gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні106
mod_vvisit_counterВчора689
mod_vvisit_counterЗа тиждень3548
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5754
mod_vvisit_counterЗа місяць13927
mod_vvisit_counterПопередній місяць16671
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1258870

Online (за останні 20 хвилин): 5
Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 05:42
   . ,

Piszemy Ogólnoukraińskie Dyktando z Języka Polskiego

Po raz drugi uczniowie, które uczą się języka polskiego , uczestniczyli w VI Ogólnoukraińskim Dyktandzie z Języka polskiego „ Ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku”. Dyktando odbyło się w ramach projektu „ Biało-czerwone ABC”. Program rozwoju polskiej edukacji na Ukrainie realizowanego przez Fundację „ Wolność i Demokracja” przy wsparciu finansowym Senytu RP.

Уже вдруге учні нашої школи взяли участь у написанні загальноукраїнського диктанту з польської мови. Цьогоріч текст диктанту був присвячений Анні Валентинович – спів засновниці профспілки «Солідарність» та уродженці Рівненщини. Диктант відбувся в рамках проекту „ Biało-czerwone ABC” реалізованого фондом „ Wolność i Demokracja” при фінансовій підтримці Сенату РП.