mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 05:59
   . ,

Проект «Не комп’ютерні ігри»

Задоволення нинішніх потреб суспільства у творчому розвиткові основних сфер життєдіяльності людини – духовної, інтелектуальної, емоційно-вольової, фізичної – вимагає внесення змін у систему освіти, які з одного боку,  надають можливість кожній окремій особистості навчатися відповідно до своїх здібностей, а з другого – включатиме певний мінімальний базовий компонент освіти. Від гармонійного розвитку дітей та молоді залежить наше спільне майбутнє.

З 01.05.2012 стартував україно-польсько-литовський проект по здоровому способу життя «Не комп’ютерні ігри».

В рамках проекту  проведено  цікаві тренінги. Учнів зацікавили питання:

• Що таке здоровий спосіб життя, і як його організувати?
  • Як цікаво та змістовно організувати дозвілля ?
  • Які рухливі ігри популярні у підлітків різних країн світу?
  • Як комбінувати навантаження коли займаєшся спортом, щоб не нашкодити здоров’ю?
  • Яке харчування можна вважати корисними?

На всі ці і багато інших запитань спільно з польськими та литовськими однолітками будуть дані відповіді під час робочої поїздки до Варшави (Польща) з 06.07.2012 по 14.07.2012. Планується обмінятися досвідом щодо  культури  та побуту наших народів, навчитись цікаво та змістовно проводити вільний час, видати  збірник рухливих ігор, розповсюдити свій  дослід серед однолітків і дорослих.

Знайдіть вільну хвилинку, ознайомтеся з нашими напрацюваннями, приєднуйтесь до нас!

Побажайте нам успіхів!

Чекайте новин!

WE ARE GOING IN FOR SPORT!

Роботи учасників проекту:

Здоровий спосіб життя!