mod_vvisit_counterЗа місяць19497

Ваш IP: 34.204.168.209
Сьогодні: 28-05-2020 19:32

Екскурсійна поїздка до Варшави та Любліна

В період 2012 – 2013 навчальних років учні нашої школи приймали активну участь в заходах та конкурсах, організованих товариством вчителів-полоністів м.Рівного та за сприяння Генерального консульства Польщі у Луцьку, у яких отримали значну кількість перемог. Як результат були нагороджені поїздкою до Польщі в період з 10.10.2013 по 13.10.2013, організованою вищезгаданим товариством за кошти Генерального консульства Польщі у Луцьку.

Основною метою поїздки було ознайомлення дітей та молоді з культурою та традиціями Польщі. Отримали нагоду поїхати на екскурсіїну поїздку такі учні: Михайловська Анна Капитанюк Катерина Боліщук Анастасія Марушкевич Євгенія Харчук Оксана Турик Катерина Дрюзюк Олег Буяновський Ілля Гошовський Назар Голубош Володимир В рамках екскурсійної програми група відвідала старе місто Любліна,музей Польського повстання у Варшаві, парк «Łazienki», «Starówka», побували на 30-ому поверсі будівлі Палацу культури та науки, поліцейському відділку та просто мали прогулянку по всій Варшаві. Всі екскурсії проводились виключно польською мовою,адже ця поїздка є нагородою всім учасникам конкурсів з польської мови. Хоча поїздка тривала всього 4 дні, вона стала незабутньою для всіх!

Анна Михайловська