mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Сьогодні: 19-09-2020 04:55
   . ,

Програма eTwinning Plus в Україні

19 грудня 2014 року в Києві відбулося урочисте підведення підсумків року eTwinning Plus в Україні. Ця подія зібрала найактивніших учасників програми з усієї країни. Від міста Рівного було запрошено директора НВК №12 Лагодюк Вікторію Юріївну та вчителя іноземної мови Бабійчук Тетяну Петрівну. Перед присутніми виступили керівник та координатори проекту С.Теплов, В.Веліченко, О.Коваленко, а також консультант з eTwinning та член Британської Ради Кріс Вільямс і представник України у Британській Раді Вікторія Іваніщева.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства), ключовою ціллю якої є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Участь у проектах дає змогу учням проявити себе, знайти друзів у школах 40 країн світу, включених до мережі eTwinning, долучитися до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, вивчати мову через спілкування та співпрацю з дітьми різних країн, не тільки знайомитися з їхньою культурою, традиціями, а й презентувати Україну на міжнародному рівні.

Понад півтора роки тому НВК №12 було зареєстровано у програмі eTwinning Plus. Відтоді школа взяла участь у декількох проектах, вчитель Бабійчук Т.П. відвідала семінари-тренінги у Львові та Києві, де ознайомилася з інструментами та особливостями роботи в програмі. У майбутньому планується продовження роботи закладу в програмі eTwinning, участь у нових проектах, залучення більшої кількості учнів, співпраця з українськими та іноземними ітвіннерами та обмін досвідом.