День пам’яті та примирення

Сьогодні, в День пам’яті та примирення, ми вшановуємо подвиг нашого народу, який зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Його мужність, відвага і хоробрість ніколи не будуть забуті.
У День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.
8 травня – День пам’яті та примирення. Сумна і важлива дата.
Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання. З питанням :Чому?
Але ми вистоїмо!
Вічна Памʼять жертвам Другої світової війни!
Слава українським воїнам!
Віримо у Перемогу!

Привітання зі святом матері

Мама – це наш ангел-охоронець. Тому, хочеться побажати всім мамам душевного спокою, успіху, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї та щастя!
Привітання зі святом матері від Єгора та Олесія Скороходів.

Інтелект України

Друзі, у цей непростий час ми продовжуємо навчати майбутнє покоління інтелектуальної еліти нашої Батьківщини.

І сьогодні познайомимося із наступною частиною мови – Числівником.
Ознайомлення з числівником як частиною мови є одним із пріоритетних завдань початкової школи.
Вже у другому класі на уроках інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» наші учні, виконуючи різноманітні вправи і завдання, знають, що за лексичним значенням числівники означають число, кількість, порядок при лічбі, тобто бувають кількісними й порядковими, що всі числівники змінюються за відмінками, а деякі ще й за родами і числами. І звісно, під час вивчення будь-якої частини мови, числівник не є виключенням, на уроках діти співають і виконують рухи під чудову пісеньку, яку пропонуємо вам послухати.
Число числівник назове,
У світ лічби нас поведе,
Ми навчимося рахувати,
І додавати, і віднімати.
Одна на світі Батьківщина,
І мати теж одна – єдина.
Над нами сонечко одне
Проміння шле нам неземне.
Земля одна, планет – багато,
На небі – тисячі зірок.
Шість буднів тижня – одне свято,
І безліч у полях квіток.

Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я

Зараз українці, як ніколи, повинні дбати про своє фізичне та психічне здоров’я. Адже це також внесок у спільну боротьбу та майбутнє України.

Ми зібрали безкоштовні ресурси, які допоможуть підтримати ваше здоров’я і покращити самопочуття.

Який додаток підійде саме вам — читайте у інфографіці.
Посилання на скачування — шукайте у дописі нижче:
- BetterMe: Тренер здоров’я:

- BetterMe: Ментальне здоров’я

- Telegram-канал Ваш тренер: https://t.me/+Vse7NnpeyXzpDjFS

- Telegram-канал Бути здоровим просто: https://t.me/ligahealthy
- Гра Triumf Hero
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал “Діємо для здоров’я”: https://t.me/actforhealth

Переглянути -

36 років тому світ розділила на життя "до" і "після" аварія на ЧАЕС

Чорнобиль - ймовірно, одне з найвідоміших місць на Землі. На жаль, розташоване воно в Україні.
В самому місті є пам'ятник пожежникам - людям, які першими прибули на станцію після вибуху, не маючи поняття про те, що відбувається. Всі вони отримали значну дозу опромінення; деякі померли відразу, деякі продовжили жити з хворобами. Це пам'ятник людям, які врятували світ!
Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.
Вклонись йому, світе! Можливо, своїми грудьми,
Коли уже ядерний шнур засичав під тобою,
Він ще раз тебе — після круппівського градобою —
Від смерті вберіг непоправною смертю семи.

Ми пам'ятаємо Вас, герої Чорнобиля!

Вихованці НВК №12 вітають усіх з Великоднем!

Вихованці НВК №12 вітають усіх з Великоднем! Бажаємо всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та перемоги!

Майстер-клас від 7г класу

Марафон Великодніх справ

"Марафон Великодніх справ" під гаслом "Разом до Перемоги" ніби "оживив" Рівненський НВК#12. Учнівсько-педагогічно-батьківський колективи активно долучилися до благодійних справ з метою підтримки тимчасово переселених українців, воїнів ЗСУ та освітян м. Харків, які мотивували нас на участь в інноваційному проекті "Інтелект України". Впродовж тижня працівники долучилися до Весняної толоки та створили Великодні мотиваційні зони, зібрали допомогу освітянам Харкова в рамках акції "Освітянські обійми, батьки провели різноманітні майстер-класи, учні підготували відео звернення, патріотичні листівки та сувеніри , Великодні дарунки для 70 ровесників, які навчаються в НВК#12 та воїнів ЗСУ. Щиро дякуємо всім, хто долучився та віримо у Перемогу та майбутнє України.

Переглянути -

НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ! МИ – ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ!

Великодня вишиванка

Турбота та єдність наших держав

Гімназія Дітріх Бонгофера
Dietrich-Bonhoeffer-Gymnasium
Ziegenweg 5
25451 Quickborn
Клас: 8B
Класний керівник : Керстін Томзен/ Frau Thomsen
Учні 8-В класу гімназії Дітріх Бонгофера (кл.к.Керстін Томзен), що у Німмечині,передали листівки з щирими словами підтримки одноліткам з України,учням НВК12,8-Г класу.У цей складний для нас час так важливо відчувати турботу та єдність наших держав.Дякуємо за сердечні побажання миру нашій рідній Україні.

Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?

Як діяти при артилерійських обстрілах житлових будинків

Що робити якщо опинилися під завалами внаслідок бойових дій