mod_vvisit_counterПопередній місяць18191

Ваш IP: 34.239.167.74
Сьогодні: 13-07-2020 09:57

Єврейська історія нашого міста

В рамках співпраці з Гете - інститутом впродовж вересня - жовтня 2015 року, учні 9-11 класів брали участь в українському конкурсі відео від інституту Centropa. Учні досліджували тему "Єврейська історія нашого міста".

В ході реалізації учасники конкурсу вивчали минуле та сьогодення єврейської громади м.Рівного. В рамках цього проекту, учні  відвідали краєзнавчий музей, зустрілися з головою Рівненського обласного благодійного фонду "Хесед Ошер" Г.Г.Фраєрманом та активним членом цієї організаціі Стеллою Русиною, яка розповіла про відомого ізраїльського письменника Амоса Оза, історія якого тісно пов'язана з нашим містом. У Ріному була відкрита меморіальна дошка, яку встановила дочка письменника Фаїна Оз. За результатами дослідження було зроблено фільм. Учасники з великою цікавістю працювали над цією темою та відкрили для себе багато нового.

Учасники проекту:

1. Труш Олександра (9В)

2. Садовчук Тетяна (9В)

3. Іванова Дарія (9В)

4. Волошина Вікторія (11В)

5. Гуменюк Інна (10Б)

6. Мельничук Оксана (10Б)

7. Робейко Оксана (10Б)

8. Скоропада Ольга (10Б)