gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні118
mod_vvisit_counterВчора432
mod_vvisit_counterЗа тиждень118
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2869
mod_vvisit_counterЗа місяць6602
mod_vvisit_counterПопередній місяць14582
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1521849

Online (за останні 20 хвилин): 5
Ваш IP: 54.225.48.56
Сьогодні: 17-01-2022 09:26
   . ,

ІХ засідання школи технологічної майстерності

14 грудня 2016 року в НВК №12 ( приміщення початкової школи) було проведено ІХ засідання школи технологічної майстерності учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту “ Інтелект України”. Учасниками ШТМ були вчителі 2-х класів ЗНЗ Рівненської, Волинської та Тернопільської областей, які працюють у проектних класах. Учителі НВК №12 Л. Ф. Квятковська та Л. І. Мартинюк провели показові уроки з предмета “Людина і світ”.

З метою надання  практичної та методичної допомоги вчителям в організації навчальної діяльності  учнів 2-х класів за НПП  “ Інтелект України” з навчальних предметів “Людина і світ” та “Начаємось разом” перед учасниками ШТМ виступили: Андрійчук В.В., методист кабінету дошкільної, початкової освіти РОІППО, координатор проекту, Карабанова Г. В., заступник директора НВК №12.

Коучі проекту, вчителі НВК  №12 м. Рівного Федорчук І.В., Мусійчук О., Слободянюк І.О. провели майстер-класи з впровадження на уроках у проектних класах технічних вправ “Вчитель”, “Броунівський рух” та відповідали на запитання, які цікавили учасників ШТМ .

З метою продовження НПП “Інтелект України” в старшій школі, учасниками школи технологічної майстерності  були вчителі географії, біології та класні керівники майбутніх п’ятих класів НВК №12 м. Рівного.

Перглянути фото...

Перглянути фото...