mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 05:21
   . ,

"Свято мами" / „Dzień Matki – to piękny dzień!!!”

Міні-вистава "Свято мами" відбулась 17 травня 2013 року в приміщенні школи. Основною метою проведення свята було привітати матерів наших учнів із цим чудовим теплим святом Мами. Учасниками вистави були учні 5 – 9 класів  (члени гуртка з вивчення польської мови, 1 – 2 рік навчання). За розученим  сценарієм діти привітали усіх присутніх в залі зі святом Мами, після чого прочитали поезії (одна з поезій прозвучала під музичний супровід), проспівали пісні, а вкінці привітали своїх мам власноруч зробленими відкритками та солодким столом (страви на який приготували заздалегідь самостійно).

Директор школи Лагодюк Вікторія Юріївна привітала усіх присутніх зі святом Мами (яке на Україні цього року було 12 травня, а в Польщі буде 26 травня).

З нагоди свята Мами педагогічний та учнівський колектив НВК №12 бажає усім жінкам (теперішнім та майбутнім мамам) здоров’я, щастя, тепла та потіхи від своїх чад!!!

„Dzień Matki – to piękny dzień!!!”

Za miłość z Waszych serdec, Za trud z wychowaniem dzieci. Dziś w dniu matki przyjmijcie te życzenia skromne nasze. Życzemy wam, mamy, szczerze, życzemy zdrowia i radości. Życzemy wam by z waszych serdec płynął zawsze dar miłości.