gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні207
mod_vvisit_counterВчора358
mod_vvisit_counterЗа тиждень2530
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3723
mod_vvisit_counterЗа місяць17975
mod_vvisit_counterПопередній місяць21958
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1283826

Online (за останні 20 хвилин): 6
Ваш IP: 3.89.87.12
Сьогодні: 31-10-2020 16:24
   . ,

На крок ближче до Європи

У рамках співпраці з Гете-інститутом та реалізації програми «Школи: партнери майбутнього» (РАSН- schulen), з міжнародною федерацією по роботі з дітьми ТРD та з метою розширення знань учнів з історії, літератури, побуту, культури, традицій Німеччини, розвитку інтересу до самостійної дослідницької діяльності, навчання роботі в команді в учнів НВК №12 виникла потреба у написанні міжнародного проекту «На крок ближче до Німеччини», на реалізацію якого вони виграли грант. Реалізація даного проекту відбувається в чотири етапи.

 

 

Зокрема, у вересні відбулося формування чотирьох груп учасників проекту: «Побут», «Історія», «Література», «Культура і традиції»; обговорення у групах та укладання запитань для проведення соціологічного опитування громадськості мікрорайону школи; ознайомлення учасників проекту з завданнями, що будуть вирішуватися, обмін ідеями та вибір спільних рішень, розподіл обов’язків між учасниками проекту; налагодження співпраці з міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка С. Дем’янчука, відвідування учнями лекцій університету щодо культури та традицій Німеччини; флеш-моб «Крок до Європи» та співпраця з ЗМІ для висвітлення актуальності теми проекту. У жовтні учасники проекту провели інтерв’ю з німецьким волонтером у Рівненській обласній бібліотеці; провели соціологічне опитування з питань популяризації культурологічної спадщини Німеччини; працювали з інтернет-ресурсами щодо пошуку теоретичних відомостей за напрямками роботи «Побут», «Історія», «Література», «Культура і традиції» та зустрічалися з представниками українсько-німецького культурного центру на базі школи. З 25 по 30 листопада 2014 року відбулася заключна частина проекту, що містила в собі презентацію напрацювань робочих груп, обмін інформацією та підбиття підсумків проекту; оформлення презентації і буклетів учнями про результати проекту. Окрім того, було проведено онлайн-конференцію з однолітками з Євросоюзу. Учасники проекту відвідали центр науки Коперніка, де діти були учасниками цікавих інтерактивних занять та експериментів, міста Варшаву та Сероцьк, де у школах зустрілися з однолітками та з метою популяризації німецької иови та культури провели уроки з вивчення німецької мови та презентували українську культуру, підготувавши яскраву шоу-програму, за що отримали подяку за багаторічну співпрацю та популяризацію культури та традицій українського народу. Наслідком візиту стало підписання угоди, що зумовило повноцінне членство нашого навчального закладу в складі міжнародної федерації по роботі з дітьми ТРD.

У лютому 2015 року запланована міжнародна зустріч адміністрації закладу та керівника шкільного європейського клубу НВК№12 з представниками міжнародної федерації по роботі з дітьми ТРD для обговорення актуальних питань для реалізації проектів.

Участь у проектах є ще одним важливим кроком до зближення українських, польських та німецьких шкіл. Сподіваємося, що ця співпраця не припиниться і учні й надалі співпрацюватимуть з різними закладами не тільки Польщі, а й інших країн Євросоюзу.

Präsentation zum Thema: ALLTAG in Deutschland - Переглянути презентацію...

Erich Maria Remarque - Переглянути презентацію...

Geschichte Deutschlands - Переглянути презентацію...

Deutschе Kultur und Traditionen - Переглянути презентацію...