Відвідали "Рівненськомуобласномукраєзнавчомумузей"

Сьогодні,  17травня, у Рівненськомуобласномукраєзнавчомумузеї до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другійсвітовійвійніучні 10-Б та 10-В класу відвідаливиставку «Тріумфлюдини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Виставкарозказує про 30 людськихдоль за дротами 11 таборівТретьогоРайху. Історії, наведені у виставці, говорять: багатоукраїнців не хотілимиритися з роллюпасивнихрабів нацизму. У таборах вони формувалимережівзаємодопомоги та підпільніорганізації, навіть, здавалосяб,убезнадійнихумовахнаважувалися на втечі, бунти й повстання, готовібули пройти пішкитисячікілометрів, абиповернутися на Батьківщину.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумфпереможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можнарозв’язуватискладніміжнародніпроблемизбройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Україназробилазначнийвнесоку перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціноюцього стали надзвичайнівтратиукраїнців і громадянУкраїниіншихнаціональностейупродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, якіоцінюють у 8–10 мільйонівосіб.

Вихідці з України були і в Аушвіці, і в Бухенвальді, і в Дахау, і в Равенсбрюку, в інших концтаборах нацистської Німеччини. Вони розчинилисясередіншихнаціональнихгруп: «росіян» (громадян СРСР), «поляків», «угорців», «румунів». Через те, щоУкраїна не буланезалежною, ми не знаємо, скільки наших співвітчизниківпройшлинацистськіконцтабори.

Учні мали змогу ознайомитися з історичними документами та фактами, про які вони вивчали на уроках історії,  також дізнатися більше про   історію рідного краю та долю своїх співвітчизників, якім вдалося  пройти через концтабори смерті .

Уроки безпеки

В Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 2-х та 3-х класів.

Фахівець Бутенко Л.А. цікаво розповідала та інструктувала учнів з правил безпечної поведінки при використанні газу у побуті, запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.

Вітаємо!

Вітаємо!!!

Команду учнів 6-А класу в складі Нагуляк Аліни, Хмельник Софії, Бородіної Анни та їх керівника, учителя біології Місюру Олександру Сергіївну, які вибороли призове ІІ місце у загальноміській грі «Quizkoteka» до Міжнародного дня біологічного різноманіття й Міжнародного дня захисту клімату в рамках екологічного проекту «Ecogradus для збереження клімату».

Бажаємо вихованцям продовжувати привертати увагу до екологічних проблем, пропагуючи важливість охорони і збереження біорізноманіття екосистем планети Земля!

Профорієнтаційний урок

16. 05. 2019 р. на базі Рівненської дитячої залізниці, для учнів 8-Б класу, відбувся профорієнтаційний урок, мета якого - ознайомити дітей з професіями сфери залізничного транспорту, навчальними закладами, які готують відповідних фахівців.

Яскраві враження залишила по собі подорож до залізниці, адже діти мали змогу спробувати себе у ролі машиніста, провідника,та начальника поїзда.

День вишиванки

57 класів, 1766 учнів.

Ми українці і ми цим пишаємося!!!  Фото -

Вітаємо!

Європа починається з тебе

Сьогодні ми долучилися до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку "Європа починається з тебе " , який присвячений Дню Європи в Україні . https://sites.google.com/view/online-urok

Дієве партнерство – успішна школа

14.05. 2019 року відбулась загальношкільна батьківська конференція. Присутні заслухали звіт директора школи Лагодюк В.Ю. про створення рівних умов для здобуття учнями якісної освіти та голову піклувальної ради Конька Т.Є. про використання батьківських коштів. Дякуємо батьківській громадськості за плідну співпрацю. Дієве партнерство – успішна школа.

Безпека на дорозі

В школі пройшов тиждень "Безпека на дорозі". Учні 3-В (вч.Невелічук Л.П.) та 3-Д (вч.Гисюк Н.В.) класів повторили правила переходу дороги і показали їх у малюнках.

Безпека на дорозі - безпека життя

11 травня в учнів 2-Б та 2-В класів пройшов урок-практикум "Безпека на дорозі - безпека життя". Школярі в цікавій та ігровій формі пригадали правила дорожнього руху, дорожні знаки, сигнали світлофора.
Крім позитивного настрою та хороших вражень діти отримали знання і вміння з безпеки життєдіяльності необхідні перед початком літніх канікул.

День учнівського самоврядування

! Увага!
10-11.05.2019 у НВК #12 відбудуться Дні учнівського самоврядування, до роботи будуть залучені учні та батьки. Просимо підтримати ініціативу ШУП та взяти активну участь.

Голова ШУП, Бяла Н.

Безпека на дорозі - безпека життя

Сьогодні учні 1-г класу, кл. Віра Лапчук, зустрічалися з працівниками Патрульної поліції м. Рівного.
Іванна Бояківська та Сергій Коханюк в цікавій ігровій формі провели з дітьми заняття з теми ,, Безпека на дорозі - безпека життя''.
Захоплюючим і незабутнім для дітей було те, що вони, незважаючи на погоду, мали змогу покататися в патрульних авто. А ще отримали солодкі гостинці і книги на пам'ять.
Дякую п.Сергію і п. Іванні за цікаву і змістовну зустріч.

Країна незвичайних книг

І знову мандрівка. Тепер у країну незвичайних книг Олени Медведєвої.
Книги - це завжди загадково й багатогранно, тому що лише ваша уява й фантазія домальовує героїв твору та сюжет, але виставка "Креативні книги", де 07.05.19р. побували учні 3-Б класу ( вчитель: Мосійчук Г.А. ) - це щось Надзвичайне та Вражаюче.