gototopgototop

Прощавай, Літо-2015! До нових зустрічей, Літо-2016!

В рамках міжнародної співпраці НВК№12 та на запрошення Міжнародної федерації по роботі з дітьми TPD ( м. Варшава ) традиційно щороку в липні місяці  організовується поїздка учнів Рівненського НВК№12 з метою оздоровлення в інтеграційному  мовному таборі (литовці, поляки, українці) – в минулому 2015 році  в Австрії з відвідуванням Венеції, Відня, Любляни, Варшави, в 2016 році – в Австрії та Італії.  Готель «Alpen Rose», що знаходиться на горі Герлітцен (1911м), – це чисте гірське повітря, захоплюючі краєвиди, відпочинок і розваги серед хмар, безмежні альпійські луки… Учні проводять активний відпочинок в горах, купаються в джерельному гірському озері, вчаться кататися на байдарках, мають можливість відвідати єдиний в Європі парк макак, де тварини не сидять в клітках, а вільно рухаються по парку. Незабутніми для дітей є підйоми на найвищу гору Рейзек (3100м), на вершину водоспаду висотою в 80-поверховий будинок, 10-кілометровий підйом до старовинного замку 14 століття Ландскрон.  Вишуканість Відня, казковість Венеції, ніжність Люблян та тепло Варшави не залишать байдужими жодну людину!

Крім оздоровлення діти мають змогу вдосконалювати англійську, німецьку та польську мови в процесі живого спілкування з носіями мови у невимушеній атмосфері  на повсякденні теми, що сприяє подоланню мовного бар’єру, підвищенню мотивації навчальної діяльності учнів до вивчення іноземних мов. Таке оздоровлення в інтеграційних  мовних таборах школа проводить з 2010 року. Крім того, під час відпочинку обговорюється ряд актуальних проблем, таких як  вивчення екологічного стану атмосферного повітря, вплив якості повітря на самопочуття людини,  формування екологічної свідомості серед молоді та дорослих, забезпечення збалансованого вирішення економічних, соціальних та  екологічних проблем для формування якісного життя людини. Відбувається ознайомлення з інноваційними технологіями щодо попередження захворюваності та зміцнення здоров’я школярів.

Отож, нові туристичні відкриття,  нові знання, нові знайомства, нові друзі, нові враження чекають на Вас! Прощавай Літо-2015 !  До нових зустрічей – Літо-2016!!!

Пропонуємо Вам фоторепортаж з поїздки 2015.

Подорож до Австрії. Країна "Макак". Озеро Оссиахер-Зее. Венеція - Переглянути...

Місто Любляни (Словенія) - Переглянути...

Запрошення до Австрії на Літо-2016.  - Переглянути...