gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні517
mod_vvisit_counterВчора748
mod_vvisit_counterЗа тиждень3056
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3552
mod_vvisit_counterЗа місяць8007
mod_vvisit_counterПопередній місяць19539
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1330905

Online (за останні 20 хвилин): 9
Ваш IP: 18.204.42.98
Сьогодні: 15-01-2021 21:59
   . ,

Новорічні заходи

Весело та пізнавально пройшли у 6Г класі Новорічні заходи, організовані батьками, учителями та адміністрацією закладу:
1. Тематичний круглий стіл з представниками поліції "Права дитини згідно Конвенції ООН"
2. Майстер-клас "Мій щоденний догляд та макіяж"
3. Заняття з військової підготовки
4. Катрусин кінозал "Різдвяна казка в прозі"
5. Психологічний тренінг "Мої права закінчуються там, де починаються права іншої людини"
6. Заняття по етикету та святкова фотосесія в Школа Леді
7. Зйомки новорічного кліпу
ЩИРО ДЯКУЄМО!
УСІМ ВЕСЕЛИХ СВЯТ!

 

Cвято Миколая

Калита, свято Миколая, Святвечір… Зима щедра на свята. Свята, сповнені обрядів, звичаїв та традицій, оспівані в колядках, щедрівках та піснях. Свята, у який староукраїнські звичаї наших далеких предків тісно переплелись з біблійними мотивами. Зимові свята зачаровують своєю магією. Саме за такою назвою, «Магія зимових свят» , і пройшла зустріч-спілкування бібліотекаря школи Любові Михайлівни з учнями 4-В класу.

 

Посилання -

 

Міжнародний день захисту прав людини

10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини.
Загальна декларація прав людини проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Права та свободи людини є непорушними. Вони належать кожній людині від самого народження й протягом усього життя.

Посилання -

 

Закляття безпам’ятства

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

Ось уже 87 років щемить, тужить зранене серце, котиться пекуча сльоза скорботи у роз'ятрене тіло матері - України. 87 років тому нам хотіли винести вирок смерті. Голод поклав у сиру землю від 3,5 до 9 мільйонів селян. Третина померлих – діти, які не дали нащадків.

Наслідки голодомору – це і великі духовні втрати,які цифрами не зміряти. В могилу голодомору зійшли найкращі. Гинули працьовиті, самостійні хазяї. Всі здібні, талановиті, здорові духом і тілом, які мислили і протестували, були винищені з корінням.

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, пам’яті українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після трагедії XX століття членами учнівського самоврядування Рівненського НВК №12 був змонтований відеоролик ,у якому учні розказали про історію створення штучного голодомору українських селян  та його наслідки. Та запросили небайдужих взяти участь у акції «Запали свічку пам’яті».

Тож пам’ятаймо минуле заради нашого майбутнього.


Педагог-організатор Т.В. Савсуненко

 

Школа технологічної майстерності

25 листопада 2020 року відбулась «Школа технологічної майстерності вчителів математики Рівненського НВК № 12» при  Рівненському  обласному  інституті  післядипломної педагогічної освіти з питань « Використання інноваційних технологій  на уроках математики ». Під час  онлайн- зустрічі вчителі Гайдук Г.В.,  Карпович С.М. , Ковальова Л.М. та Чернова В.В. охоче поділилися досвідом використання сучасних технологій на уроках математики в НВК №12 з колегами області.

 

День гідності та свободи

21 листопада  українці відзначають свято, що уславлює дві значні українські революції 2004 та 2013 року.
Напередодні  Дня гідності та свободи у Рівненському НВК№12 класними керівниками були проведені тематичні виховні години,членами учнівського парламенту було оформлено інформаційний стенд та змонтовано відеоролик  «Осінь,що нас змінила…» . Також було вшановано  Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо миру та злагоди всім українцям, гарної долі, сімейного щастя!


