" Добро починається з тебе"

"Подаруй друге життя своїм дрібничкам". Таку другу назву можна було б дати благодійному ярмарку,який відбувся в останні дні навчання у Рівненському НВК12. Батьків нашого третьокласника Челяди Павла спіткала біда. У їхнього сина виявили страшну хворобу. Вже другий місяць Павлик бореться за своє життя. Витрачаються великі кошти.

Щоб допомогти родині,з ініціативи адміністрації школи, учнівської та батьківської громади, 25-26 жовтня було вирішено провести благодійний ярмарок " Добро починається з тебе". Кожний мав шанс побувати у ролі продавця і покупця:)). І ось вже чиясь непотрібна дрібничка для тебе стає найдорожчою річчю. А особливим попитом серед учнів, на моє диво :)), стали книжки. Багато дітей продавали свої картини. Також до ярмарку активно долучились і батьки. Учням молодших класів допомагали продавати учні ШУП з комісії по роботі з молодшими школярами. Торгували до останнього товару. І наторгували.......аж 54 тисячі 680 грн.

Тож, Павлику, тримайся! З хворобою будемо боротися РАЗОМ. І МИ її здолаємо. Буть певним!

Педагог організатор Савсуненко Т.В.

Фото -