Ми родом з дитинства

З Днем захисту дітей!

Діти - наша радість, гордість і натхнення!
Хай буде МИР і ДІТИ

УСІ МИ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА

Свято всіх дітей — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення прийняла Міжнародна демократична федерація у листопаді 1949р. Перший день захисту дітей відзначили у 1950р. Підтримала цю ідею Організація Об'єднаних Націй і проголосила захист прав, життя та здоров'я дітей одним із пріоритетів своєї діяльності. Свято дитинства відзначають в Україні з 1998 р.
Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Тому з великим задоволенням вітаю всіх із цим дитячим святом.
Нехай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх.
Адже діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

З Днем захисту дітей

Дитинство наше - в нас одне,
І хай це кожен пам'ятає!
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає!!!

Міжнародний День захисту дітей

З Міжнародним Днем захисту дітей! Вихованці НВК №12 намалювали малюнки з однією мрією, яка об’єднує всіх українців!

В умовах нападу Росії на Україну та жорстокої війни проти населення, мережа PASCH висловлює свою повну солідарність з Україною та нашими партнерськими школами.

Через допомогу та акції солідарності мережа PASCH посилює підтримку постраждалих шкіл PASCH, їх учнів та вчителів.

Від імені 17 шкіл PASCH, які підтримує Goethe-Institut в Україні, Viktoria Lagodiuk, директорка Рівненського НВК №12, висловлює свою подяку:
"Рада директорів, батьківська громадськість та учні PASCH шкіл вдячні Гете-інституту за чітку позицію й підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Ми дякуємо за надану гуманітарну допомогу.
Символічною і знаковою є назва Програми "Школи: партнери майбутнього". У рамках реалізації Програми ми навчили молодь не тільки вивчати й досліджувати, а й аналізувати історичні факти та події. У співпраці із Гете-інститутом, разом із відомими педагогами та науковцями ми вчили дітей шанувати історію та рідну мову, цінувати свободу та оберігати національну унікальність, навчали добру і розумінню загальнолюдських цінностей. Сьогодні Гете-інститут, лишаючись в авангарді національної педагогіки, своєю допомогою і підтримкою української молоді показує, що найдорожча цінність - людське життя. Коли українці стійко боронять свою землю, дружня підтримка є надважливою, бо жодна дитина, жодна людина не повинна потерпати від насилля. Український народ захищає світ від люті і звірства, долає зло 21 століття неймовірною ціною життів мирних мешканців, не винних ні в чому дітей... Разом із допомогою від німецьких колег ми отримуємо віру в торжество справедливості. Особливо теплі слова подяки ініціативній групі працівників Гете-інституту в Мюнхені. Впевнена, що ваша небайдужість, посіяна зернами добра, проросте миром для України і Європи в цілому".
Фото: Goethe-Institut

Подяка одноліткам

Учні 8-Г класу Рівненського НВК 12 щиро дякують своїм одноліткам,учням 8-В класу,гімназії Дітріх Бонгофера,що у Німеччині,за теплі слова підтримки,які надзвичайно важливі у такий складний для нас час.
Wir danken Ihnen für die herzlichen Worte der Unterstützung und Fürsorge, die uns inspirieren, weiter zu leben und an die Zukunft unseres Landes zu glauben!

День вишиванки 7-В

Візерунки вишиванки

Сьогодні мої першокласники із задоволенням на онлайн уроці мистецтва складали візерунки до своїх сорочок.
Приємного перегляду творчих робіт учнів 1- Б класу.

День вишиванки

2 - Г клас НВК 12 вітає усіх з ДНЕМ ВИШИВАНКИ.

Переглянути -

Вишиванка - наша духовна броня, яку ми передаємо своїм дітям та учням

Вишиванка - наша духовна броня, яку ми передаємо своїм дітям та учням.
Шануємо традиції та віримо у перемогу!
Все буде Україна.

Виставка вишиванок учнів та батьків 2-В класу

Шедеври ручної роботи виконані нитками і бісером. Дякуємо майстриням за створення національного символу України.
РАЗОМ - до Перемоги!

З Днем вишиванки

Соломко Назар, учень 5-Д класу, вітає всіх з Днем вишиванки.
"Рідну мову дає народові Бог. Чужу-приносять вороги"

Вишиванка - наш оберіг

19 травня 2022 року Україна відзначає День вишиванки. Учні 6-Б класу приєднались до цього свята присвяченого українській культурі і традиціям.

День вишиванки

Хай вишита сорочка нам принесе тепло
І небо синє мирним стане.
Хай рідні землі нам дають врожай, зерно,
А зло, війна і ворог згине!
Зараз кожен українець може вдягти вдома вишиванку і зустріти День вишиванки у сім'ї або класній родині, як це зробили учні 2-Д класу.

День вишиванки

Вишиванка – це символ української культури та історії. Одягнули вишиванки вихованці НВК №12 для підтримання духу українців та українських воїнів.