gototopgototop

Дебати

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи та з метою продовження демократичних змін, утвердження ідеалів свободи і демократії учнями школи було проведено дебати на тему :"Право -єдиний спосіб захисту прав людини. Сперечалися, переконували, не погоджувались ,наводили аргументи та спростовували...

Переглянути фото -

 

Україна: минуле і сьогодення

Пам’ять – нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.  Під час проведення підсумкової конференції по реалізації Всеукраїнського проекту «Демократична школа»  (за підтримки центру ім. Вергеланда) одним із пріоритетних  напрямів діяльності освітнього закладу  було визначено національно-патріотичне виховання. Свідомими громадянами не народжуються, ними стають у процесі освіти і виховання. З метою формування громадянської компетентності, участі у демократичних процесах, 21 листопада 2017 року,  в актовій залі НВК№12 м. Рівного, яка сьогодні стала храмом духовності, храмом Скорботи Пам’яті, було проведено патріотичний захід «Україна: минуле і сьогодення», приурочений пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті учасників Майдану, який став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

 

Вітаємо !!!

Переможців  міського етапу мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

Данильчук А.  5-А клас (2 місце),  Войтович П. 7-Б клас (3 місце), Марушкевич О. 9-А клас (2 місце), Харчук О. 10-Б клас (3 місце)

та вчителів української мови та літератури

Шамрик О. Я., Кішеньчук В. В., Примачок В. В., Бурбелу Т. В., Велетнюк О. В.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Переможця  міського етапу  ХVІІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика

ученицю  8-В класу   Талащук Катерину (ІІ місце)

та вчителя української мови Венцурик Л. М.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Лауреатів міського етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика

Войтович П. (7-Б), Марушкевич О. (9-А кл), Мельник А. (10-Б), Самчук О. (11-В)

та учителів української мови Примачок В., Бурбелу Т., Вітковську О., Венцурик Л.

Адміністрація

 

Вітаємо !!!

Переможців  міського етапу олімпіади з інформатики (програмування)

Дрозд Свуітлану 11-Б клас (2 місце),

Солончука Тимофія  10-А клас (2 місце)

та вчителів Мазура А.В. , Чернову О.І.

Адміністрація

 

У Рівному посилено вивчатимуть німецьку мову

Із німецькою на вустах. Так, в Україні кінець 2017 початок 18 названо Роком мов. Зокрема, у нашій країні посилено вивчатимуть німецьку, а в Німеччині – українську. Саме таким чином, ці дві держави вирішили відзначити 25 років тісних дипломатичних відносин.

Впродовж року в українських школах відбуватимуться різноманітні заходи. Найстаранніші матимуть можливість поїхати на навчання до Німеччини.

А тим часом, у Рівному  в НВК №12 відбулося урочисте відкриття українсько-німецького Року мов.  В нашому зібралися учні та вчителі 17-ти навчальних закладів міста, в яких німецьку вивчають як другу іноземну.

Спільний Рік мов триватиме впродовж навчального року та завершиться у липні 2018-го проведенням міжнародного Освітнього конгресу. За цей час учні обох країн зможуть ближче ознайомитися з культурою і звичаями, а основна мета – взаємне посилення вивчення мов в Україні та у Німеччині.

Джерела: Сфера-ТВ та РадіоТрек 

Вітаємо!

У Рівному визначали переможців загальноміського конкурсу "Літопис мого роду", який проводився управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з управлінням освіти міста.

Під час конкурсу родини молодших школярів змагалися у написанні літописів своїх родоводів. Участь у конкурсі взяли родини учнів 1-4 класів шкіл Рівного. Двоє учнів НВК №12 здобули перемогу у цьому конкурсі:
1 місце - Олійник Олексій, учень 3- Ж класу;
2 місце - Легкий Максим, учень 1 - А класу.
Бажаємо Вашим родинам міцного здоров'я, родинного щастя, Божого благословіння, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, вдалих стартів і нових яскравих перемог. Так тримати! Молодці!

