mod_vvisit_counterЗа місяць19501

Сьогодні: 28-05-2020 19:35

Вишиванка- генетичний код нації

Вишиванка та українські традиції

Вишиванка та українські традиції, об'єднують класну родину 7-Б. Вважаємо, що вишиванка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
Україно, одягни вишиванку,
Пригадай, як колись було.
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село.
Україно, носи вишиванку,
В будні і свята носи.
Бо ніде не знайдеш більше в світі
Неповторної диво краси.

День вишиванки

А час летить так швидко! Сьогодні ви 3-Д НВК №12 - шасливі і усміхнені! Пишайтесь, що Ви - українці!

День вишиванки

21 травня відзначається "День вишиванки", в честь цього свята учні та класний керівник 9-А класу вирішили об'єднатись та зробити коллаж, де кожен буде одягнутий у вишиванку. Окремо ми разом!!!

Вишиванка – Вкраїна і доля.
В ній не лише барвиста краса.
В ній боролися предки за волю
І відходили на небеса.
Жито жали і хліб випікали,
І у парі ішли під вінець.
В ній дітей своїх благасловляли
Батько й мати, від щирих сердець.
Вишиванко моя, вишиванко,
Ти — як пісня, у серці моїм.
Одягну тебе в будні і свята,
Щоб любов поселилася в нім.
Т. Строкач

День вишиванки

21 травня всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символ нашої історії, незалежності та самобутності! Пам'ятаймо, що ми - УКРАЇНЦІ!

Не зважаючи на обставини сьогодення учні 5-Е класу вирішили таки одягнутися у своє національне вбрання та нагадати, що Україна - наша Батьківщина і ми безмежно любимо нашу Неньку!

Єднаймося, бо разом ми непереможні!
Закликаємо вас приєднатися, одягнути вишиванку та зробити фото!) Пам'ятаймо хто ми!

Рідна вишиванка

"Вишиванка рідна,ну хіба не диво!
В ній ходити модно,стильно і красиво!"
Українська вишиванка,це не просто вбрання українців з давніх давен,це символ нашої державності,нашої країни, любові та єдності.Одягнувши вишиванку відразу відчуваєш енергетику пращурів,гордість за те,що належиш до волелюбного українського народу!
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого.Вона є символом краси та міцного здоров'я,щасливої долі.Експерти вважають,що український народ намагається закодувати щастя,долю,життя та волю в орнаментах вишиванки.
21 травня- у день " Вишиванки", попри карантин ми одягнули наші прекрасні вишиванки,відчули в душі тепло і радість!
А ще пригадали яким був цей день у 2019 році.

Незалежна Україна

Ми маємо свою Незалежну Українську Державу і завдяки їм: тисячам невинно закатованих і стероризованих поетів, письменників, вчителів, підпільників, науковців, священників. Всіх, змушених замовкнути в сталінських таборах ГУЛАГу, Биківнянському лісі під час "Великого терору" 1937-1938 років.

Їхнє зерно, кинуте в український ґрунт проросло і буде рости в кожному поколінні.

Нація постає на плечах своїх героїв.

Ми пам'ятаємо! Дякуємо за Державу!

Інтелект України

Інтегрований урок математики у предметі "Я пізнаю світ" (2 клас, тиждень 32).
Вчитель Брега Н. І.
НВК №12, м. Рівне

Вітаємо!

Вітаємо переможницю ІV етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Талащук Катерину (ІІ місце) , ученицю 10-В класу, та вчительку української мови та літератури Венцурик Людмилу Михайлівну, яка підготувала призерку.
Адміністрація НВК N12

Вітаємо!

Вітаємо вчителя зарубіжної літератури Марковську Наталію Володимирівну з перемогою в ІІ етапі XVII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у т номінації "Зарубіжна література", І місце.

Бажаємо подальших успіхів та натхнення.

УВАГА!! ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ!!

ПРО КОМУНАЛЬНІ ЗЗСО (утворення, реорганізація, ліквідація та перепрофілювання ЗЗСО, стаття 32 ЗУ «Про повну загальну середню освіту).
Розвиток мережі комунальних початкових шкіл, гімназій забезпечують районні, міські,сільські, селищні ради.
Розвиток мережі комунальних ліцеїв планують та забезпечують Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні та міські ради (міст з населенням більше 50 тисяч).
Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають районні,міські, сільські, селищні ради.
Рішення про утворення КОМУНАЛЬНИХ ЛІЦЕЇВ як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію,ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, міські ради (міст з населенням більше 50 тисяч).
Ліцеї можуть бути утворені та здійснювати освітню діяльність за умови дотримання вимог цього Закону, ліцензійних умов та положення про ліцей, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
Для започаткування та провадження освітньої діяльності комунального ліцею у його складі має бути створено та функціонувати не менше чотирьох 10 класів.
Рішення про утворення початкової школи як структурного підрозділу у складі гімназії, його реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймає (приймають) засновник (засновники) такого закладу освіти.

Інтелект України

Вітаємо!

У світі все починається з мами.