gototopgototop

Безпека в Інтернеті

ВИКОНУЙТЕ ТРИ НАВЕДЕНІ НИЖЧЕ РЕКОМЕНДАЦІЇ, І ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ БУДЕ ДЛЯ ВАС БЕЗПЕЧНИМ:

 

Захистіть свій комп'ютер

 

Завжди оновлюйте операційну систему.
Використовуйте антивірусну програму.
Використовуйте брандмауер.
Робіть резервні копії важливих файлів.
Будьте обережними, завантажуючи вміст.Захистіть себе в онлайні

 

Будьте обережними, надаючи свою особисту інформацію.
Думайте про те, з ким ви розмовляєте.
Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.Дотримуйтесь правил

 

Ви маєте дотримуватися законів також і в Інтернеті.
Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як і про себе.

Джерело - http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/v_turvallisesti_avain.htm
 

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Ми живемо у час цифрової революції суспільства та стрімкої діджиталізації молоді. Новітні технології та соціальні мережі радикально змінили те, як ми спілкуємось один з одним і взаємодіємо зі світом. Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві. Зараз існує безліч соціальних онлайн-платформ, щодня наші діти відвідують найрізноманітніші сайти й отримують безліч електронних листів і повідомлень.

Інтернет-мережа – це потужне джерело інформації, кількість якої, на жаль, переважає якість. Щоб вберегти себе від небезпечного «павутиння», варто бути обачним та притримуватись мережевого етикету.

 

Відгуки учнів, щодо заходів проведених до Дня Безпечного Інтернету-2019

На сьогоднішньому уроці, що проводився у рамках  Днів Безпечного Інтернету, ми повторили правила безпечної роботи в Інтернеті, обговорили проблемні ситуації, що можуть трапитися в Інтернеті, та як захистити себе від Інтернет-шахраїв.

Клименко О. (9кл.)

На мою думку, тема щодо правильного користування Інтернетом в наш час дуже актуальна, оскільки насьогодні дуже багато небезпек у віртуальному світі. І мені здається, що не є зайвим проводити уроки на цю тему. Адже потрібно завчасно попереджувати негативні ситуації, що можуть спіткати під час користування Інтернетом, і нагадувати про це усім дітям. Дякую вчителям інформатики.

Арєшина А. (9кл.)

Я сьогодні зрозуміла, що Інтернет не завжди безпечний і потрібно обережно поводитися. Ми, переглянувши відео та презентацію, дізнались багато повчальних порад.  Дякуємо за урок. Сподобалося.

Кирильчук В. (7кл.)

Сьогодні на уроці ми повторили правила безпеки в Інтернеті. Я впевнилась, що потрібно обережно відвідувати сайти. Також зрозуміла, що потрібно більше перебувати в реальному світі.

Столярчук Т. (7кл.)

На уроці ми дізналися, як захистити себе від кібербулінгу, від інтернет-шахраїв та як безпечно користуватися Інтернетом. Також нам тепер відомий телефон гарячої лінії Кіберполіції.

Походзей А. (8кл.)

 

ДНІ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ У НВК №12

Дедалі більше дітей та підлітків мають доступ до Інтернету. Тому важливо знати, які існують ризики під час перебування у віртуальному світі. На початку лютого кожного року у світі проводиться День Безпечного Інтернету. Цього року ця подія відбулась 5 лютого. Традиційно НВК №12 також долучається до проведення пропедевтичних занять у цей день.

Дні Безпечного Інтернету у нашому закладі розпочала дискусія у 8-В класі на тему «Що потрібно знати про кібербезпеку?». учні разом Із вчителем Черновою О.І. визначили, які бувають кіберзагрози та з’ясували правила безпечної поведінки користувача Інтернету.

У 5-В класі відбувся урок-екскурс «З року в рік Безпечний Інтернет крокує в світ» (вч. Чернова О.І.). Школярі дізналися історію виникнення Дня Безпечного Інтернету, слогани та логотипи кожного року,переглянули тематичні ролики про правила користування сервісами мережі Інтернет.

Для учнів 9-их класів класу (уч. Прончук М.В., Ковальова Л.М.) було проведено конкурс буклетів та інформаційних бюлетнів на тему «День безпечного Інтернету». У конкурсі взяло участь понад 35 робіт, кращими з яких стали: Ковальчук О. - І місце, Колнер С., Артемюк А. – ІІ місце, Мрозович А., Величко Т., Начев І.  – ІІІ місце.

 

Анонс заходів до Дня Безпечного Інтернету.

У НВК №12 04.02-06.02.2019 року  проводитимуться заходи до Дня Безпечного Інтернету.
Приєднуйтесь!

План заходів -  Переглянути...

Тренінг для учнів - Пройти тестування

 

Захист від кібератак та вірусної активності

 

Переглянути документ...

 

Всесвітній День безпеки в Інтернеті

В 2004 році Європейська комісія започаткувала Всесвітній День безпеки в Інтернеті задля того, щоб об’єднати зусилля зацікавлених державних, суспільних та приватних організацій для збільшення рівня знань про безпечне і відповідальне використання Інтернет-технологій.

В Україні в цей день у закладах освіти  діти та молодь обговорюють питання:

  • безпечної поведінки в Інтернеті
  • потенційних загроз
  • випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту

В НВК №12, уже традиційно,  також проводяться заходи до Дня безпеки в Інтернеті.

 

День безпечного Інтернету

Інтернет є прекрасним джерелом для нових знань, допомагає у навчанні, займає дозвілля. Але в той же час, Мережа таїть у собі багато небезпек. Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.