День талантів та перемоги!

Кожна дитина народжується на цей світ вже безмежно талановитою. Їй потрібно лише дати можливість розкрити свій талант, свої унікальні здібності. Сьогодні,14.06. вихованці пришкільного мовного табору «FRIENDS» впродовж дня старанно готувалися до завтрашнього концерту,готуючи англійські інсценівки та пісні. А решта учнів вирушили в парк ім.Т.Г.Шевченка на міський фестиваль флешмобів. Незначне хвилювання,але і впевненість були присутні в дитячих очах перед виступом і одразу ж після перших акордів нашої композиції,діти синхронно та динамічно почали представляти мовний табір. Гордість та щастя переповнювало батьків та вчителів ,які прийшли підтримати дітей. І без перебільшень,наші вихованці були найкращі! До табору ми вже поверталися з ПЕРЕМОГОЮ! Знову перше місце!!! Наші вітання! Молодці!!!

Фото -