gototopgototop

Готуємось до школи!

Діти ростуть швидко. Здавалось би ще тільки вчора ви хвилювалися за свого малюка, коли вперше відвели його до дитячого садочка, а на порозі вже нове випробування – школа. Як зробити так, щоб ваш малюк швидко і безболісно адаптувався до нових умов? У чому полягає психологічна підготовка першачків?

Детальніше...

Шкільний ранець: як вибрати найкращий?

Батьки завжди хочуть найкращого для своїх дітей, тому ретельно ставляться до вибору найнеобхідніших дитячих товарів. На сучасному ринку дитячих товарів, який переповнений підробками та неякісними матеріалами, дуже непросто не помилитись і не дати себе обдурити. До вибору та купівлі якоїсь речі для дитини завжди треба підходити відповідально, але при виборі шкільного ранця відповідальність зростає у декілька разів, адже неякісний шкільний ранець – це загроза здоров’ю і життю дитини.

 

Детальніше...

Моя дитина погано вчиться - що робити?

Шкільна успішність - це тема, яка зазвичай тримає батьків у напрузі і змушує здригається підчас кожного невдалого повороту. Якщо дитина − не перший учень у класі, це ще можна пережити, але якщо вона навчається відверто слабко, на трійки, які в будь-який момент можуть обернутися двійками, то це вже трагедія. І тоді батьки впадають у відчай, не знаходячи собі місця і страждаючи питаннями: як так сталося? Чому? Де і коли не додивилися?

 

Детальніше...

Кілька порад батькам першокласників!

  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

  3. Обов'язково привчіть дитину зранку снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

  4. Давайте дитині у школу бутерброд, фрукти. Вона в школі працює, витрачає багато сил і енергії.

  5. Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

Що робити, якщо вчителька не злюбила дитину?

Діти не завжди бувають чесними оповідачами. Нерозумно панікувати, коли першокласник приходить додому і заявляє, що його вчителька ненавидить його. Але коли ви самі стали помічати ознаки необгрунтованого невдоволення, виявлені по відношенню до вашої дитини, потрібно вживати заходів. Але яких?

Вже п'ятий вечір поспіль ваш школяр повертається додому в сльозах і з твердим переконанням у тому, що вчителька його не злюбила. Спочатку ви йому не вірите, але потім прислухаєтеся і погоджуєтеся з тим, що його вчителька не так вже й дружелюбна. Почніть діяти до того, як ситуація вийде з-під контролю.

Детальніше...