gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні114
mod_vvisit_counterВчора689
mod_vvisit_counterЗа тиждень3556
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5754
mod_vvisit_counterЗа місяць13935
mod_vvisit_counterПопередній місяць16671
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1258878

Online (за останні 20 хвилин): 3
Ваш IP: 3.237.71.23
Сьогодні: 19-09-2020 06:19
   . ,

Молодь в дії

Запахи є різні... та ми обираємо чисте повітря!

З таким закликом   учні 10-х класів НВК №12 м. Рівного Україна працювали над темою «Запах повітря» спільно з учнями однолітками з м. Сулейовек Польща за підтримки міжнародної програми «Молодь в дії». Переглянути фото...

«Молодь в дії» є однією з програм Європейського Союзу, яка спрямована на молодих людей у віці від 13 до 30 років, щоб стимулювати їх участь в позашкільній освіті або неформальній освіті. Передбачає налагодження  міжнародних контактів та обмін досвідом.

Протягом півроку з грудня 2009року учні  разом з керівником  вчителем біології НВК№12 Онофрійчук О. В. Проводили спостереження  в м. Рівне на таких пунктах: парк Т. Г. Шевченка, гідропарк, Луцьке кільце, ТРК «Чайка», район «12школа», залізничний вокзал. Результати своїх спостережень позначали на карті смайликами. А також учні тісно співнпрацювали з ДУОНПСРО Шавурським А. Б. і Бєлих О. А. Проводили інтерв’ю з продавцями парфумерних магазинів і магазинів побутової хімії про вплив запахів на стан їхнього здоров’я.

В травні 2010року учні м. Сулейовек приїздили до Рівного  і порівняли  результати своїх напрацювань та обмінялися досвідом. Відвідали пункти спостережень в м. Рівне, Березнівський дендропарк, ХАЕС.

Без повітря на планеті не можлива ніяка форма життя. Можна прожити без їжі декілька тижнів, без води - декілька днів, але без повітря - декілька хвилин. В той час коли повітря так необхідне для життєдіяльності організму людини, воно може стати страшним ворогом для нашого здоров'я. Це в значній мірі залежить від того, що ми знаємо про стан навколишнього повітря і наскільки ми можемо контролювати те, що вдихаємо. Від того яким повітрям ми дихаємо залежить рівень працездатності, фізичний та психічний стан людини. Ось чому учні 10кл. НВК №12 м. Рівного Україна працювали над темою «Запах повітря» спільно з учнями однолітками з м. Сулейовек Польща за підтримки міжнародної програми «Молодь в дії» і  вважають цю тему досить актуальною для дослідження.

«Молодь в дії» є однією з програм Європейського Союзу, яка спрямована на молодих людей у віці від 13 до 30 років, щоб стимулювати їх участь в позашкільній освіті або неформальній освіті. Передбачає налагодження  міжнародних контактів та обмін досвідом.