mod_vvisit_counterПопередній місяць15146

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:28

Ніч фільмів

З 18 на 19 грудня 2015 року Шкільний Європейський клуб НВК№12 провів широке нічне засідання учасників клубу «А як у них?..» Мета цього заходу - через художні фільми познайомити учнів з проблемами молоді сусідніх країн, обговорити їх у дружньому колі і порівняти з проблемами молоді в нашій країні. Таку цікаву традицію ми запозичили у наших польських друзів з міста Бжежини, де провели незабутні хвилини спілкування під час участі у спільному українсько-польському проекті на історичну тематику.

Безліч позитивних вражень і чудових емоцій ми отримали, провівши цю НЕЗВИЧАЙНУ і НЕЗАБУТНЮ НІЧ у ШКОЛІ! Тепер ми точно можемо назвати НВК№12 нашим другим домом. Нічні темні коридори, абсолютна тиша і навіть зачинена їдальня дали нам змогу побачити школу з іншого боку. А тепла атмосфера кола спілкування, теплі домашні покривала, захоплюючі фільми про молодь і мелодія гітари зблизили нас і здружили ще більше. Батьківське тепло наших вчителів зігрівало нас щохвилини. І ми думаємо, що наші сонні оченята зігрівали їх також! Тепер ми можемо похвалитися перед нашими друзями фразою «А ми ночували у нашій школі!» Сподіваємося, що така чудова ніч стане нашою шкільною традицією!

Щиро дякуємо Директору нашої школи Лагодюк Вікторії Юріївні за надану нам таку чудову нагоду здружитися, пізнати один одного, а також нашим вчителям Степаненко Ліні Пилипівні та Куришко Костянтину Андрійовичу, які провели з нами цю КАЗКОВУ НІЧ!!!

Члени Шкільного Європейського клубу -учні 10-Б класу Борщевська Ольга, Олексюк Ліана, Самчук Яна, Слободянюк Катерина, Федорчук Віталій, Шевчук Анастасія, Якимюк Марія, Янушевська Єлизавета та учень 11-А класу Пасєчников Микита.