mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 05:48
   . ,

Програмах обміну учнівської молоді за підтримки „Товариства сприяння роботі з дітьми” (Варшава, Польща).

З метою євроінтеграції у світову спільноту з 28.06.2011 року по 10.07.2011 року 22 учні НВК №12 мали можливість оздоровитися на теренах Польщі (м. Сероцьк), взявши участь у програмах обміну учнівської молоді за підтримки „Товариства сприяння роботі з дітьми” (Варшава, Польща).

Під час відпочинку діти ознайомилися з історичними та культурними пам’ятками, побували в столиці Польщі  Варшаві та в містах Модлін і Палтуси. Приємними були прогулянки вулицями історичних міст та відвідування королівського замку. Цікавою була подорож на велосипедах до руїни Шилiвського замку. Незабутніми залишилися враження від відвідування ХХ Міжнародного фестивалю фольклористів „Купальночка” та святкування Івана Купала. Дискотеки, відпочинок на березі водойм та біля вогнища, відвідування аквапарку, басейну, тренажерного залу зробили відпочинок яскравим. Позитивні емоції та нові враження ще надовго залишаться приємною згадкою про проведений літній відпочинок.