mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Сьогодні: 28-11-2021 17:43
   . ,

Європарад у Рівному

У суботу, 16 травня Рівне, як і вся Україна, відзначало День Європи. У святкуванні взяли участь і члени нашого шкільного Євроклубу.

Євроклуби всього міста пройшли парадом від Майдану Магдебурзького Права до Майдану Незалежності, представляючи всі країни Євросоюзу. Чудова погода, безліч  кольорових повітряних кульок, національні костюми країн Євросоюзу створили святковий настрій.

У Рівне завітали іноземні гості, а також було підписано Меморандум про співпрацю нашого міста з Монако. Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм та консул Польщі у Луцьку Беата Бживчи разом з міським головою Володимиром Хомком вручали  нагороди переможцям конкурсів, приурочених до Дня Європи. Пишаємося тим, що наш Шкільний Європейський Клуб було відзначено гостями і нагороджено Почесним Дипломом.

Звучав гімн України, звучав гімн Євросоюзу « Ода радості», і у небо випустили кульки з національними прапорами України і Євросоюзу, що означає єдність нашої країни з Європою.

До вечора на Майдані Незалежності лунала музика, співали і танцювали місцеві творчі колективи та учні. Погляньте на справді щасливі обличчя наших учнів і ви зрозумієте, що святкування Дня Європи у Рівному вдалося!

Переглянути фото...