mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:29

Зустріч в Посольстві України в Польщі

07.06.2018 відбулася зустріч в Посольстві України в Польщі, на якій обговорили актуальність україно-польської співпраці учнівської молоді. Щире та позитивне спілкування з І секретарем посольства п. Наталією Шитарюк ( Natalia ZHYTARIUK ) надихнуло на реалізацію нових проектів та задумів, адже НВК №12 представляє Україну у Міжнародній федерації по роботі з дітьми ( MFPD, Варшава ). Основною місією партнерства є презентація української культури та пропаганда прав дитини та осіб, за них відповідальних.
Одним із позитивних результатів срівпраці є налагодження дружніх стосунків з дітьми європейських країн та опанування навичками вільного спілкування іноземними мовами.

Фото -