gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні307
mod_vvisit_counterВчора375
mod_vvisit_counterЗа тиждень307
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2536
mod_vvisit_counterЗа місяць7065
mod_vvisit_counterПопередній місяць14834
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1479551

Online (за останні 20 хвилин): 10
Ваш IP: 35.172.217.174
Сьогодні: 18-10-2021 17:58
   . ,

Семінар "Інтелект України"

Сьогодні педагоги НВК-12 ділилися досвідом із колегами м. Ужгород. Організований за сприяння міського управління освіти педагогічний міст між фахівцями двох шкіл забезпечив активну форму взаємодії педагогів, яка надала чудові можливості для обміну думками, ідеями, успішним досвідом.
В рамках проведеного семінару гості відвідали показові уроки у класах, що навчаються за НПП "Інтелект України".
Дякую адміністрації школи за підготовку і проведення заходів та навчальних занять.
Дякую педагогам ( Л. Венцурик, І. Чибиряк, О. Місюра, О. Качараба, Н. Курилюк) за цікаві уроки.
Окремі слова вдячності учням 9-В класу та М. Кульчинській за організовану екскурсію освітнім простором НВК-12.

 

До Всесвітнього дня захисту тварин

До Всесвітнього дня захисту тварин 5 та 6 жовтня були проведені уроки доброти в 2-В, 2-Д, 3-А, 3-Б, 3-В, 3-Д класах, метою яких є виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин.

 

СТОП БУЛІНГ!

З метою ознайомлення учнів з поняттям булінг, розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації 7.10 були проведені виховні заходи на тему «СТОП БУЛІНГ!» у 4-Е та 4-Б класах. (педагог-організатор Бугайчук О.О.)

 

Підведено підсумки благодійної акції

Підведено підсумки благодійної акції.
Спільними зусиллями учнів, батьків та працівників Рівненського НВК 12 зібрано монет номіналом 1,2,5,10, 25, 50 коп. на суму 773грн.65 коп.
Як нам повідомив працівник фонду, у нашому місті за 2 роки вже зібрано монет на понад 200 тис.грн. Ці гроші підуть на лікування онкохворих дітей. Усім щиро дякуємо за активну участь))))

 

Стоп булінг

 

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу 04.10.21 р. з учнями 8-А класу соціальним педагогом Ігнатюк О. Ю. було проведено годину спілкування "Стоп булінг". Під час зустрічі діти переглянули презентацію, вчилися відрізняти поняття булінг та конфлікт, пропонували свої шляхи подолання булінгу у школі, та отримали пам'ятки "Протидія булінгу у шкільному колективі".

 

 

Бесіда на тему:"Стосунки між однолітками" та гра: "Хто я"

З метою зняття психологічної напруги та створення позитивного настрою на групі продовженого дня для учнів 3-А, 3-Д, 3-В класів ( вихователь Климчук В.В.) була проведена бесіда на тему:"Стосунки між однолітками" та гра: "Хто я", де діти виражали свої емоції, створювали позитивний настрій.

 

Виховний захід "Наші друзі вітаміни"

З метою розширити і збагатити знання учнів про овочі та фрукти, їхнє значення для здоров'я людини на групі подовженого дня у 1-А класі (вихователь Случик І.І.) був проведений виховний захід "Наші друзі вітаміни". Діти виконували практичне завдання, малювали улюблені овочі та фрукти.

 

Виготовленням кленових листочків

Заняття на групі продовженого дня для учнів 3-Б, 3-В та 3-Г класів (вихователь Павлішин Н.О.) проходять дуже пізнавально. Наші тематичні роботи в техніці оригамі є насправді дуже корисними. Цього разу ми займались виготовленням кленових листочків з паперу, що перш за все розвиває моторику рук школярів. Також це дуже розвиває їхню уяву та формує загальне позитивне враження, оскільки, крім розумової діяльності, учні мають реалізовувати себе і у творчому плані.

 

Вітання для вчителів від 6-А клвсу

 

Благодійна акція "Здорові немовлята"

 

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє...
У вересні у школі було оголошено благодійну акцію "Здорові немовлята". Діти збирали гроші для закупівлі неонатального медичного обладнання для Рівненської обласної дитячої лікарні. Було зібрано та пераховано 1710 грн.
Дякуємо всім, хто долучився до акції.

 

 

Практичне заняття "Намалюй грибочки у корзині"

Практичне заняття "Намалюй грибочки у корзині" виконали вихованці 1-А класу групи продовженого дня (вихователь: Случик Ірина Ігорівна)

 

Яку роль відіграють вітамінні напої в житті людини

З метою формування в учнів навичок здорового способу життя на групі продовженого дня у 3А, 3Д, 3В класах ( вихователь Климчук В.В.) була проведена бесіда "Яку роль відіграють вітамінні напої в житті людини». Діти виконували практичне заняття, малювали малюнки улюблених та корисних напоїв та розповідали про них.

 

Міжнародного дня миру

21 вересня з нагоди Міжнародного дня миру було проведено виховну годину «Ми за мир» на групі продовженого дня у 2-Б, 2-Г класах (вихователь Рачек Т.М.), метою якої було привернути увагу дітей до проблем мирного співіснування та виховання у дітей почуття патріотизму, любові до рідної землі, дружби.

 

Обережно-гриби

 

З метою ознайомлення дітей з отруйними та їстівними грибами на групі продовженого дня у 1-В,1-Г класах (вихователь Бугайчук О.О.) було проведено бесіду «Обережно-гриби!»

 

 

Щорічна зустріч директорів шкіл PASCH, м. Львів

Щорічна зустріч директорів шкіл PASCH, м. Львів

Детальніше......

 

Міжнародний день миру

Мир на землі - це затишок і тиша...
Мир на землі - це росяні світанки...
Мир на землі - це дім, і мама, і тато...
Це та земля, де сміх і пісня лине...
Це - думка поета.
Сьогодні, 21 вересня, у Міжнародний день миру, учні Рівненського НВК 12 мали змогу дати відповідь, що для них означає слово МИР.