gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні203
mod_vvisit_counterВчора347
mod_vvisit_counterЗа тиждень203
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3663
mod_vvisit_counterЗа місяць14284
mod_vvisit_counterПопередній місяць11982
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1499088

Online (за останні 20 хвилин): 5
Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:23
   . ,

Śladami Polaków na Ukrainie

Poznawanie zabytków polskiej kultury to jeden z celów wycieczki uczniów 7-D klasy do zamku w Podchorcach.   Zamek w Podhorcach – to jeden z zabytków kultury polskiej na Ukrainie. Został wzniesiony w I połowie XVII wieku dla hetmana Stanisława Koniecpolskiego. Zespół zamkowy w Podhorcach obejmuje pałac, kościół św. Józefa i Podwyższenia Krzyża Świętego oraz ogrody pałacowe, składające się z części tarasowej, krajobrazowej i ogrodu regularnego, położonego między pałacem a kościołem.

З метою дослідження пам`яток архітектури , які мають польське походження , 23 травня 2019 року учні 7- г класу здійснили цікаву екскурсію до Підгорецького замку (Львівська обл.) , який  було збудовано протягом 1635–1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Діти мали змогу ознайомитись з експозицією не лише українською мовою , а також польською. Вразив своєю архітектурою і  Костел Воздвиження і св. Йосипа