mod_vvisit_counterПопередній місяць16671

Сьогодні: 19-09-2020 06:27
   . ,

Літній табір в Австрії

Міжнародна відпочинково-навчальна поїздка в Австрію відбулась з 21 липня по 03 серпня 2013 року згідно міжнародної програми обміну молоддю. Основною метою поїздки було познайомити ближче українських, польських та литовських дітей, які брали участь в попередньо організованих зустрічах, листуванні, он-лайн уроках. Учасниками літнього табору були учні 5 – 10 класів. В рамках відпочинку були проведені екскурсії до Венеції (Італія), Бледу, Любляни (Словенія) та Відня (столиця Австрії). Під час перебування в Австрії був організований похід у «країну макаків» та замок Ландскрон, поїздка на гору Райзек (3000 м) тощо.

Окрім цього, діти брали участь в інтегрованих заняттях з польської, англійської мов та математики; влаштовувались спортивні змагання між представниками команд з різних країн (Україна, Польща, Литва) та різні конкурси розважального характеру.

По закінченню відпочинково-навчальної поїздки всі учасники були нагороджені сертифікатами.

Австрія - Відень та дозвіллєвий час у Треффен

Венеція (Італія)