 

Зимова школа з фізики

 

 

 

Акція по збору монет усіх номіналів на лікування онкохворих діток

З 1 по 31 жовтня благодійним фондом "Скарбниця Надії" було оголошено акцію по збору монет усіх номіналів на лікування онкохворих діток. До благодійності міг долучитися кожний охочий. Найактивнішими у нашій школі стали учні молодших класів. Мабуть,була відкрита не одна дитяча скарбничка,у яку збиралися монетки для здійснення власної заповітної мрії. Та учні разом з батьками вирішили перерахувати кошти для здійснення мрії діток,які знаходяться на лікуванні у Рівненській обласній дитячій лікарні.
Напередодні Всесвітнього дня Доброти,13 листопада, координатору проекту пані Вікторії було передано 7414 грн.81коп. З них 5243 грн.66коп. монетами різних номіналів.
Велику кількість монет принесли учні 1-А(361грн.),1-Б(545 грн.),1-В(460 грн.),5-В(300 грн.),4-В(220 грн.),3-Г(200 грн.) класів. Також до акції долучилися і вчителі нашої школи. Та не зважаючи на кількість зданих монет, говоримо "дякую" всім,хто долучився до збору коштів.

 

Вітання!!

 

Днем української писемності та мови

Колектив 6-Г класу вітає усіх з Днем української писемності та мови!
Спілкуймося грамотно!

 

Реалізація компетентністного підходу на уроках української мови та літератури

29 жовтня 2020 року в Рівненському НВК N12 відбулося засідання педагогічної ради з питань організації освітнього процесу з української мови та літератури "Реалізація компетентністного підходу на уроках української мови та літератури".
За наслідками вивчення стану освітнього процесу з української мови та літератури встановлено, що рівень організації освітнього процесу в школі відповідає вимогам державного стандарту, нормативно-правовій базі, забезпеченню викладання предметів відповідно до сучасних вимог життя. Над втіленням поставлених державних вимог, новітніх тенденцій у викладанні предметів учителі кафедри працюють натхненно,творчо і професійно.
Отже, вивчення української мови та літератури на сучасному етапі – один із найважливіших елементів освіти і виховання молодого покоління України. Це -
виховання носія української культури, який поважає культуру інших народів; компетентного мовця, що вільно спілкується державною мовою, має бажання і здатність до самоосвіти, виявляє активність і відповідальність у громадському й особистому житті, здатний до підприємливості й ініціативності, має уявлення про світобудову, бережно ставиться до природи, безпечно й доцільно використовує досягнення науки і техніки, дотримується здорового способу життя.

 

Безпека та здоров’я важливіші

 

ЗНО-2021

 

Графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Державний стандарт базової середньої освіти

 

30 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах з 2022 року.
МОН підготувало відповіді на поширені запитання щодо Державного стандарту базової середньої освіти.
Запитання щодо документа можна надсилати за посиланням bit.ly/2T7e8cM. Міністерство регулярно оновлюватиме сторінку з запитаннями та відповідями на сайті.
Докладніше: bit.ly/31qSVz1

 

 

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин

 

Цей день спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту,так як щодня тварини опиняються на межі зникнення. День тварин - це привід нагадати людям про їхню відповідальність.
З нагоди Дня захисту тварин у Рівненському НВК 12 була проведена Благодійна акція по збору круп,корму,ліків для тварин,які знаходяться у притулках м.Рівного. Велике і щире "дякую" за допомогу хочеться сказати:
учням 3-Ж,Г,4-В,5-А,Б,6-А,В,Г,8-А,10-А,Б,В,11-Б класів,а також Кутик С.(3-А), Гнатюк Н. та Макаренко В.(7-В),Немтурі Д.,Шіковій В.,Христюк С.(5-Е), Мельничук С.(8-Г),Смолінг В.(7-Е), Мазурок Я. та Шпаку І.(7-Ж), Новосад С.,Мельничук Е.,Ваврисюк А.,Старостюк Д.(6-Е),Синчуку Ю.(11-А),Зінчук В.(5-Д),Олексюк А. та Загорайчук А.(5-Г),Потапчук У.(6-А),Терпаку Т. та Чекану Є.(9-А),Максимович К.,Пастушок В.,Татарчуку Д.,Качановській А.,Велігурському І.(6-Д),Фінкевич М.,Войтюк Н.,Козійчук Ю.,Богдану Д.,Оліневич К.(6-В),Оліневич С. та Войтович П.(10-А), Ковальчуку М.,Дятлик С.,Воробей О.(7-А),Дудко Н.(7-Г),Курятник С.,Юрчик Н.,Давидович М.,Кончинській С.(8-В),Гліницькому З.(7-Д),Братащуку І.(8-Б),Синчуку Є.,Ромаш В.,Лисенко Д.(3-Ж).
Ми віримо,що допомога та доброта зігріють маленькі сердечка наших чотирилапих друзів.