Прощання з англомовним пришкільним табором «FRIENDS»

Прощання з англомовним пришкільним табором «FRIENDS»

Ось і пролетіли три тижні у мовному таборі «FRIENDS».
Ще зранку волонтери-старшокласники провели розважально-пізнавальний квест «Find the Treasure»,де головним призом для кожного гурту був пакунок з цукерками.В цей день англомовні загони повністю розкрили свої творчі таланти. Повсюди лунали англійські пісні,діти із великим задоволенням робили інсценівки,захищали свої вироби на сцені. А приємним подарунком від старшокласників став їхній виступ,де всі дружно підспівували та гучно аплодували.
Впродовж трьох тижнів діти відпочивали, навчалися, слухали цікаві лекції,зустрічалися з англомовним волонтером,займалися спортом,виконували мовну зарядку разом з дівчатами-волонтерами, вдосконалювали та закріплювали свої знання з англійської мови. Учителі приділяли особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів. Перегляди фільмів, мультфільмів, проектні роботи, конкурси, читання та обговорення займали особливе місце.
У таких сприятливих умовах діти розвивали таланти та набували нові вміння,знання та навички. Кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів. А ще наші вихованці отримали чотири перемоги на міських конкурсах!
Віримо,що під час перебування у мовному таборі,діти отримали намисто з яскравих вражень,гарного настрою,нових знань і задоволення від своєї творчої діяльності.
Прощавай, табір-2018! До зустрічі в наступному році!!!

Фото -