mod_vvisit_counterПопередній місяць14582

Сьогодні: 17-01-2022 11:14
   . ,

Гарні колядки від сім'ї Скороход

Гарні колядки від сім'ї Скороход. Олексій та Єгор є учнями 7 класу Рівненського НВК-12. Фeстиваль Колядочка. Будeмо вдячні за лайк на сторінці фeстивалю.

Успіхи юної дослідниці

Надійка Коркош, учениця 7-А класу, побувала в Міністерстві освіти і науки України. Саме тут, 11 січня, були увінчані успіхи юної дослідниці! Працювала Надія над питанням страшних подій Годомору 1932--1933 років із липня по листопад 2021 року. Надійною помічницею була мама Олена, яка сприяла і допомагала здійснювати подорожі в сусідні області для взяття інтерв'ю, супроводжувала донечку в походах до архіву, музею... Найголовніше -- вірила у свою дитину. Нехай і далі будуть лише перемоги!

Посилання -

Вітаємо переможців - рівненських школярів та їх педагогів!

Різдвяний настрій

На групі у 1-А класі (вихователь Случик І.І.) діти співали різдвяні пісні, також виготовляли паперові гаманці, щоб зберігати зароблені грошенята після свят.

Посилання -

Всіх вітаємо зі Старим Новим 2022 роком!

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

5 січня 2022 року розпочалася реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке триватиме до 22 січня.
Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а вже 19 березня і 26 березня відчути атмосферу реального тестування.

Вітаємо з Різдвом!

Хай це Родинне свято наповнює всіх духовною радістю, щастям, сімейним теплом, бажаю злагоди та достатку Вашим родинам!
Веселих і щасливих свят!
Христос народився!
Славімо його!

Канікули-період навчання педагогів!

4 січня в НВК 12 відбулися навчання працівників діям ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ в рамках повторного інструктажу з питань охорони праці, адже одним з пріоритетних питань у закладі є створення безпечного освітнього середовища. В ході занять було розвіяно всі "Міфи домедичної допомоги ", розглянуто принципи та правила надання такої допомоги, послідовність дій в тих чи інших ситуаціях. І головне – відпрацювання навичок!!! З великою наполегливістю вчителі-предметники та класні керівники всіх класів (розведено в часі з метою дотримання протиепідемічних вимог) переводили "потерпілого" в «стабільне бокове положення», «зупиняли» кровотечі, рятували при вдавленні (повному й частковому), проводили СЕРЦЕВО-ЛЕГЕНЕВУ РЕАНІМАЦІЮ, дотримуючись чіткого алгоритму. Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу до прибуття «Швидкої» може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини!
Це має знати і вміти КОЖНИЙ!!!!!!

Семінар- практикум по роботі з батьками

04 січня в актовій залі НВК 12 класні керівники 5-11 класів стали активними учасниками семінару- практикуму по роботі з батьками. Теоретичну складову організації роботи з батьками озвучила заступник директора з виховної роботи Середюк О.В., а практичне застосування різноманітних форм і методів - голова методичного об'єднання класних керівників Кульчинська М.П. Учасники семінару отримали методичний кейс, матеріали з якого можуть використати у подальшій діяльності. Лише консолідуючи зусилля школи і сім'ї можна досягти бажаного результату.

Переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з фізики

Момотка Артема,  7-В клас (3 місце), Янчук Софію,  8-Г клас (2 місце),  Вінюкову Аліну, 11-В клас (2 місце)

та вчителів Бондарук Людмилу Володимирівну, Курилюк Наталію Володимирівну.

Переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з історії

Васюху Марію,  8-А клас (3 місце), Яворську Ольгу, 9-В клас

(3 місце), Денсюка Дениса, 10-А клас   (3 місце), Кирильчука  Святослава, 11-В клас  (2 місце)  та вчителів Жагаріну Ольгу Олександрівну, Скрипнюк Наталію Миколаївну, Чернишову Олександру Петрівну

Переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з астрономії

Пивоварчука Віталія,  10-Б клас (1 місце),  Олійник Ірину, 11-Б клас

(1 місце)  та вчителя Замлинну Тетяну Йосипівну

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

Нехай мрії збуваються! З Новим 2022 роком!

Співачка та акторка Євангеліна Шмід (учениця 4-В класу) та учні 4-Б класу (кл. керівник Іванюк Л.В.) підготували новорічну інсценізацію казки та виступили у 4-А,Б,Г,Д,Ж класах. Мішок Діда Мороза приніс дітям солодощі та розваги, новорічний настрій. Нехай мрії збуваються! З Новим 2022 роком!

Вітальні листівки

На групі подовженого дня у 1-А класі (вихователь Случик І.І.) діти виготовляли новорічну вітальну листівку з ялинкою, з метою удосконалення навичок роботи з папером, розвитку творчих здібностей, дрібної моторики пальців рук, естетичного смаку, уміння робити приємне людям.

Вітаємо!!!

Відкритий клубний чемпіонат "Авангард-Рівне" перемога учня 1-В класу ( класний керівник Федорчук Ірина Володимирівна) Загальноосвітньої школи #12 Філіпович Богдан! Змагання відвідали окрім спортивного клубу "Авангард" (Рівне), "Берсерка" (Сарни), спортивний клуб з Новоград-Волинський! Перемога на 51 секунді з рахунком 13-0 (удушкою)! Дякуємо тренеру Олені Павлівній Ліснічук!