Канікули у Закопаному

З 2 по 10 січня 2014 року за підтримки Товариства приятелів дітей (Варшава) учні нашої школи їздили у Польщу. Вперше була організована поїздка для батьків та дітей. В рамках проекту було проведено цікаві екскурсії по Любліну, Кракову та Закопаному, катання на лижах, відвідування аквапарку, екскурсія по соляній шахті Величка, шопінг тур та багато іншого. Щовечора з дітьми та батьками проводились інтегровані заняття, розвиваючі завдання з англійської мови, ігри  вчителями, - Лагодюк Вікторією Юріївною, Ватрас-Балтарович Анною Василівною та Затіркою Оленою Михайлівною. Ось,що пишуть учасники поїздки:

"Мені дуже сподобалась подорож у Польщу. Багато позитивних вражень, нові знайомства, надзвичайні вечори у колі подорожуючих, цікаві конкурси, лижні спуски, екскурсії - це все було дуже цікаво. Велике спасибі організаторам та батькам." Мар'яна Руденська.

"Найбільше у поїздці мені сподобалися гірськолижні спуски, різноманітні  траси. Я багатьох навчив кататися на лижах і був радий, що в мене було вдосталь часу для катання. Я добре провів час з хорошою компанією." Влад Смоляр.

"У поїздці мені сподобалося кататися на лижах. За 3 дні спусків я приємно втомився. В інші дні мені сподобалися екскурсії і весела компанія." Назар Бучак.

"Найбільше у Польщі мені сподобалася екскурсія Старим містом Кракова та копальні солей Величка. Ця шахта знаходиться 150м під землею. Мені дуже сподобалась церква всередині копальні і я хотів би поїхати туди знову." Максим Бенівал.

"У Польщі мені дуже сподобалося в аквапарку. Також мені сподобалась вечірня поїздка в гори на Різдво. Ми смажили сосиски на вогні і всі були дружелюбні. Нараз Рибак.

«В Польщі ми каталися на лижах, були на багатьох екскурсіях, в аквапарку і у соляній шахті. Я дуже люблю кататися на лижах, коли я дізнався про це я був дуже радий." Андрій Журавльов

" Мені сподобалося катання на лижах. Також аквапарк, екскурсія в Кракові, соляна шахта. Я весело проводив вечори. Усім сподобалися мої фокуси" Едік Вертелецький.

"Закопане – дуже чудовий лижний курорт, на який я б поїхала ще раз. Мені дуже сподобалося те, як було все організовано.

Сподобались міста в яких ми побували, готелі були дуже затишні, комфортні. На лижах було дуже цікаво. Якщо будуть пропонувати ще раз, то я обов'язково поїду. Також мені дуже сподобалися вечори, які нам проводили дорослі. Вони були дуже веселі і я отримала масу позитиву." Лєра Артюшкевич
"Мені дуже сподобалося у Закопаному. Там було класно і весело. Я знайшла нових друзів, побачила нові міста, каталася на лижах, їздила в аквапарк, цілий день ходила по торговому центру та купила багато сувенірів. Спасибі всім, хто був зі мною та тим, хто організував поїздку." Юля Мельник.

«Я гарно провела час у Польщі. Найбільше мені сподобався аквапарк. Також я відвідала нові міста та знайшла нових друзів. Велике дякую за цю поїздку» Аня Затірка.

"Найбільше мені сподобалося кататись на лижах. Також цікаво було проводити вечори з іграми та естафетами. В перше я провела Святий вечір  не вдома, але цей мені сподобався набагато більше. Найцікавіше було у Кракові. Старовинне місто вразило мене своєю красою і історією. на мою думку ця поїздка була найкращою, з тих, де я була." Аліна Мельничук.

"З поїздки мені сподобався аквапарк. Там було дуже-дуже багато басейнів та водяна гірка. Я накупалася і отримала хороший заряд позитиву." Соня Мельничук.

"Поїздка у Закопане булла чудова! Особливо мені запам'яталося Різдво та Святий вечір. Шостого січня ми дружно зібралися за столом, як справжня родина. Традиційно на ньому стояло 12 пісних страв. Хоч ми й були далеко від дому, душею в той момент ми були там. І найголовніше, що поляки нас зрозуміли та підтримали! Дякую всі за цю подорож!" Саша Труш.

"Ця поїздка мені сподобалась найбільше. Я жила з дуже позитивними дівчатами. Ми багато сміялися. На Різдво я булла снігурочкою, ми дарували подарунки з дуже хорошим і щирим Дідом Морозом. На лижах мені не дуже сподобалося але у термальних водах  ми повеселилися. Було дуже кльово!" Аня Бистрякова.

"У поїздці мені було весело, я навчився кататися на лижах, але найбільше мені сподобався аквапарк. Я знайшов нових друзів. Також привіз додому багато сувенірів. Мені дуже сподобалось в Польщі." Вова Бик.

"У Польщі мені найбільше сподобався аквапарк. Там булла водяна гірка, багато басейнів з термальною водою, джакузі та багато різних розваг. Дякую всім за цю подорож." Оля Попович.

"Закопане був чудовий відпочинок. Ми гуляли по місту і це всім, маю надію, сподобалося. Ми каталися на лижах, хоч це сподобалося не всім ,бо у деяких дітей не виходило. Ми їли дуже смачну їжу." Каріна Костюк.

"Мені дуже сподобалося, раніше я невміла кататися на лижах, але завдяки підтримці друзів я змогла і навчилася. Майже кожного вечора буди захоплюючі ігри і конкурси. Мені сподобалася атмосфера поїздки." Алла Петрук.

"У Польщі я багато з ким познайомилася. Кожного вечора наші улюблені вчителі робили конкурси, щоб ми не сумували. Всі приймали участь,- і дорослі, і малі. У поїздці мені все сподобалося! Ми були однією сім'єю! Це булла надзвичайна поїздка" Іванка Сад.