 

 

Вітаємо!

Вітаємо переможця II етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кавлюк Ірину Олегівну та класного керівника Грибчук Світлану Миколаївну!!!

Бажаємо успіхів у наступному етапі конкурсу.


 

У РАМКАХ ПРОЕКТУ «БІЖЕНЦІ. МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ»

Що змушує людину залишити свій дім? Як міграція в минулому відрізняється від втечі і вигнання сьогодення? Саме такими та подібними питаннями займатималися  учасники відео – проекту «Біженці. Минуле і сьогодення», який було організовано Goethe-Institut у співпраці з комітетом Deutsche Youth For Understanding.

Анастасія Ваврик, учениця 11 класу,  мала можливість брати участь  у воркшопі, який відбувався у трьох частинах – перша частина навесні  в Україні, друга частина – влітку у Польщі, а третя частина – восени у Берліні. За період проведення воркшопу було знято 6 фільмів.  Переглянути фільми можна за посиланням: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/pdn/kud/fdh/20996406.html

 

Безпека на дорозі - безпека життя

 

В рамках тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада 2017 року  було проведено тренінг на тему «Безпека на дорозі - безпека життя» комісією по роботі з молодшими школярами та педагогом-організатором  у 2-А  та 2-Е класах НВК №12. Особливо дітям сподобались поради тітоньки Сови стосовно правил поведінки на дорозі під час несприятливих погодних умов  та конкурс «Чарівна торбинка»

Захід сприяв вивченню та закріпленню знань з правил дорожнього руху.

Переглянути фото...

 

Вітаємо!

 

Вітаємо сім'ю учня 1- А класу Легкого Максима з призовим місцем у конкурсі творчих робіт " Літопис мого родоводу ". Адже лише той, хто знає своє коріння і розуміє минуле змінюється і сам.

 

Вітаємо!

Вітаємо команду учнів 6-А класу

Файфуру Софію, Джигара Володимира, Отроцького Богдана

(ІІІ місце) у грі-змаганні «Пташиний ярмарок»

в рамках Всеукраїнської акції «Годівничка»

та їх учителя біології Конончук Галину Василівну

 

„Бебрас” (Бобер)

12-14.11.2017 року у закладі було проведено міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення „Бебрас” (Бобер). У конкурсі  взяло участь понад учнів 170 2-11 класів.

Основними завданнями Конкурсу є:

підвищення комп’ютерної грамотності дітей;

ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою;

надання статистичних даних результатів конкурсу для вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників.

Після перевірки робіт кожен учасник отримає сертифікат Конкурсу відповідного рівня.

 

Вітаємо !!!

Переможця  обласного конкурсу  «Перло многоцінне»  в номінації  «проза молодших школярів» учня 7-В класу Кирильчука Святослава (ІІ місце) та вчителя української мови Венцурик Л. М.

Адміністрація

 

НВК№12 понад кордонами

Наприкінці жовтня (17.10.-20.10.2017р.) вчителі англійської мови та учні 5-11 класів НВК№12 знову радісно зустрічали гостей із США.  Координатором роботи з американськими волонтерами в НВК №12 Філюк Т.О. спільно з керівником ВГХПО "Нова Надія" Т. Мартін було розроблено план заходів та складено розклад занять. Діти мали чудову нагоду застосувати і вдосконалити  свої знання та навички з англійської мови у спілкуванні із  жителями штатів Колорадо, Вісконсин, Міннесота та Іллінойс.

Вісім молодих та активних волонтерів в інтерактивній формі провели понад 40 годин в школі! Надзвичайно цікавою була мультимедійна презентація про американські штати, з яких вони приїхали, традиції, шкільне життя, а також змагання та рольові ігри на різні теми. Велике захоплення в учнів викликали такі ігри, як «Charades», «Heads up», «Taboo», «Board Race», «20 Questions», «Tongue Twisters Telephone», «Hot Seats», «Scattergories».