Проект «Не комп’ютерні ігри» (...продовження)

Із 06.07.2012 по 14.07.2012 року 36 учнів зі шкіл-партнерів України, Литви та Польщі мали змогу реалізувати проект «Не комп’ютерні ігри». Вони відвідали Гданск, Сопот та парк екстремальних розваг, де, пройшовши різноманітні випробування, отримали незабутні враження та заряд позитивної енергії. Усі учасники проекту спілкувалися англійською мовою, однак вони мали можливість опанувати ази польської та литовської мов. Упродовж семи днів було проведено багато тренінгів та навчальних занять, де обговорено проблеми захоплення молоді комп’ютерними іграми та віртуальним спілкуванням в інтернеті.

Відкрити фото-галерею...

У результаті учні познайомилися з культурою та традиціями польського та литовського народів,  дізналися, які ігри є популярними серед молоді. Учасники проекту підготували до друку книгу, плакати та буклет. Розробили навчальні матеріали та презентації з даної теми, які пропонуємо вашій увазі. За результатами роботи в проекті підлітками видано збірник з описом рухливих ігор популярних серед молоді України, Польщі та Литви.

Бажаємо приємного перегляду.

Prezentacja Litwa:

- Computer influence on a health.

- Interviu

- Pasagos metimas -The Pitching Horseshoe

- The importance of playing games

- Zaidimai