mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Сьогодні: 19-09-2020 05:27
   . ,

Екскурсійна поїздка до Польщі

31.05. – 4.06.2012р. школярі НВК №12 відвідали Польщу. Головною метою поїздки були спортивні змагання з легкої атлетики, приурочені Дню захисту дітей.  Окрім  25 юних спортсменів  із Рівного, у змаганнях взяли участь школярі із  м.Сулеювек  (Польща)  та м. Друзкінінкай  (Литва).  Дітей було запрошено  адміністрацією школи № 2 м. Сулеювек, з якою  Рівненська школа № 12 співпрацює уже декілька років. Керівники проекту влаштували чудові змагання, у яких за перемогу боролись навіть учителі. Перемогла дружба, учасники команд  потиснули один одному руки.

2 червня учнів та їх учителів запросили на святкування річниці міста Сулеювек. Українські школярі долучилися до урочистих подій  і стали окрасою святкового концерту.  Танцювальні номери, виконання пісень та музичних композицій – творчість українців іноземці вітали бурхливими оплесками.

У вільний від змагань час школярі побували також у Варшаві,  де прогулялися старим містом  і відвідали посольство України у Польщі. Там українцям влаштували теплий прийом і провели пізнавальну екскурсію.  Повертаючись додому, учасники проекту відвідали також Люблін, один із найкрасивіших куточків Польщі.

Учні НВК №12 щиро вдячні керівникам - Лагодюк Вікторії Юріївні та Аркадіушу Ґавінскі  - за цю чудову і пізнавальну поїздку і сподіваються, що такі проекти будуть проводитися і надалі.