gototopgototop

Учнівська еліта - 2018.

Серед переможців міста Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад 4 учні НВК-12. Переможцями обласного етапу олімпіад - та конкурсу-захисту МАН стали 14 учнів школи. 9 учнів школи стали переможцями конкурсів Всеукраїнських проектів та представляли Україну на міжнародному рівні.

Фото - 

Підсумки та досягнення навчального року

 

Завершується 2017-2018 навчальний рік. Традиційно лунає останній дзвінок - урочисте свято, яке символізує подолання чергової сходинки у житті кожного школяра.

Настав також і час підвести підсумки та досягнення навчального року.

Сьогодні звучать щирі слова подяки і батькам, які у співпраці з педагогічним колективом та учнівською громадськістю допомагали пройти цей непростий шлях, раділи кожному успіху, підтримували порадами, вчили долати труднощі, не згубити в своїм серці "Людину", берегти своє чесне ім'я, любити Україну.

 

Детальніше -


 

"Інтелект України" відповідає Держстандарту.

Програму науково-педагогічного проекту "Інтелект України" визнано як таку, що відповідає Держстандарту.

 

Тижень безпеки дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 1-Б та 1-В класах пройшла вікорина "Автомобіль, дорога, пішохід". Учні показали хороші знання правил дорожнього руху і пообіцяли завжди виконувати їх.

Фото -

 

Вітаємо!

Вітаємо лауреатів міського етапу конкурсу  «Юні знавці англійської мови» Максима Чередька (4-Д), Костянтина Янушкевича (4-Д) вчитель Бондарець Ю.Ю. та Катерину Шкамрук (4-Б) вчитель Лавренчук І.Я. Щиро радіємо вашим досягненням!

 

Вітаємо!

Вітаємо переможців міського етапу конкурсу  «Юні знавці англійської мови»  Софію Янчук (4-Г) II місце, вчитель Бондарець Ю.Ю. та Тимофія Дзеруна (4-Д) III місце, вчитель Сидорук Г.В. Щиро радіємо вашим досягненням!

 

Свято таланту та науки.

Рівненський НВК12-це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. От і сьогодні,21.05.18 р., школа вкотре зібралася на традиційне,спільне шкільне свято "Сходинки до Олімпу"- свято вшанування переможців,свято її величності науки,свято таланту,на якому було нагороджено найкращих учнів та вчителів,а всього 349 чоловік, які гідно представляли наше місто,нашу школу на обласних,Всеукраїнських предметних олімпіадах, міжнародних конкурсах,конкурсах МАН, інших інтелектуальних,творчих та спортивних конкурсах та змаганнях.

Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.
Так тримати!

Фото -

 

Сходинки до Олімпу-2018

Стало доброю традицією в НВК12 закінчувати навчальний рік великим святом – святом всієї шкільної родини "Сходинки до Олімпу". Це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу, місто, область та Україну на учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, спортивних змаганнях, творчих фестивалях та конкурсах. На святі було нагороджено 4 призери олімпіад Всеукранського рівня, 12 призерів обласного рівня, 53 призери міського рівня, а загалом – 349 призерів фестивалів, конкурсів та змагань міжнародного, всеукранського, обласного та міського рівнів та 73 педагогічних працівників, які підготували переможців. Вперше учні отримали нагороди з рук успішних випускників Пасічник О.Б., Хоружої Н.М. та Кричильської Н., чиї діти теж навчалися або будуть навчатися у НВК12.
Наше сьогоднішнє свято можна по - справжньому назвати «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу, зокрема, радості, адже немає більшого щастя, насолоди, ніж – підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця поповнила «скарбницю» здобутків школи.
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!

Фото -

 

Прогулянка екологічною стежкою

22 травня учні 2-Д класу разом з класним керівником Гисюк Н.В., а також з батьками відвідали Костопільський Музей лісу, де була можливість екскурсій як в музей так і на пізнавальну прогулянку екологічної стежки "Музейна перлина". Святкували також День іменинника ... Всі отримали море задоволення та незабутні враження!

Фото -

 

Екскурсія у Березнівський дендропарк

22 травня учні і батьки 5-Г та 5-Е класу НВК №12 відвідали Березнівський дендропарк, розташований на території лісового коледжу. Дітям сподобались каскади ставків, обладнані майданчики, безліч декоративних рослин, березовий гай. При поверненні назад діти чудово відпочили серед дерев на свіжому повітрі у Костопільському музеї лісу.

Фото -

 

Особлива екскурсія

21.05.2018 учні 2-В класу разом із улюбленим вчителем Невелічук Ларисою відвідали Музей лісу та безліч інших цікавих місць. Це особлива екскурсія, адже це була перша самостійна подорож класу без супроводу батьків. Проводжаючи зранку дітей в дорогу, можна було помітити певне хвилювання на обличчях мам і тат. Проте, зустрівши своїх юних туристів стомлених, але щасливих і з безліччю емоцій, ми зробили висновок, що наші діти дорослішають з кожним днем. Дякуємо за безцінний досвід!

Фото -

Батьки 2-В класу

 

Екскурсія рідним краєм

 

Сьогодні 6-Г клас дуже добре відпочивав с. Рокине та відвідав Тунель Кохання. Діти залишилися задоволені.

Фото -

 

ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДО СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ШКІЛ (КЛАСІВ) З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ

Міністерство освіти і науки України підготувало лист-роз’яснення щодо зарахування учнів до 1-х, 5-х та 10-х класів  до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіум-інтернатів) державної та комунальної форми власності.

Детальніше...


 

Дякуємо за активну участь у конкурсах та проектах!

Найщиріші слова подяки вчителю німецької мови О. Мороз, яка впродовж року координувала роботу учнів у проекті PASCH SCHULEN.
Вражаючими є підсумки участі учнів НВК №12 у рамках реалізації проекту від Гете-інституту «Школи: партнери майбутнього». У 2017-2018 навчальному році: 50 учнів брали активну участь у конкурсах від Гете-інституту, 10 учнів запросили на відкриття року німецької мови, яке відбувалося 9-10 вересня 2017 у м. Києві, 8 учнів отримали грант на участь у реалізації шкільного проекту «Слідами єврейський традицій та культури в Україні», комагда з 3 учнів перемогла на Всеукраїнському рівні і представляла Україну на Міжнародній молодіжній екологічній конференції у м. Берлін, 1 учениця здала іспит на рівень володіння німецькою мовою В1. Сьогодні 25 учнів готується до здачі іспиту на рівень володіння німецькою мовою А1 та А2, та 6 учнів готується до здачі іспиту на рівень B1, B2 та C1. 
Бажаємо успіхів у підготовці до іспитів та дякуємо за активну участь у конкурсах та проектах!

Адміністрація

 

Диктант з польської мови "ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku"

20 травня відбувся Всеукраїнський диктант з польської мови "ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku" у одному із корпусів НУВГП.

Участь у якому взяли учні НВК#12 та вчитель польської мови Залюбовська В.Л.

Протягом дня ми не тільки написали диктант, а й встигли подивитись польську комедію, зробити "сімейне фото" та отримати дипломи за участь.

Настрій у всіх до завершення дійства залишився піднесеним від неймовірних вражень.

Фото -

 

Екскурсія в Костопільський музей лісу

 

18 травня учні та батьки 1-А класу відвідали Костопільський музей лісу. В ньому вони познайомилися з фауною та флорою нашого краю, чим користувалися наші предки в побуті. Всім сподобався куліш та лісовий чай. Також діти розважалися на майданчику та милувалися красою природи. З сувенірами та позитивними емоціями всі повернулися додому.

Фото -