mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:34

«Єдиний день електробезпеки»

22 травня 2014 року з метою навчання учнів правилам безпечної поведінки при використанні електроприладів, запобігання випадкам травмування, загибелі дітей від ураження електричним струмом у НВК № 12 проводився «Єдиний день електробезпеки».

В цей день в усіх класах нашого закладу було проведено виховні години, бесіди, вікторини та інші заходи профілактичного характеру з питань безпечної поведінки з електрострумом.

До проведення «Єдиного дня електробезпеки» було залучено інженера служби охорони праці та навколишнього середовища ПАТ «Рівнеобленерго» Котелюх Вікторію Валеріївну, яка разом з педагогічними працівниками допомогла  дітям отримати необхідні знання про небезпечну дію електроструму та вимоги безпеки.

Також при проведенні зазначених заходів використовувалися відеоматеріали, розміщені на порталі «Освіта Рівненщини», в рубриці «інфоцентр, оголошення, електробезпека».