної, емоційно-вольової, фізичної – вимагає внесення змін у систему освіти, які з одного боку,  надають можливість кожній окремій особистості навчатися відповідно до своїх здібностей, а з другого – включатиме певний мінімальний базовий компонент освіти. Від гармонійного розвитку дітей та молоді залежить наше спільне майбутнє.

З 01.05.2012 стартував україно-польсько-литовський проект по здоровому способу життя «Не комп’ютерні ігри».

 

Екскурсійна поїздка до Польщі

31.05. – 4.06.2012р. школярі НВК №12 відвідали Польщу. Головною метою поїздки були спортивні змагання з легкої атлетики, приурочені Дню захисту дітей.  Окрім  25 юних спортсменів  із Рівного, у змаганнях взяли участь школярі із  м.Сулеювек  (Польща)  та м. Друзкінінкай  (Литва).  Дітей було запрошено  адміністрацією школи № 2 м. Сулеювек, з якою  Рівненська школа № 12 співпрацює уже декілька років. Керівники проекту влаштували чудові змагання, у яких за перемогу боролись навіть учителі. Перемогла дружба, учасники команд  потиснули один одному руки.

 

Програмах обміну учнівської молоді за підтримки „Товариства сприяння роботі з дітьми” (Варшава, Польща).

З метою євроінтеграції у світову спільноту з 28.06.2011 року по 10.07.2011 року 22 учні НВК №12 мали можливість оздоровитися на теренах Польщі (м. Сероцьк), взявши участь у програмах обміну учнівської молоді за підтримки „Товариства сприяння роботі з дітьми” (Варшава, Польща).

 

Проект “Здоров’я на тарілці” / Projekt “Zdrowie na talerzu” / Учні НВК №12 за здоровий спосіб життя!!!

Проект “Здоров’я на тарілці”

Projekt “Zdrowie na talerzu”

Переглянути фото по проекту...

Стартував україно-польський проект по здоровому способу харчування «Здоров’я на тарілках».  Врамках проекту 05.05.2011року відбулась зустріч з Гурським Аннатолієм Йосиповичем, кандидатом медичних наук, заслуженим лікарем України, головним лікарем Рівненського ендокринологічного центру, доцентом кафедри екології НУВГП.

 

 


 

Проект “Здоров’я на тарілці” / Projekt “Zdrowie na talerzu”

Протягом дії проекту “Здоров’я на тарілці” відбулось створення презентацій про здоровий спосіб харчування, були укладенні рецепти страв корисних та смачних для дітей та відбулась підготовка виступу школярів (англійською мовою). Міні-вистава українського зимового свята „На Андрія” з народними традиціями та рецептами української національної кухні.

Проект “Здоров’я на тарілці”

Projekt “Zdrowie na talerzu”

 

Поїздка в республіку Польща

У круговерті буденних справ та турбот ми, 13 учителів НВК №12,  з хвилюванням налаштувались на цікаву та змістовну поїздку в республіку Польща.

І ось!!! З 19 по 25 березня 2011 року нас гостинно зустрічала Варшава. Під час офіційної частини візиту ми зустрічались з колегами з Товариства дружби дітей, що працюють з соціально незахищеними дітьми , обговорили основні методи роботи та дізнались про інші напрямки роботи Товариства. Ознайомились з умовами проживання та навчання у школі „Helenow” для дітей з різними вадами розвитку.

 
Більше статтей...