Привітання з Новим 2018 Роком

Педагогічний колектив НВК-12 м. Рівне бажає всім добра, тепла, миру й благодаті. Віримо, що свято принесе щастя і удачу в кожен дім, а кожна дитина буде найщасливішою у житті. Прийдешній 2018 рік нехай буде світлим та мирний, а Різдво Христове наповнить серця любов, надією і вірою! Ми тішимося з того, що сьогодні в рідному місті змінюється вектор пріоритетів, він спрямований на реалізацію освіти майбутнього. Саме тому учнів дванадцятої школи у новому 2018 році будуть приваблювати не лише святкові феєрверки, а й гарний сучасний екстерʼєр рідного навчального закладу. Педагогічний колектив прагне облаштувати інтерʼєри учнівських класів для розвитку дитини, щоб кожен шкільний день приносив радість пізнання, відкриттів, можливості проявити себе.