mod_vvisit_counterПопередній місяць14582

Ваш IP: 54.225.48.56
Сьогодні: 17-01-2022 10:32
   . ,

Учитель української мови та літератури Шамрик О.Я.

Навчання у класах за програмою проекту «Інтелект України» є актуальним і перспективним. Адже сьогодні важливим фактором могутності і процвітання держави є виховання інтелектуальної молоді.

Навчальний процес у проектних класах є цікавим, зорієнтованим на успіх. Діти набувають необхідні навички роботи з певною інформацією, вчаться її аналізувати, визначати головне і другорядне, багато читають різностильові тексти, вміють з ними працювати, що мені, як учителю української мови та літератури, важливо.

А головне – зацікавленість учнів і батьків у процесі навчання.

Ефективність навчання забезпечується систематичністю програмного матеріалу, тісними міжпредметними зв’язками;

а також ефективним є те, що учень – це активний суб’єкт у навчальному процесі.

З метою детального ознайомлення із методикою викладання і сутністю навчання у проектних класах «Інтелект України» у школі створена творча група вчителів-предметників середньої і старшої ланок. Учителі вже відвідали значну кількість уроків у класах початкової школи, на практиці побачили впровадження методу викладання.

Спостерігаючи за роботою учнів на уроках, вражає те, що діти мають грунтовну базу знань, успішно засвоюють навчальний матеріал, швидко запам’ятовують вивчене, вміють логічно і творчо мислити.

Та для роботи в проектних класах середньої і старшої ланок необхідно:

-         ознайомитися із програмами навчального матеріалу;

-         вивчити методику викладання в середній і старшій ланках;

-         ознайомитися із підручниками для учнів середній і старших ланок.

Розумію, що працювати  у  проектних  класах непросто, тому необхідна певна методична допомога, а також проходження підготовчих курсів учителями-предметниками. Але мені приємно те, що автори проекту планують провести такі навчальні заняття в літку 2016 року.