gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні382
mod_vvisit_counterВчора409
mod_vvisit_counterЗа тиждень382
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5454
mod_vvisit_counterЗа місяць8534
mod_vvisit_counterПопередній місяць20503
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1395335

Online (за останні 20 хвилин): 10
Ваш IP: 34.204.185.54
Сьогодні: 12-04-2021 17:31
   . ,

Як протидіяти булінгу

 

Активно долучилися до благодійного заходу

Активно долучилися до благодійного заходу «Великодня листівка воїну» учні початкових класів НВК №12. Нехай тепло дитячих рук, які виготовляли маленькі українці з привітаннями, малюнками, сувенірами зігріє наших захисників.


 

Всесвітній день здоров'я

#всесвітнійденьздоровя

 

Конкурс малюнків!

 

Вітання!

Щорічно Goethe-Institut пропонує курси по вивченню німецької мови для вчителів – предметників. Вітаємо вчителів, які у період з 28.01.2021  по 03.03.2021 успішно завершили курс: Інну Михайлівну Чибиряк (рівень А1.1), Юлію Миколаївну Горбатюк (рівень А1.1), Світлану Віталіївну Заброцьку  (рівень А1.1) та Олександру Сергіївну Місюру (рівень А2.1).

Щиро вітаємо та бажаємо нових досягнень у вивченні німецької мови!

 

Вітання!!

З  червня  2020 року по січень 2021 року  у рамках ініціативи PASCH,  учні з PASCH-шкіл разом з вчителями німецької мови  працювали над створенням та розробкою  коміксів до теми «Навколишнє середовище». До створення коміксів долучилися також  учні 7 класу нашої школи – Ангеліна Салійчук, Віолетта Костюк, Любомир Селібов, Марія Пташинська, Роман Капран, Діана Пінчук разом з вчителем німецької мови – Світланою Анатоліївною Ревуцькою. Кожен учасник отримав друкований варіант коміксу.

За наступним посиланням можна переглянути  комікс у цифровому форматі:

https://www.yumpu.com/de/document/read/65123556/umwelthelden-aus-der-ukraine-die-federsammler-heft-23

Команда PASCH розробила також навчальні матеріали, які можна використовуватися на уроках німецької мови, а також і на CLIL-уроках.


 

ГОДИНА ЗЕМЛІ

Кожного року останньої суботи березня о 20.30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу присвячують годину своєї уваги планеті Земля. Символічно вимикають зайве освітлення, дивляться фільми про Землю і стиль життя, дружній до планети. Долучилися до цієї акції і учні 7-Б класу, провівши годину спілкування "Наша чиста планета".

 

Вітання!!

Вітаємо Вінюкову Аліну, ученицю 10-В класу, яка посіла призове  ІІІ місце в міському конкурсі дитячих малюнків на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». Бажаємо й надалі успіхів у популяризації безпечної поведінки дітей.

 

Урочисте онлайн - відкриття проєкту "Вивчай та розрізняй : інфо-медійна грамотність"

Сьогодні, 4 березня 2021 року, взяла участь в урочистому онлайн - відкритті проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" . Дізналася багато цікавого про проєкт, його команду та про подальші плани співпраці. Інформація була корисною, цікавою та пізнавальною. Дякую організаторам за приємну зустріч.

Посилання -


 

Конкурс триває

"...Конкурс триває протягом березня – квітня 2021 року. Строки подання робіт: із 15 березня до 18 квітня 2021 року.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти профтехучилищ. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів.
Колективна відеоробота має бути оригінальною та соціально спрямованою..."

 

Ігри на мобільному телефоні - це заняття багатьох сучасних дітей і вдома, і в школі

Ігри на мобільному телефоні - це заняття багатьох сучасних дітей і вдома, і в школі. Яскрава картинка, азарт, солодкий смак перемоги, за для якої не потрібні великі зусилля. А ще поряд можуть бути однодумці, які вболівають, підбадьорюють, поділяють переживання і радощі. З фантастичного ігрового світу так не хочеться повертатися у реальність. Бо що цікавого там у реальності? Буденні клопоти, школа, вчителі, уроки.
Я розмовляю зі своїми колегами-вчителями. Вони діляться лайфхаками по «боротьбі» з мобільними телефонами на уроках. Хтось забороняє їх діставати з портфеля, використовуючи всі можливі умовляння й погрози, хтось змушує складати у спеціальну скриньку, хтось просто забирає телефон у учня під час уроку. Кожен вчитель вкладає у це протистояння сили, час, настрій, розуміючи, що бореться марно. Діти вже отримали дозвіл гратися в ґаджетах. Цей дозвіл дали їм батьки. Так-так, бо саме батьки купили дорогий і модний телефон, встановили або дозволили встановити ігри, підключили та оплатили безлімітний інтернет і все це дали дитині з собою у школу. Їхні ж слова «Тільки не грайся на уроках!» при всьому цьому звучать просто наївно.
І марно вимагати, щоб вчитель зацікавив на уроці дитину настільки, щоб їй було не до телефону. Навчання – це не завжди яскрава картинка, не шоу, це праця. Тут треба виявляти вольові якості, пам’ятати, що є не тільки «хочу», а й «треба». Радість пізнання приходить до того, хто доклав неабияких зусиль. І це практично неможливо, якщо тебе постійно відволікає така спокуса як мобільний телефон.
 

І знову Рівненькій НВК -12 у проєкті!

 

"Міжнародний проект IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»
реалізується радою міжнародних наукових досліджень і обмінів (команда IREX) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Подальші кроки та важливі активності в проєкті куруватиме заступник директора НВК№12 Кішеньчук В.В., якій ми дякуємо за креативно оформлену мотиваційну заявку.
Мотиваційну анкету до участі було обрано з понад 1500 заявок від учителів України.

 

 

Уроки безпеки

16 лютого 2021 року в Рівненському НВК №12 спільно з представником Регіональної газової компанії «Рівнегаз» було проведено уроки безпеки для учнів 2-х класів.

Фахівець Бутенко Л.А. в цікавій та доступній формі інструктувала учнів щодо правил безпечної поведінки при використанні газу в побуті, запобігаючи випадкам травмування дітей при використанні газових приладів.


 

Смачне. Корисне. Збалансоване.

 

ЗНО-2021

 

Сертифікація вчителів 2021

 

Сьогодні, 18 січня, розпочалась реєстрація для участі у сертифікації педагогічних працівників 2021. Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.
“Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів. Її мета – виявити і заохотити вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні й може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Зареєструватись на сертифікацію можуть вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років.
Реєстрація триватиме до 31 січня включно й проводитиметься у два етапи:
  • основний етап (18-27 січня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (28-31 січня) – у межах граничної кількості вчителів, які можуть реєструватися на сертифікацію 2021.
Докладніше: bit.ly/3sCBiYY