Поїздка в республіку Польща

У круговерті буденних справ та турбот ми, 13 учителів НВК №12,  з хвилюванням налаштувались на цікаву та змістовну поїздку в республіку Польща.

І ось!!! З 19 по 25 березня 2011 року нас гостинно зустрічала Варшава. Під час офіційної частини візиту ми зустрічались з колегами з Товариства дружби дітей, що працюють з соціально незахищеними дітьми , обговорили основні методи роботи та дізнались про інші напрямки роботи Товариства. Ознайомились з умовами проживання та навчання у школі „Helenow” для дітей з різними вадами розвитку.

А в неофіційній частині візиту ми, прогулюючись вузькими вуличками Старого міста, насолоджувались чудовими краєвидами, мандрували залами Краківського палацу. Центр міста полонив чудовим парком Лазенки, що розкинувся на 74 га. Гості та мешканці міста влітку мають змогу насолоджуватись класичною музикою біля пам’ятника видатному композитору Ф. Шопену, що розташований на головній алеї цього прекрасного парку. Закарбувались у пам’яті експозиції, представлені в музеї варшавського повстання, що відкрився у 2004 році. Панораму столиці спостерігали з 30 поверху Будинку культури та науки. В ході екскурсії по єврейському гетто ознайомились з долею польських євреїв за часів фашистської окупації.

П’ять днів промайнули швидко, залишивши незабутні враження на все життя...