gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні101
mod_vvisit_counterВчора689
mod_vvisit_counterЗа тиждень3543
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5754
mod_vvisit_counterЗа місяць13922
mod_vvisit_counterПопередній місяць16671
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1258865

Online (за останні 20 хвилин): 9
Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 05:26
   . ,

Udział w konkursie do 15-lecia Polski w UE

W sobotę 6 kwietnia w Równem uczniowie szkoły uczestniczyli w I etapie konkursu „ Triatlon intelektualny na 15-lecie Polski w UE” . Uczestnicy musieli zmierzyć się  w liczącym 65 pytań testem s wykazać dosyć szeroką wiedzę obęjmującą szereg zagadnień związanych z georafią, kulturą, tradycją , histirią Polski. Każdy  uczestnik otrzymał dyplom udziału i kilka drobnych upomników ufundowanych przez Konsulat Generalny RP w Łucku.

У суботу 6 квітня в Рівному учні нашої школи взяли активну участь в І етапі конкурсу « Інтелектуальний тріатлон до 15- річчя Польщі в ЄС». Учасники мали змогу показати широкі знання пов’язані з географією, культурою, традиціями, історією Польщі. Кожний учасник отримав диплом учасника і невеликих подарунків від генерального Консульства РП в Луцьку.