mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991264

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:37

"Світле свято Різдва" / "Jasne Święto Bożego Narodzenia"

Міні-вистава "Світле свято Різдва" відбулась 25 грудня 2012 року в приміщенні школи. Основною метою представлення свята було наблизити глядачів і учасників до польських традицій. Учасниками вистави були учні 5 – 11 класів  (члени гуртка з вивчення польської мови, 1 – 2 рік навчання). Свято розпочиналось звучанням колядки "Gdy Się Chrystus Rodzi", відразу після якої глядачі мали можливість переглянути уривок з фільму “Narodzenie” і вертеп за участю учнів школи, в ході якого прозвучали колядки “Pójdźmy wszyscy do stajenki”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Przybieżeli do Betlejem pasterze” (у виконанні всіх учасників вистави), “Cicha noc”, котру представила Борушок Ірина (учениця 5 – В класу) та “W żłobie leży”, виконана за участю Свободи Максима (учня 5 – А класу).

Директор школи Лагодюк Вікторія Юріївна нагородила всіх учасників заходу дипломами.

З нагоди Різдва педагогічний та учнівський колектив НВК №12 бажає усім здорових, спокійних та веселих свят!!!

Przedstawienie "Jasne Święto Bożego Narodzenia", które odbywało się 25 grudnia 2012 roku  w pomieszczeniu szkoły.

Przedstawienie miało na celu zbliżenie widzów i uczestników z polskimi tradycjami. Uczestnikami przedstawienia były uczniowie klas 5 - 11.